Şimdi Ara

PS3 Ses Sistemi Sorunu !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde askere giden kuzenden aldığım çokta yeni sayılmayan philips in 5+1 ses sistemi var her ne hikmetse bilgisayardan istediğim kalitede sesi alamadığım için ve ps3 ün ses kartınının metini de baya duuyduğum için ps3 te denemeye karar verdim elimde bu kablo var ancak bi türlü ses alamadım görüntü ayarlarını ses ayarlarını falan yaptım fakat tık yok [simage]
     PS3 Ses Sistemi Sorunu !!
    [/simage]

• tabi şu 4 lüyü bi yere bağlamadım ama tv ye bağladığımdada bir şey değişmedi öyle duruyolar
  • hocam sana açıklama yapayım. şu dörlü ses değil. standartlarda red-green-blue diye ayrılır renkler ama bunda yellow da var. beyaz ile kırmızı stereo ses çıkışı. ps de en iyi hdmi den veya optikten 5+1 alırsın. kabloları yanlış yere takma ama. bozarsın filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger_snake

hocam sana açıklama yapayım. şu dörlü ses değil. standartlarda red-green-blue diye ayrılır renkler ama bunda yellow da var. beyaz ile kırmızı stereo ses çıkışı. ps de en iyi hdmi den veya optikten 5+1 alırsın. kabloları yanlış yere takma ama. bozarsın filan.

dostum ben ses kalitesini geçtim kırmızı beyazı ses sistemine diğer ucuda ps3 e takıyorum ses ayarlarındanda av multiyi seçtim görüntü ayarlarındanda hdmi seçili ama hiç bi ses yok kalitesiz falanda olsa hiç mi ses çıkmaz
  • valla bende ps2 nin component kablosu vardı. görüntüyü hdmi ile tv ye verdim. komponent lede sesi ses sistemine bağladım. hiç bir sorun yoktu. yani gayet iyi ses veriyorud. o zaman bu kabloda bir sorun vardır büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger_snake -- 16 Aralık 2013; 21:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger_snake

valla bende ps2 nin component kablosu vardı. görüntüyü hdmi ile tv ye verdim. komponent lede sesi ses sistemine bağladım. hiç bir sorun yoktu. yani gayet iyi ses veriyorud. o zaman bu kabloda bir sorun vardır büyük ihtimal

kuzende aynı kabloyla ps3 ünden gayet iyi ses alıordu sanırım bende bişey var
  • Oyun oynamaktan önce DH Forumda veya Google'da nasıl arama yapılır bir öğrenebilseniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_24367386/tm.htm

PlayStation 3'e 2+1, 4+1, 5+1 Analog Ses Sistemi Bağlamak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.