Şimdi Ara

bulk dönemi,off season,definasyon....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sık sık bu tür deyimler kullanılıyor,
    bu deyimleri açıklayabilecek var mı,bu dönemlerde beslenme ve çalışma nasıl olur,dinlenilir mi,süresi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 31 Ağustos 2012; 11:09:23 >

• Adi ustunde kisin yapiyosun bunlari kisin buyursun buyursun buyursun yaz gelince fazla kilolari ister istemez atarsin definasyonda yaptiklarin tum kisin emegi ortaya cikar.kas kutlesi arttirmaya calisirsin yani.

Hayvan gibi ye olesiye calis mantik budur

Bulkda 120 kgye cikip kisin 100 civarina dusenler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • off season zaten bulk dönemidir ,

definasyon yarışma dönemine yaklaşırken yarışmacıların yaptığı kas kaybetmeden yağ yakımına deniliyor en basitinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

off season zaten bulk dönemidir ,

definasyon yarışma dönemine yaklaşırken yarışmacıların yaptığı kas kaybetmeden yağ yakımına deniliyor en basitinden.

peki hocam body yaparken aynı anda kilo verebilirmiyiz, kilo derken yağ oranım düşmeli.

göbekten ve basenlerden yağ yakmalıyım.

özetle normal kilom yükselse bile yağ kilom düşmeli bunu yapmanın yolu var mıdır.

kısaca kilo vermek istiyorum body yaparak mı vereyim yoksa sadece cardio ile mi, diyet her türlü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

peki hocam body yaparken aynı anda kilo verebilirmiyiz, kilo derken yağ oranım düşmeli.

özetle normal kilom yükselse bile yağ kilom düşmeli bunu yapmanın yolu var mıdır.

kısaca kilo vermek istiyorum body yaparak mı vereyim yoksa sadece cardio ile mi, diyet her türlü var.

onu yakmak çok zordur, en iyisi cardioyu arttırıp body yapmak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

onu yakmak çok zordur, en iyisi cardioyu arttırıp body yapmak.

hocam kaç senedir bu işin içindesiniz veya gerçekten bilgili misiniz? birkaç sorum daha varda.

• ben off seasonu çalışma ve diyet yapılmayan birkaç aylık süre olarak düşünüyordum,değil mi yani?
    bir de bulk dönemi ve definasyon döneminde beslenme ve çalışma programları nasıl olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 1 Eylül 2012; 20:30:23 >
  • Off sezon yarışmacı tabiridir yani yarışmanın olmadığı tamamen kas kütlesinin arttırılmaya yönelik olduğu dönem ve yağlanmanın belirli sınırlar içerisinde gözardı edildiği dönem. Bulk dönemi de denir.
    Definisyon hatların belli edilmeye çalışıldığı yağ kaybetme dönemi. Bilgi vermesi açısından:http://naturelvg.blogspot.com/2012/05/diyet-oykusu-12-haftada-maksimum-yag.html
  • sağol scooby dayı, zaten bu bulku hiç sevmemiştim, büyüyen göbek

http://scoobysworkshop.com/bulking-and-cutting/

zaten şöyle bir şey var hadi bulk yaptın sonra sporu bırakmak zorunda kaldın, o kadar fazla yağla ortada kalmış olursun
    profesyonel olmadıkça dirty bulk yapmamak gerek bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.