Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.haftadan yeniden başladım bugün geçen sene yarısında bırakmıştım 45 falan yapıyordum bakalım bu sefer ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

bu iş sadece şınavla olacak iş değil.. bir salona gitmek ve ağırlık çalışmak şart arkadaşlar.. şınavı ısınmak veya ara antreman olarak yapabilirsiniz.. ama hacim, ağırlık çalışarak ve beslenmeyle olur

loserlik yapma kardeş ben 1 sene bu programı harfiyen uyguladım hem 100 şınav yapabiliyorum hemde göğüs kaslarım hacim kazandığı için dar tshirtler giyip utanmadan gezebiliyorum hayvan gibide hacim kazandım tabiki beslenmeme dikkat ettim tabiki ağırlık çalışarak oldu bu sonuçta şınavda kendi vucut ağırlıgımızı kullanıyoruz değil mi
  • Ayrıca yardimci olması açısından android markette runtastic firmasının Push UP programı güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faşo ağa

quote:

bu iş sadece şınavla olacak iş değil.. bir salona gitmek ve ağırlık çalışmak şart arkadaşlar.. şınavı ısınmak veya ara antreman olarak yapabilirsiniz.. ama hacim, ağırlık çalışarak ve beslenmeyle olur

loserlik yapma kardeş ben 1 sene bu programı harfiyen uyguladım hem 100 şınav yapabiliyorum hemde göğüs kaslarım hacim kazandığı için dar tshirtler giyip utanmadan gezebiliyorum hayvan gibide hacim kazandım tabiki beslenmeme dikkat ettim tabiki ağırlık çalışarak oldu bu sonuçta şınavda kendi vucut ağırlıgımızı kullanıyoruz değil mi

ben diyorum ki şınav yanında ağırlıkta çalışın sen diyorsunki şınavın yanında ağırlıkta çalıştım loser lık yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 23 Mart 2014; 12:57:19 >

• quote:

quote:

quote:

ben diyorum ki şınav yanında ağırlıkta çalışın sen diyorsunki şınavın yanında ağırlıkta çalıştım loser lık yapma

bu iş sadece şınavla olacak iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faşo ağa -- 23 Mart 2014; 14:43:17 >

• faşo ağa kullanıcısına yanıt
    ben ne diyorum güzel kardeşim..
  • quote:

• quote:

quote:

"göğüs kaslarım hacim kazandığı için dar tshirtler giyip utanmadan gezebiliyorum"
  • quote:

quote:

quote:

"göğüs kaslarım hacim kazandığı için dar tshirtler giyip utanmadan gezebiliyorum"

kaslıyım diye mi kıskanıyorsun ?
  • Çatlada patla kaslıyım işte
    eyvallah usta
  • verildi mi bilmiyorum ama runtastic push up, sit ups felan var akıllı telefonlar için çok yararlı. tavsiye ederim.
  • guzel tavsiyeler var. Tv reklamlari olan aletler örnek olarak Push Up Pump Mekik Aleti işe yarar mi genelde para tuzaği oluyor bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler
    son 3 haftadayım
    150 mekik aralıkla çekiyorum
    son sette 100 mekik rahat çekiyorum
    çok faydalı bir program kesinlikle tavsiye ederim
    ama kaslarınız belli olsun diyorsanız umutlanmayın belli olmuyor
  • arkadaşlar aranızda şınav kolları alıp kullanan var mı? rahat mı edılıyor yoksa bosuna mı alınıyorhttps://store.donanimhaber.com/63/2c/f5/632cf545e5e8fafb5b72e925438733da.jpg
  • an itibari ile mekik programını bitirdim
    az da olsa karın kaslarım belli oldu
    şınav programının bitmesine 1 hafta var
  • 2. kez başlıyorum kesin olacak bu sefer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteliğe Kurşun Atan Adam

verildi mi bilmiyorum ama runtastic push up, sit ups felan var akıllı telefonlar için çok yararlı. tavsiye ederim.

Push ups uygulamasi kullaniyorum baya ise yariyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vücut yapmak için şınav, barfiks ve mekik programlarını paralel götürmeli miyim ?
    Yoksa sadece bir antrenmanı mı seçmeliyim ?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.