Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.034
Cevap
708
Favori
918.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. Haftadayim pzt. cars. cuma. Sinav sali pers. cmt. mekik programini paralel goturuyorum belirti yok goruntu olarak AMA programin oyle bir iddasida yok zaten .
  • Fifaboy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler nedeni bu olmalı evet
  • Ben bi kac haftadir setli yapıyorum bi ara 51 yaptim onun disinda hep 40 gibi..artmiyo gibi hissediyorum sinav sayisi
  • Yaz yaklasinca tasmis bu konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Yaz yaklasinca tasmis bu konu
    P.tesi Çarşamba Cuma şınav
    Salı Perşembe C.tesi mekik programı uygulasam sorun olur mu? Yoksa ikisini aynı günlerde mi yapim fark eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 1 Mayıs 2014; 13:37:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

3 hafta önce falan 5 tane bile şınav çekemiyordum şuan 20-25 tane çekebiliyorum belli bi planım programım yok ayağa kalktıkca canım istedikçe şınav çekiyorum

nasıl oldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

3 hafta önce falan 5 tane bile şınav çekemiyordum şuan 20-25 tane çekebiliyorum belli bi planım programım yok ayağa kalktıkca canım istedikçe şınav çekiyorum

nasıl oldu hocam

kendimi şartlandırıyorum mesela ''bu sefer 5 tane'' 1 hafta sonra o 5 taneyi 10 a cıkar öyle öyle artıyo zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Achiever

Programı çoktan bitirdim beyler internetim olmadığı için 1,5 2 aydır yazamıyorum sizlere

2013 ün son aylarında askere gitmek için muayenemi yaptırdım, tahsilim olmadığından dolayı geleceğimde olmadığı için her nekadar açık öğretim okusamda bir halt olamayacağımı bildiğim için ilkokul mezunlarınında başvurabildiği; sözleşmeli er statüsünde tskda askeri personel olarak görev yapmak için bazı fiziki kabiliyet testlerinde başarılı olmak gerektiğini gördüm asal. 'ın sitesinde ve bu fiziksel testlerden biride 2 dakikada 40 şınav dı, başarılı olup sınavı geçebilmek için minimum 70 puan almanız gerekiyor buda 2 dakikada en az 40 şınav demek oluyor.Neyse uzun lafın kısası; ilk başladığım gün ard arda 8 şınav çekememiştim 7. şınavda yere kapaklanıp ağlamıştım Allahım neden bukadar güçsüzüm diye, sonra ilerleyen günlerde baktım ki meğersem geçtiğim bu yollar nekadar kolaymış.Zamanla programa uyarak ve düzenli beslenerek vs geçirdim bu 6 haftayı.Şu anda programı bitirdim ve rahatlıkla 100 tane şınav çekebiliyorum.7 şınavla başladım 10 oldu 15 oldu 20 oldu 25 oldu 30 yaptım az kaldı diye hedefime daha hırslı çalıştım 40 yaptım ama bırakmadım programa devam ettim ve hala devam ediyorum.Yavaş yavaş dayanıklılık kazanmanın verdiği mutluluğu tarif edemem, nasip olursa ileride profesyonel destek alarak body building ile uğraşmayı düşünüyorum.Herşey bu konu ile başladı favori konum olarak sonsuza dek kalacak bu konu, bu başlığı açan @Darkness arkadaşa teşekkür ederim.

Bu mesajın verdiği mutluluğu tarif edemem arkadaşım. Gerçi şu an forum cezası almışsın, cevabımı göremeyebilirsin Programın faydasını görebilmiş olmana, hatta belki hayatını düzenlemene ve iş sahibi olabilmene faydası olduysa ne mutlu bana. Azmin zaferinin canlı örneğisin anladığım kadarıyla. Tebrik ederim

şınav barfiks mekik ile ilgili program oluşturabilirmisiniz hepsini aynı gün mü yapalım nasıl yapalım kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: BaTiqoN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Achiever

Programı çoktan bitirdim beyler internetim olmadığı için 1,5 2 aydır yazamıyorum sizlere

2013 ün son aylarında askere gitmek için muayenemi yaptırdım, tahsilim olmadığından dolayı geleceğimde olmadığı için her nekadar açık öğretim okusamda bir halt olamayacağımı bildiğim için ilkokul mezunlarınında başvurabildiği; sözleşmeli er statüsünde tskda askeri personel olarak görev yapmak için bazı fiziki kabiliyet testlerinde başarılı olmak gerektiğini gördüm asal. 'ın sitesinde ve bu fiziksel testlerden biride 2 dakikada 40 şınav dı, başarılı olup sınavı geçebilmek için minimum 70 puan almanız gerekiyor buda 2 dakikada en az 40 şınav demek oluyor.Neyse uzun lafın kısası; ilk başladığım gün ard arda 8 şınav çekememiştim 7. şınavda yere kapaklanıp ağlamıştım Allahım neden bukadar güçsüzüm diye, sonra ilerleyen günlerde baktım ki meğersem geçtiğim bu yollar nekadar kolaymış.Zamanla programa uyarak ve düzenli beslenerek vs geçirdim bu 6 haftayı.Şu anda programı bitirdim ve rahatlıkla 100 tane şınav çekebiliyorum.7 şınavla başladım 10 oldu 15 oldu 20 oldu 25 oldu 30 yaptım az kaldı diye hedefime daha hırslı çalıştım 40 yaptım ama bırakmadım programa devam ettim ve hala devam ediyorum.Yavaş yavaş dayanıklılık kazanmanın verdiği mutluluğu tarif edemem, nasip olursa ileride profesyonel destek alarak body building ile uğraşmayı düşünüyorum.Herşey bu konu ile başladı favori konum olarak sonsuza dek kalacak bu konu, bu başlığı açan @Darkness arkadaşa teşekkür ederim.

Bu mesajın verdiği mutluluğu tarif edemem arkadaşım. Gerçi şu an forum cezası almışsın, cevabımı göremeyebilirsin Programın faydasını görebilmiş olmana, hatta belki hayatını düzenlemene ve iş sahibi olabilmene faydası olduysa ne mutlu bana. Azmin zaferinin canlı örneğisin anladığım kadarıyla. Tebrik ederim

şınav barfiks mekik ile ilgili program oluşturabilirmisiniz hepsini aynı gün mü yapalım nasıl yapalım kafam karıştı

Alıntıları Göster
    Farklı kas gruplarını çalıştırdıkları için, programları aynı gün uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur arkadaşlar. Ama "çok zamanımı alır" veya "çok yorulurum" diyorsanız,

Pazartesi-Çarşamba-Cuma (ŞINAV)
    Salı-Perşembe-Cumartesi (MEKİK)
    Çarşamba-Cuma-Pazar (BARFİKS)

şeklinde de yapabilirsiniz mesela.

Ancak benim tavsiyem, haftasonunu işe hiç karıştırmamanız, dinlenerek vücudunuza bir ödül vermeniz yönünde. Tabi en iyisi, kendi bünyenize göre uygun programı hazırlamak. Ne kadar yorulduğunuzu vs siz bildiğiniz için, program belirleyebilecek olan da yine sizlersiniz.

• quote:

Farklı kas gruplarını çalıştırdıkları için, programları aynı gün uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur arkadaşlar. Ama "çok zamanımı alır" veya "çok yorulurum" diyorsanız,

Ancak benim tavsiyem, haftasonunu işe hiç karıştırmamanız, dinlenerek vücudunuza bir ödül vermeniz yönünde. Tabi en iyisi, kendi bünyenize göre uygun programı hazırlamak. Ne kadar yorulduğunuzu vs siz bildiğiniz için, program belirleyebilecek olan da yine sizlersiniz.

teşekkürler yeterli cevap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaTiqoN

quote:

teşekkürler yeterli cevap :)

Alıntıları Göster
    Pazartesi günü bende başlıyorum.Hadi bakalım hiç barfiks çekemeyen ben nasıl olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: godilli

Pazartesi günü bende başlıyorum.Hadi bakalım hiç barfiks çekemeyen ben nasıl olacağım.

Alıntıları Göster
    Müthiş konu olmuş. Başladığımda 1 tane bile normal şınav çekemiyordum. Yere eğilince kendimi yukarı çekemiyordum. Ama biraz bile yukarıya kaldıramıyordum kendimi. Yere çakılıyordum. 2 hafta boyunca programdaki dizüstü şınavı uyguladım. 2. haftan bugün bitti. Şuan 4 tane nizamı şınav çekiyorum. 4. çok zorluyor ama 3ü çok zorlanmadan çektim. Ben de şaşırdım. Kimilerine göre 4-5 şınav komik bir rakam ama benim açımdan iyi. 3. haftayı da dizüstü olarak yapacağım ve sonra da durumuma göre normal şınav olarak 1. haftadan tekrar başlayacağım. Günde 10 dakika harcayarak yapmak da ayrı bir artısı. Çok fazla zamanı da almıyor.

Konu için teşekkürler. İlerledikçe durumumu yazacağım.

Edit 1: 3. haftayı da dizüstü şınav çekerek bitirdim. 3. gününde baya bir zorlandım ancak bitti. Bugün de 1. haftanın 1. gününü normal şınav olarak bitirdim. Yani 0dan 5 tane şınav çekebilecek hale geldim. Küçük de olsa ilerleme oldu. Geç olsun güç olmasın. Devam edeceğim bakalım.

Düzenleme 2: 2. haftayı bitirip, yorgunluk sınavı yaptım ve 15 tane yapabildim. Bu yüzden de 2. haftayı tekrar etmeyi planlıyorum. Ama bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGQQWP -- 30 Mayıs 2014; 17:14:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

nedir bu kilo takıntısı anlamadımki adamı görmeden ölçmeden biçmeden 75 e in düz mantık böyle bi şey olmaz olamaz

Alıntıları Göster
    Şınav programı 3. hafta 3.gün 3.sütun öldürdü beni nefes alamıyom layn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Captain

Şınav programı 3. hafta 3.gün 3.sütun öldürdü beni nefes alamıyom layn

Alıntıları Göster
    Yararlı bi konu olmuş takip edelim bakalım..
  • Bende ilk gün iki tam çekemezdim suan 50-30-20 çektim. Sonuçlar belirgin..

Yanlız bişey merak ettim Diamond denilen şınav türünü nasıl cekebiliriz ben beceremedim dirseklere aşırı yük biniyor öyle. Zorluyor 10 tane yapınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

Sahilde akşam saat 8-9 gibi çalışmak

Alıntıları Göster
    programı daha önce uygulamıştım bir kere 80 civarı çekiyordum sonra 1 sene bıraktım 10 tane anca çekebiliyorum 2 hafta sonra istikrarlı bir şekilde başlıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F99E34F6E

Bu mesaj silindi.
    Arkadaşlar Google'a "şınav çekmek" yazınca, konumuz artık ilk sayfada çıkıyor. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize
  • Hocam şınav cekmek vücudu şekikkendirini omuz kanat göğüs falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Hocam şınav cekmek vücudu şekikkendirini omuz kanat göğüs falan ?
    günde 100 mekik karın bölgesinde ki yağların erimesi için idaalmidir bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner103

günde 100 mekik karın bölgesinde ki yağların erimesi için idaalmidir bilen varmı

Alıntıları Göster
    @ ananas32, sorunuzun yanıtı ilk sayfada yer alıyor, Şınav çekmenin faydaları kısmında.

@ caner103, mekik çekmenin, karın yağlarının erimesine bir faydasının olacağını tahmin etmiyorum. Bunun için kilo vermek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 29 Mayıs 2014; 15:54:54 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.