Şimdi Ara

YAG YAKICI TAVSIYESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kilo vermek istiyorum. Spor olarak Cardioya başladım. yag yakıcı tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Kullanma hocam para tuzağı karnitinler :) istersen kullandığım 2 markayı yazayım ama emin ol karnitinsiz oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Kullanma hocam para tuzağı karnitinler :) istersen kullandığım 2 markayı yazayım ama emin ol karnitinsiz oluyor :)

Yaz hocam deneyimlerini

• Yokmu tavsiyesi olan :)

• https://m.supplementler.com/urun/power-system-l-carnitine-3600-mg-20-ampul-5117 1 ay kadar bu ürünü kullandım sonuç olarak kilo verdim yağ yaktım bunun ne kadar etkisi oldu bilemem yapi olarak kolay kilo veren yağ yakan biriyim dikkat edince. kullanmadanda aynı sonuçlara ulaştım çünkü buna alternatif multipower kullanan arkadaşlarımda vardı 2 markayı inceleyin yinede. Sunuda ekliyeyim kullandığım dönem saçım çok dökülmeye başladı bunun yan etkisi olduğunu düşünüyorum bıraktığımda normale döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 6 Kasım 2017; 9:48:24 >
  • 1.5 sene içinde yağ yakıcı cla l-carnitin türevlerine en az 3bin tl para harcadım.
    Hiç bir numarası olmayan para tuzağının dik alası işler bunlar.
    Bodybuilding.com üzerinden yeni çıkan çok iyi diye yorum yapılan ne gördüysem getirtim.
    carnitinde en iyi hammadde olan carnipure kullanıyor diye weider markasının 3 kutusunu içtim bitirdim.

Bu kadar masraf ve bilumum kimyasalı vucüda almış biri olarak diyorumki almayın, içmeyin..
    Peki ne yapacağız o zaman.. kıçımızdan ter akacak. kardiyo işini çok sıkı tutacağız.
    Bisiklet olur eliptik olur. koşu bandında koşamıyorsan hızlı tempoda 1 saat yürüme olur.
    Hiit cardiyo işini araştırın.
    1 dakika çok yavaş tempoda yürürken dakikanın sonunda 1 dakika boyunca çılgın gibi depar atın..
    sonra tekrar 1 dakika çok yumuşak tempoda yürüyerek kalp ritmini düşürün.
    Bu şekilde 7-8 defa depar attıktan sonra oluşan yorgunluk dökülen ter..

işte tüm bunlar alacağınız tüm yağ yakıcılardan daha çok işe yarayacak emin olun..

• Nacizane tavsiyem hiç para verme bu ürünlere.

Yararı oluyor mu evet bence animal cut gibi ürünlerin yararı oluyor ama iş yine dönüp dolaşıp senin boğazınını tutup tutmamana ve yediğin şeylere dikkat edip etmemene bakıyor.
  • Kafein ve acı biber yeterli, en önemlisi boğazı kesmek.

• Güzel kardeşim en iyi yağ yakıcı kardiodan 1 2 saat önce türk kahvesi ve yeşil elma iyi bir kardio sonra yatmadan önce yeşil çay emin ol 1 ay uygula bunu değişimi fark edicen birde burdaki arkadaslarin pek tavsiyesine uyma koşu bandında 1 saat koşulmaz yağ yerine kas yakarsın ayık ol 20 dakika 6km hızda yürü 10 dk eliptik 10 dk bisiklet yeterli tabi beslenme ve ağırlık split antremanları da önenli

• Ben Scitec'in şu ürününü kullandımhttps://www.supplementler.com/urun/scitec-l-carnitine-3000-mg-12-ampul-6998. Memnun da kaldım. Eğer L-karnitin düşünüyosan bu ürün baya iyi ama şunu söylemem lazım beslenmene çok dikkat etmeden yağ yakmak zor. Spor öncesi terletiyo ve kardiyoyu uzun tutmamı sağlıyo kısacası performansım arttı bu sayede yağ yakımım hızlandı. Beslenme programı uyguladığımdan ürünün etkisini tam gözlemleyemedim ama istediğim vücuda kavuştum sonunda. Bikaç ampül deneyebilirsin etkisini görmek için.

• L-Karnitin ürünleri yağ yakımını tetikleyen ürünlerdir. Ama yaktığınız yağın oranını belirleyen en önemli unsur yaptığınız antrenmanın kalitesidir.

Vücutta uzun süredir barınan yağların yakılması çok daha zor ve uzun bir süreç gerektirir. Bu nedenle antrenman disiplininizi asla kaybetmeyip, doğru beslenerek ilerlemeniz gerekiyor.

Benim önerim;
    https://www.vargren.com/multipower-l-carnitine-liquid-forte-20-ampul
    https://www.vargren.com/sci-mx-l-carnitine-shot-3000mg
    Bu iki ürün olacaktır.

Multipower piyasada en çok tercih edilen L-Karnitin ürünü iken, Sci-Mx'in ürünü de oldukça kalitelidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.