Şimdi Ara

Pentium D 805

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUSTEK P5ND2-SLI NF4SLI DDR2 SES+GLAN+SATA 16X Anakarta Pentium D 805 İşlemci almayı düşünüyorum.beni üzmesin istiyorum kullanan arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim.

• INTEL tabanlı bi sistem'le Nf4 NB'li mobo'yu uyumsuz olarak biliyorum.
    uyumsuz derken tam performans alamamak.
    ben ASUS P5LD2 öneririm.

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1454
  • ASUS P5LD2 anakart piyasda yok gibi bişey.benimde gönlüm P5LD2 yana ama yok.
  • Nasıl yok ya

Gigatek'te var...
    Markom'da var...
    Eksa'da var...
    Redoks'ta var...
    Hepsiburada'da var...
    Promarket'te var...
    Gold'da var...
    Demo'da var...
    PCDepo'da var...
    Deep Bilgisayar'da var...
    Vatan'da var...
  • nette yok gözüküyor el altında varsa bilmiyorum yarın bir bakıcam.
  • ASUS P5LD2 gecen salı net uzerınden vatandan aldım bıde uzerıne D805 caktım performansından memnun ıslemcı bende 38derce ıle 57 arasında calısıyor performans fiyata gore super bord cok kalıtelı sonucta asus ozellıkler ii vatana bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: black87

ASUS P5LD2 gecen salı net uzerınden vatandan aldım bıde uzerıne D805 caktım performansından memnun ıslemcı bende 38derce ıle 57 arasında calısıyor performans fiyata gore super bord cok kalıtelı sonucta asus ozellıkler ii vatana bak

Hocam nasıl masaüstü yağ gibi kayıyormu.football manager performansı nasıldır.ayrıca güle güle kullan
    bende bir iki gün içinde alıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: r_a_z_o_r

quote:

ASUS P5LD2 gecen salı net uzerınden vatandan aldım bıde uzerıne D805 caktım performansından memnun ıslemcı bende 38derce ıle 57 arasında calısıyor performans fiyata gore super bord cok kalıtelı sonucta asus ozellıkler ii vatana bak

Hocam nasıl masaüstü yağ gibi kayıyormu.football manager performansı nasıldır.ayrıca güle güle kullan

ben imzamdaki sistemde fm2006 oynuyorum.oyunun çoklu işlemci desteği var.desteği açınca oyun genel olarak belirgin şekilde hızlanıyor.ama ben desteği kapatıp windowed modda oynuyorum o esnada başka şeyler yapıyorum.(müzik dinleme,film izleme,dh a mesaj yazma)bunları yaparken sistem kasmıyor venice 3000+ daki oyun takılmıyor.o nedenle tavsiye ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

quote:

Orjinalden alıntı: r_a_z_o_r

quote:

ben imzamdaki sistemde fm2006 oynuyorum.oyunun çoklu işlemci desteği var.desteği açınca oyun genel olarak belirgin şekilde hızlanıyor.ama ben desteği kapatıp windowed modda oynuyorum o esnada başka şeyler yapıyorum.(müzik dinleme,film izleme,dh a mesaj yazma)bunları yaparken sistem kasmıyor venice 3000+ daki oyun takılmıyor.o nedenle tavsiye ederim.

pentium D işlemcinin niğmetleri bunlar gülüyo yüzümüze :D

• arkadaslar d805+gigabyte ga-8vt880p+512*2mb ddr2 533 kşngston ile bu işi nasıl yapcaz bırısı anlatabılır mı
  • kaca o anakart. ucuz bir seye benziyor ? iyiyse biz de alalim
  • 70$ .. anakart ozellıklerı cok cok ıyı.... hem agp hem pci-exp hem sata hem ide destekliyor....
  • oyle hemi agp hemi pci-ex salatalar genelde patlar bi yandan .

bir de sunu incele mesela:

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=1207&productid=bd91234

incelemesi
    http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/reviews/775twins-HDTV/g1.htm

• hocam ben karrtan memnunum.. sizin onerdiginizde agp yok ..
  • yaw kardesım ne alakası var yaw nforce 4 le desteklemıyomus desteklemıyosa nıye lga kullanılmıs??
  • güzelllll çok iyi bir kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktas

yaw kardesım ne alakası var yaw nforce 4 le desteklemıyomus desteklemıyosa nıye lga kullanılmıs??

Uyumsuz derken.. Yani Intel sistemlerde Intel Chipsetler daha performanslı demeye çalışmış

P5LD2 den şaşma çoğu kişi zaten D805 + P5LD2 yapıyor ve pişman olanı da pek görmedim

Böyle giderse ya Conroe para yetmezse de D805 alcaz artık...
  • P5ld2 alınır bi kart...
  • P5LD2 SE aldım. 805 de takacam yarın sonuçları yazarım bakalım ne olcak...
  • Se olanı biraz daha kırpılmış versiyonu forumda yazıldı çizildi keşke düzünü alsaydın
    quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli

P5LD2 SE aldım. 805 de takacam yarın sonuçları yazarım bakalım ne olcak...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.