Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni bir özelllşten zirade forumda dolandırıcıların azalması için dh nin bu kişilerin ip numaralarını savcılığıa iletmesini istiyorum böyle olması iyi olur kanaatindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı yazı boyutlarını bir miktar daha küçültürseniz daha az yer kaplamış olurlar.

• Konudaki cevapları okumadım öneri daha önce verildiyse dikkate almayın. Benim önerim , forum başlıklarının favorilere vs. eklenebilmesi ... Örneğin ben diziler bölümünde çok takılıyorsam o bölümü olduğu gibi favorilerime ekleyim ve tıkladığımda direk orada olayım . Nasıl olur sizce ?

@gun
  • Bir önerim var.
    Android telefonumuza bir uygulama gerekiyor. Uygulama hakkında yeterli bilgiye sahibiz(uygulama içeriği hakkında) ama adını bilmiyoruz.

Konu dışına konu açtım. 15 gün ceza aldım.telefon bölümüne açabileceğim söylendi. Ama bence uygulama konusunu telefon incelemeleri, telefon modelleri vb. olan yere açmak konu dışına açmaktan daha mantıksız.bu nedenle uygulama Bölümü olmasını istiyorum. Ios android falan diye alt Başlıkları olsa orada Oyun incelemeleri oyun hakkında tartışma falan olsa iyi olur bence. Hem birçok insana da yararlı olur. Siz ne dersiniz?

• Konu dışı veya diğer bölümlerde düzeltilen mesajların, düzeltilmeden önceki hallerine bakmak güzel olurdu.
    Buda benim önerim.Ben gerekli görüyorum tabi sizler ne düşünürsünüz bilemem. Bu özellik insanların daha dikkatli yazmalarına sebebiyet olabilir.

İyi akşamlar.
  • Kidemli deyip gecmemek lazim.. Bunlarin fazladan avantaji ne olacak?
  • gif formatlı resimlerin sistemini 9gag'deki gibi [gifleri yüklemiyor, play diyince yüklüyor ve oynatıyor. Umarım anlatabilmişimdir.] yapabilirseniz kotalı kullanıcılar için bir nebze daha iyi olur. - Sınırsız kullanıyorum, hümanistim -

Diğer önerim de daha önce muhakkak bahsi geçmiştir, mesajımızın alıntılandığı konu silinince insan merak ediyor, cevap hakkı doğuyor kendince. Sadece gelen cevabı görebilsek silinen konuda çok iyi olur görüşündeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

Sevgili @gun ; Konunun içerisinde iken AŞAĞI OK TUŞU AKTİF DEĞİL bunu belirtmek isterim

Ayrıca bahsettiğim butonun örneğini PAİNT TERK olarak çizdim...

Not: Rütbe gerçekten önemli değil ben HÜRGENERAL bir adamım zaten
    BENCE önemli olan sadece böyle bir botuna ihtiyaç olduğu...

[sizer]Foruma Özellik Katanlara Rütbe

güncel

• Üye cezalandırma konusunda hata yapmışsınız. yapılan hata sonucunda ;

Aynı kuralı ihlal eden iki üye çogu zaman aynı süre cezayı almıyor.
    Yapılan sistemsel hata sonucu verilen cezalar eksik uygulanıyor tam uygulanmıyor.

Şuan rütbem var yapılan sistemsel hatayı söylersem ne olacak birşey olmayacaksa söylemeyeyim zira benide sık sık banlıyorsunuz hata işime geliyor.
  • Mesaja Haberdar olması için birini eklerken konuya mesaj atanların listesi gibi bir şey olsa iyi olurdu. Herkesi tek tek yazmak zor oluyor :)
  • Grand Theft Auto özel forumuna özen gösterilmeli bence gereksiz bi sürü konu var üstelik mesaj sayısını kasan adamlar var... Bazıları google da arama yapmadan konu açıyor. Açılan konularda genelde GTA 4 açarmı? Gta 4 ne kadar kasar? GTa 4 kasarmı? GTA 4 windows 8 de çalışırmı? GTA SA nereden indiiricem? GTA 4 linki ACİLL tarzında konular oysaki o konular defalaca açıldı ve gerekli cevaplar verildi arama yapmdan konu açıyorlar resmen.........

Inanmıyorsanız araştırın:http://forum.donanimhaber.com/forumid_564/tt.htm

Bir iki gereksiz konu:http://forum.donanimhaber.com/m_77612713/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_77609364/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_77612585/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_77364510/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_77488274/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 9 Temmuz 2013; 20:49:43 >

• 6 sayfaya bakmadım lakin bence öenmli bir özelliktir bu söyleyeceğim.

Forum ana sayfasındaki ana başlıklar isteğe göre collapse denilen özellik ile daraltılmalı. Hiç bir zaman girmediğimiz konu ana başlıklarını daraltarak forum boyunu kendi girdiğimiz başlıklara göre kısaltabiliriz. Sağ köşeyede daraltıp genişletmek için bir üçgen tuş olabilir.

örenk resim ekliyorum..

[sizer]Foruma Özellik Katanlara Rütbe

• 1 aydan fazla olmuş 2. sayfaya o kadar şey yazmışım herkese cevap verilmiş benimkini okuyup cevap verme gereği duyulmamış bu sistem düzeltilebilir
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    - Profilde gereksiz şeyleri temizleyebiliriz evet haklısınız.
    - Üst konuların mantığı zaten görmenizi sağlamaya çalışmak. Onunla alakalı başka bir düzenleme yapacağız.
    - Çok uzun süre güncellenmeyen klüp tarzı, rehber tarzı konuları devir istemek için bir tuş koyabiliriz.
    - Bazı forumları kapatmamız gerekiyor haklsınız onlarıda yapabiliriz.
    - Fotoları profilden görebiliyorsunuz avatarları sık sık değiştirmek için mi görmek istiyorsunuz yoksa arşiv mahiyetinde mi ?
    - Uzun sürede girmese kullanıcıları tutuyoruz tüm sosyal mecralarda sistem böyle işliyor.
    - Özel mesajlar kanuni nedenlerle silinemez.
    - Size bildirimler, sizin profile giren üyelere aktiviteler gözüküyor. Başka bir istiyorsanız nedenini alabilir miyim ?
    - Pano yerine durum gibi birşey eklenebilir o bir yerlerde gözükür vs.
    - Sadece konular gözükürse çoğu üyenin konu açmadığı düşünülürse çoğunlukla orası boş kalacaktır. Siz isterseniz seçebiliyorsunuz kalıcı bir şey mi istiyorsunuz yoksa başkalarının öyle mi görmesini istiyorsunuz ?
    - Referanslar yanlış sıralanıyorsa değiştirilebilir hatadır o.
    - Ses olabilir haklısınız bunu nasıl yapılabileceğini düşünelim.
    - Simgeleri yeni tarz ile değiştirmek istiyoruz ama eskiyede benzeteceğiz zaten.

Bayağı öneriniz için şimdiden teşekkürler.

• İkinci el alis-satis bölümünde kisinin kendi acmis oldugu konuyu kilitleyip acabilmesi,ve baskasinin yapmis oldugu yorumu begenmiyorsa eger konuyu acan kisi baskasinin yapmis oldugu o rahatsiz edici yorumu konu sahibinin silebilmesi gibi bir özellik mesela.. Birde ikinci el bölümünde cihaz veya herhangi bir ürün satildigi zaman ne kadar da olsa dükkanda satilmistir deyip dükkandan kaldirdigimiz zaman o ürünün ana sayfasinda ilanin yan tarafinda SATILMIŞTIR gibi bir ibre olursa fena olmaz..Birde son olarak Avatarlada biraz büyüme olsa veya forum tema'sini degistirebilsek fena olmaz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakaway -- 16 Temmuz 2013; 17:04:07 >
  • daha önce kabul edilen önerilerimizi hatırlatsak kıdem alabilirmiyiz?
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Alabiliyorsunuz.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    İkinci elle ilgili fiyata göre altın referans vermek bence daha da tehlikeli bir durum. Alınık ilanına referans alınması ise ilerde tekrar değerlendirebileceğimiz bir şey ama. Aynı üründen satılık olsa ben yinede yazıp satıcı olmayanlarında tekliflerini alabilirim. Keza hepsine tek tek yazmaktansa bana yazmalarını isteyebilirim belki öylesi kolayıma gelir.

Fake hesap açanları fark edince banlıyoruz nasıl daha ağır yaptırım olacak ki ?

Bölümlere yönelik imza olayında haklısınız sizin gibi çok efektif kullananlar isteyeceklerdir ancak kaç kişi gerçekten uğraşır bilemem. Tabii birden fazla forumda takılanlar her forumda farklı gözükmesini istemekte haklı. Eğer sistemi çok yormayacaksa ilerde ekleyebiliriz.

Eksi puan ana sayfa haberlerinde kötü kullanıldığı oldu ki orası ciddi bir yer. Şimdi tüm forumda eksi olayı başlarsa inanın konuşmalara eksilendim şu oldu bu olduya döner.

Konu dışının durumu Türkiye'nin durumu ile benzer. Seviye insanlara göre değişiyor müdahale etmek zor. Özellikle facebook, twitter ve sözlük dalgasından sonra insanların ciddiyeti iyice düştü. Bu bizim pek yapabileceğimiz bir şey değil insanların kendilerinin yapması gereken bir şey.

Yönetici alımı yapıyoruz bazılarınında yetkilerini alıyoruz yakında farkına varırsınız. Üyelerin görüşlerine önem veriyoruz ama zaten moderatörde aradığımız şeyler başkan seçimi gibi şeyler değil. İlgili olması, girmesi, bölümü koruması gibi şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Konun açılış nedeni olan ilk mesajın, her sayfada ilk mesaj olarak görünmesi önerisini istişare ettiniz mi?
  • Allah rızası için şu sayfalardaki genişlemeye bir çare bulun. Mesaj okumak eziyete dönüşüyor zaten kocaman sayfa var neden bir de sayfa dışına mesajlar taşırılıyor. Bu kısıtlanamaz mı? Gözümüzün göreceği kadar sayfa olsun lütfen. ( Bu arada her sayfada olmuyor. )

Daha önce de söylemiştim. Yazılan mesajlara beğeni uygulaması olsun diye cevap bile yazmadınız. Bir mesaj okuyoruz çok hoşumuza gidiyor hatta o konuyu biz de dile getirmek istiyoruz. Bir buton olsa (beğen) ( teşekkür et ) (like) Birde beğenmediğimiz mesajlar için bunların tam tersi olsa.

Rütbeler verilirken alınan beğeni sayısı etkili olsa ne iyi olur değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.