Şimdi Ara

Oyun Okuma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konsolu alalı iki ay kadar oldu 2. El olarak internetten aldım fakat aldığım kişiye yurt dışından gelmiş ve onda Xbox one olduğu için hiç kullanmamış, modeli "CUH 1216A" ilk oyunum olarak Assasins Creed Unity alıyım dedim alırken diskte şöyle bir sıkıntı vardı Oyun Okuma Sorunu fakat aldığım kişi bende bi sorun olmadı çalışmazsa paranı iade ederim dedi bende oyunu oynarken ne bir takılma / donma yaşadım nede değişik bir ses duydum Blu-Ray den ilk kez yeni nesil grafik gordugum için nerdeyse 3 hafta oynadım bitirdikten sonra takas için forumdan bi arkadaşa gönderdim cd yi okumadığını söyledi geri aldım başka bi arkadaşa aynı şekilde anlatarak sattım ondada aynı sorun çıktı size sorum benim PS 4 revize edilmiş versiyon mu eğer öyleyse Blu-Ray de değişiklik yapıldığı için mi okuyor benim Playstation ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanTam35 -- 24 Eylül 2016; 0:10:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sattığın kişilerin bluray unda problem var demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Sattığın kişilerin bluray unda problem var demek ki

İkisindede mi hocam tesadüf mü yani

• KaanTam35 kullanıcısına yanıt
    Senin cihazında çalışıp onlarda çalışmıyorsa sorun sende değil

• Seninki revize edilmiş olabilir.
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    Hocam onu nasıl öğrenebilirim hem revizede Blu-Ray falan değişti mi ki iyi benim Blu-Ray i ucurmadı bu oyun

• Bu diğer iki kişinin PS 4 modelleri birinin CUH 1216B birinin CUH 1001A

• Blue ray oyun sizde hala calisiyirmu. Eger calisiyor ise basksxps4 lerde deneyiniz imkaniniz varsa.

• Birde benim modelde PS4 bulup denemek istiyorum eğer ondada çalışmazsa zaten baya baya bi ilginç hâl alacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.