Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.929
Cevap
325
Favori
843.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış hocam, Nesne silme özelliği şuan 15Pm'lerde de yok. 18.1 ile gelecekmiş.

• İos 18 ile cihaz daha az ısınıyor sanki ?
  • ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    Bence mantıklı değil bende telefonun değeri düşmesin bir tık uzun kullanayım diye 15 yada en kötü 14 alayım diyorum 6 gb ramden dolayı
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt

Uzun zamandır samsung modelleri kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok zaman zaman iosta da buglar olabiliyor güncelleme geldiğinde.

Ben olsam geçmezdim. Salt cihaz olarak daha iyi olsa da mutlaka hayalkırıklığı yaşayacağın yerler olur iPhone'dan şaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert titanium -- 19 Eylül 2024; 12:0:43 >
  • Hatchway kullanıcısına yanıt

büyük ekran alırım alırsam iphone plus modellerden

Yani iphone olsun da ama s23 ultra da iyi alet hakkını yemeyelim
  • Hatchway kullanıcısına yanıt

s23 ultra aklımı çok çeliyor kalem de iyi seçenek 🙃

• Bazen Wifi durduk yere gidiyor. Tekrar bağlanmıyor. Ağa katılamadı yazıyor. Telefonu baştan başlatınca düzeliyor. Nedir bunun çözümü

Valla al benden de o kadar

• merhaba azönce xs max cihazı eskiyi yenile kampanyası ile iphone 13 e yükselttim daha yukarı modelleri bütçem kaldırmıyor hatta bunu bile zorduda işte alım sonrası iphone 13 ekranda sararma , dokunmatiğin hasassiyetinin zorluğu geç tepki vermesi, pilin hızlı bitmesi gibi kronik soruların daha çok raporlandığını okudum sizin cihazlarınızda bu problemler var mı
    tercihte hata mı yaptım bilemediğim için buraya yazma htiyacı duydum
  • drarter kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok memnun kalırsın
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Bir süredir aynı sorunu ben de yaşıyorum 13 mini ile. Biraz araştırdım ama kesin çözüm bulamamıştım. Son ios update 17.7 ile henüz kesinti yaşamadım bakalım ne olacak.
    2 senedir kullanıyorum masallahi var gayet memnunum bi 3 sene daha kullanirim nasip olursa .bence butceni fazla fazla asmayarak iyi yapmissin . Hayirli olsun
    13 de yasamadim bunlari 1.5 yildir iyidir. pil erken zayiflamasi iphonelarda kronik zaten. ilk 3 ay cok iyi gider sonra gunden gune zayifladigini hissettirmeye baslar. su an iyi gitmiyor benim de yogun kullanimda aksami zar zor cikariyor.
  • yakogg Y kullanıcısına yanıt
    bunun harici dokunmatik problemi yoksa mesajları seri olarak yazabiliyorsan donma kelime hataları yazmama gibi şeyler yaşamıyorsanız iyi
  • IOS 18 ile performans veya pil ile ilgili sorun yaşayan var mı?

yok da ben bugun yeni bir iphone aliyor olsam 6gb ramli bir modeli alirdim.
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.