Şimdi Ara

EU West'te Partner Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim ikinci olarakta kendimden bahsedeyim:

Yaklaşık 1 sene TR de oynadıktan sonra (silver 2 den bronz 5 e) üniversite sınavı vs. oyunu bıraktım. Yaklaşık 2 senedir geçen haftaya kadar hiç girmedim (son gördüğüm hero tahm kenchti) PS 4 sahibi birisi olmama rağmen yeni bir bilgisayar almamla tekrar başlayım dedim fakat malum TR ve yarıyıl tatili west te hesap açmama neden oldu. Çok iyi olduğumu söyleyemem zaten amacım şu anda bir an önce rün dizmek (son vuruşlar çok kaçıyor) 12 level olduğum için en azından benim kadar bilen birileriyle oynamak istiyorum ne kadar west te olsa feeder teemolar burdada var mainim adc zannediyorum, İzmirliyim 20 yaşındayım en azından boş zamanlarımda skt vs. maçlarını izleyerek TF de nerede konumlanacağımı, kill önceliklerini falan biliyorum.

Sizde en az benim kadar iyiyseniz beraber girelim amacım küfürsüz herhangi birini suçlamadan birbirimizin hatalarını düzelterek skype yardımıyla falan güzel oyunlar çıkarabilmek 18-25 yaş arası taliplerimi bekliyorum

Not: İzdivaç programındaymışım gibi yazmamın sebebi oyundan çok arkadaşlığa yönelik bir duo partner aramam bu zamandan sonra bizden challenger olmaz hayatta oyundan daha önemli şeyler var bu yüzden

• 16 yaş olmazmı?:)
  • Gold plat olursan mesaj at hocam
  • Plat+ olursan mesaj at bro.
  • Hocam yapmayın yav bari ekleyinde arada takılırız
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Hele şu havalara hele hele hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.