Binbaşı
08 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
359235 Gün Cezalı
357619 gün 22 s. 5 dk. kaldı
Gönderileri
Bu tv'nin dahili uydu alıcısı 4k yayınları açıyor mu ? Ben de var denedim ama sadece ses açtı. En güncel yazılım yüklü. Sorun ne olabilir?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-2012-titanium-plusplus-284125326/detay/

2014 yılının ocak ayında maltepe üni hastanesinden doç. dr. Selim beyden aracı aldım. İstanbul Tuzlada öğretmenim,aracın 2. sahibiyim. Yürüyeni,motoru gayet iyi durumda, masrafı yoktur. 67 bin km de bakıma girecektir ve tahmini bakım masrafı 350-400 tl'dir. ocak vergisi ödenmiştir 350 küsür tl.
Ben aracı aldığımda sağ ön çamurluk değişikti,selim bey fotosunu verdi,çok önemsiz bir kaza o yüzden 1300-1500 tl arası tramer kaydı çıkmaktadır. Sağ arka çamurluk ile tamponun birleşim yerine hafif dokundurdular , 50 tl karşılığında onu kendim zeytinburnu renault hedef otomotivde düzelttirdim.

Araç titanium pakete olarak plus paketlidir. ( aktif şehir içi frenleme sistemi + otomatik park + ön arka park sensörü ve ön arka buz çözücü) aracımda usb/bluetooth araç içi görüşme/ otomatik yanan farlar/ katlanır ısıtmalı ayna / hız sabitleyici ve sınırlayıcı, ön ve arka kol dayama , Otomatik kararan iç dikiz aynası vs. vs. full özelliklere sahiptir.
Lastikler 215/55/16 Goodyear EfficientGrip Performance, diş derinliği 6mm. Kışlık lastikleri de 215 55 16 goodyear ug 8 performance(en az 3 kış daha kullanırsınız).Uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz geçmişi belli , km'si ile oynanmamış bir araçtır. Kafanızda soru işareti kalmaması için aklıma gelen her şeyi yazdım. Umarım değerini bilecek birine gider.
Telefon numara: 05534810051 arayıp bilgi alabilirsiniz,whatsappdan yazabilirsiniz,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Aracımın satışını perşembe boş günüm , cuma da yarım gün okulda olduğumdan bu günlerde verebilirim. Üzerine rehin yoktur,satışa hazırdır.

Hocam geç olsun güç olmasın ya boşverin ürününüzü aldınız ya önemli olan bu. Bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler.

Ürün LG türkiye garantili değil mi? Kutusunda falan bir sıkıntı var mı ? Kurdurttunuz mu televizyonu? Bana kullanmaya başladığınızda bilgi verirseniz sevinirim.
3000 tl bütçem var , Digitürk HD ve dsmart Hd cihazlarım var. Film izlemeyi severim. Xbox 360 var.
3000 TL'yi geçmeyecek şekilde Tv arıyorum. 3d pilsiz gözlük olayı önemli , gözü yorsun istemiyorum.
Sizce hangisini almalıyım? 4k 'lı almasam pişman olur muyum ilerde sizce? Gönlümde 55" ekran var.
Arkadaşlar nasipse yakında focus 3 titanium alıyorum 2.el olarak ve lastikleri orta durumdaymış. Üzerinde 215 55 R16 lastikler var ama 205 takma şansım da var.
Sizce 205 mi 215 mi seçmeliyim ve neden ?
Merhabalar,aylardır araç araştırması yapıyorum. Şuan için kafama en çok yatan araç 2013 Seat Leon 1.6 TDI Manuel maksimum 15.000 km Led paketli.
Bütçem maksium 55.500 tl daha 1 kuruş yukarı çıkamam çünkü kasko trafik sigorta alım-satım vs. paraları da var.

Hyundai i30 elite manuel ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Wv Golf 1.2 Tsi Comfortline manuel ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Wv Golf 1.4 Tsi Highline manuel ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km ) - bütçeme göre bulmam biraz zor biliom :) belki sıkı pazarlıkla :)
Citroen C4 exclusive otomatik ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Renault Megane 1.5 Dci Icon Otomatik ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Skoda Rapid 1.6 tdi dsg ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Toyota Auris 1.4d skypack otomatik ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Opel Astra 1.3 cdti sport ( 2013 model / 2.el / maksimum 10.000 km )
Ford Focus 1.6 TDCI Titanium ya da Titanium x ( 2012-2013 model / 2.el / maksimum 15.000 km )

daha önce bu araçları da düşünmüştüm ama yine de en son verdiğim karar Seat Leon. Tabi led farların buğulanması , servisin tutumu biraz korkutuyor ama yine de en çok cezbeden araç Leon.

Öğretmenim,evliyim yaşım 29. Araç biraz spor olsun istiyorum ve aldığım zaman en az 4-5 yıl kullanacağım. Az yakması çok önemli.
Siz olsaydınız sizin tercihiniz hangisi olurdu ve de neden ?
Herkese merhabalar,

malum yarı yıl tatiline 1 ay kaldı ve ben de araba arayışlarıma hız verdim. Ama hala kafamda alacağım aracı netleştiremedim. Bütçem 50-57 bin tl arası. Hangi arabayı düşünsem araştırınca çeşitli sıkıntıları çıkıyor o yüzden hep eliyorum. Araştırdığım kadarıyla sıkıntısız araç yok. Eskiden 50 bin tl'ye en kral arabalar alınırdı şuan b segmenti araçlar bile dolu olunca 50 bin tl'yi buluyor , c segmentini doldurunca 60-70e kdr gidiyor.

Aklımda ilk olarak Hyundai i30 1.6 crdi elite otomatik vardı , çok yakıyormuş diye vazcaydım dedim düz vitesine bakayım. Aracın sürüş dinamiklerini beğenmeyen var, cam tavandan ses geliyor diyen var, yakıt göstergesi hatalı ölçüm yapıyor diyen var,krom kaplamalar dökülüyor diyen var,böyle olunca da araçtan soğudum.
Sonra kafama yatan araç Seat Leon 1.6 tdi style + led paket ya da 1.4 tsi fr 140 hp + cam tavan + led paket kafama baya yattı. Sonra Leon'u araştırmaya başlayınca onunda bazı sıkıntıları olduğunu öğrendim.
Dedim o zaman Wv golf 1.4 tsi comfortline düz vites bakayım herkes övüp övüp duruyor onu da araştırınca araçta hız sabitleme bile yanılmıyorsam opsiyon olarak sunulmuş. Araba opsiyonları ekleyince nerdeyse Mercedes A180 parasını buluyor.
Eski bir ford kullanıcısı olarak diyorum 2013 Focus 1.6 tdci titanium smart paketli 2.el max 10.000 km'de Hatchback bir araç mı alsam diyorum daha önce de eski kasa ford'um vardı sattım. Sadece tek tereddütüm aracın baskı-balata biterken pek sinyal vermiyor küt diye yolda bırakıyor ( daha önceki aracımda öyle olmuştu ) ondan korkuyorum.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Araç HB olacak , 2013 model olacak, Dizel de olur ekonomik olursa benzin de olur. LPG istemiyorum. Eskiden illa otomatik vites diyordum ama şuan için otomatik de olur düz vites de olur diyorum. Kafam tamamen allak bullak oldu.
Arkadaşlar Hyundai i30 elite ile kia cee'd premium arasında kalmıştım. Şuan için kia'yı elemiş bulunmaktayım. Aklıma c4 modelini soktular biraz araştırdım ama kullanıcılardan yorum almak isterim. I30 donanım olarak ağzına kadar dolu bir araç olmasına rağmen otomatik vitesinin yakıt olayı çok yüksek. Citroen c4 ise otomatik olmasına rağmen yakıtı çok az. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?
Özellikler , motor olarak aynı dış görünüş olarak farklı 2 araç arasında kaldım. Kia biraz daha pahalı ama aklımda i30 almak var. C'eed almazsam pişman olur muyum diyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir ?
Merhabalar, I30 elite almayı düşünüyorum. Kafama takılan bir soru var. Cam tavanı açtığımızda illa sunroofu açmak zorunda mıyız ? Sadece Cam tavan açık olabilir mi ?
Hakkında
Meslek: İngilizce Öğretmeni
İlgi Alanları: futbol müzik internet
Forum İmzası:
2012 Ford Focus 1.6 TDCI Titanium HB Beyaz Plus paket
Forum İkinci El İmzası:
What doesn't kill you makes you stronger !
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Acer
Game Center
beilan41
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.346
İkinci El Bölümü Mesajları: 259
Konularının görüntülenme sayısı: 84.717 (Bu ay: 152)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.