Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus World Axess Gibi K.kartlarını Kullana bilirmiyim ödeme yaparken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

http://www.garanti.com.tr/kredi_kartlari/bonus_card/bonus_kontor.html
    işte bak burada var...

Madem oyun alma niyetin var, denesene satın almayı, sonucu burayada yazarsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoosacheR

Bonus World Axess Gibi K.kartlarını Kullana bilirmiyim ödeme yaparken ?

Tabiki de yapabilirsin. Bende bonus kart var. Sanal kart çıkarıp yaptım alışverişimi bi sorun olmadı.

quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

http://www.garanti.com.tr/kredi_kartlari/bonus_card/bonus_kontor.html
    işte bak burada var...

Seçenekler arasında visa electron da vardı. Büyük ihtimalle yapabiliyorsundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urthas -- 11 Aralık 2008; 19:56:51 >

• bende resistance 2 ve cod 5 alıcam.ama cod 5 başka siteden olucak gibi.bu resistance 2 yi şu anda alabiliyormuyuz?yani şimdi alsak bu fiyata oyun stokda olunca gelicektir herhalde değil mi yoksa şuanda 19 sterlin e hiç mi alamıyoruz.

birde kampanya ne zamana kadar belli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 11 Aralık 2008; 20:13:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

bende resistance 2 ve cod 5 alıcam.ama cod 5 başka siteden olucak gibi.bu resistance 2 yi şu anda alabiliyormuyuz?yani şimdi alsak bu fiyata oyun stokda olunca gelicektir herhalde değil mi yoksa şuanda 19 sterlin e hiç mi alamıyoruz.

birde kampanya ne zamana kadar belli mi?

Yoğun talep var diye ön-sipraiş te almıyorlar. Pre-order verdiğinizde oyunun fiyatı değiştiğinde de senden onay almadıktan sonra siparişi işleme koymuyorlar. Yarın öbürgün açılır satışı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

quote:

Orjinalden alıntı: kelto3
    arkadaşlar sıpariş verdik ama patlarsak hepimiz patliyoz ortak bi damacana su alırız artık
    ama zannetmiyorum patlicağımızı. bu arada ilk kez kredi kartı olmadan vadesiz tl hesabi ile psn ve yabancı sitelerden oyun almayı çözdüm hırs azim istek hepsi bende (beton delecem ulen)

Bir önceki mesajın için teşekkürler... Ama şu mesajında yazanları açıklamanı bekleriz. Halka hizmet Hakk'a hizmettir.

bende normal garanti bankasının hesabı var internet şubesini kullanarak sanal kart çıkarttım buna kredi kartı falan değil normal sadece para yatırınca ödeme yapabileceğin bir kart ve alışverişlerimi bununla yapıyorum yurtdışından yaklaşık 6 aydır sende bu şekilde normal bir banka hesabı açıp yada hesabın varsa internetten bu hesaba bağlı sanal kart çıkartarak kullanabilirsin kart bilgilerim çalınabilir mi diye bir derdin olmaz hiçbir zaman sonuçta sadece kullanacağın zaman para yatırırsın bunun dışında benim gibi öğrenciler için büyük bir avantaj kredi kartı olmadığı için rahatlıkla çıkartılabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: rds

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

bu site son derece sakat görünüyor.

Alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?

mesajımın ilk cümlesini okumuşsun iyi güzel
    keşke ikinci cümlemide okusaydında ona göre sorular sorsaydın.

Yazdıklarının tamamını alıntı yapıp daha sonra ikinci cümleni sildim. Hemen bakalım ikinci cümlene:
    "alanlara hayırlı olsun umarım ellerine ulaşır. olumlu tecrübe edenler olursa bende sipariş veririm sonra"
    İlk cümlen ile çok alakalıymış evet. Ama hala anlayamadım, nasıl anladın sitenin sakat olabileceğini. Sorularım hala geçerli güzel kardeşim;
    alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?
    Bizim kaçırdığımız ama senin yakalamış olduğun bir nokta varsa bekliyorum, bizimle paylaş.

sitenin dizaynı evet hatalı. iexplorer dışınaki browserlarla uyumsuz üyelik formunu bile doldurtmadı bende.
    pre order için kredi kartı numaranı giriyorsun bu noyu logluyor ve üstüne üstlük 1 euro çekeceğini söylüyor. play-asia sisteminin aynısı ama play-asia güvenirliğini kanıtlamış bir sitedir burası için aynı şeyi söyleyebilecek varsa çıksın söylesin diyorum bende.
    ayrıca kargo kaybolduğu zaman royal mail ile takip başlattıklarını söylüyor iyi güzel ama only for UK orders diyor. ee peki diğer ülkeler için kayıp takibi yok mu?
    sendit veya gameseek bu takibi tüm yyurtdışı siparişleri için yapar. bu site bunu sadece UK için yapıyorsa o zaman bu işte sakatık vardır.
    dediğim gibi bana sakat göründü. sendit gameseekten 100ün üzerinde alışverişim oldu tüm siparişlerim geldi. aynı hisleri bu site için hissetmedim. sipariş veren arkadaşlar olmuş. eğer olumlu sonuçlanırsa tüm bu sipariş maceraları bende buradan sipariş veririm ikinci cümlede belirttiğim gibi

• Usta, bu sayfalar arasında sadece 1 arkadaş siteye güvenilebileceğini söyledi. Hatta alışverişlerinide hep oradan yapmış. Bizim için aman aman referans olmasada, referans sayılabilir. Bu site zaten 2006 da açılmış. Yeni sayılır.
    Ayrıca kayıp paket istek formu var, duruma göre tekrardan oyunu veya ücretinin hesaba geri ödenmesini talep edebiliyorsun. Bu fonksiyonu ve sonucunu elbette denemek lazım. Senin aksine, alışveriş işlem basamakları bana gayet güvenilir geldi. Hayırlısı. Ya çok güzel bir şekilde kazıklandık, yada ucuza oyun aldık. Arası yok
  • kredi kartına sahip olmadan e bay psn gibi internet alış verişi yapmak isteyenlere rehber

http://forum.donanimhaber.com/m_28369289/mpage_1/key_//tm.htm#28369289
  • USA'da geçiyor herhalde bu sistem de acaba UK'de geçer mi? Gerçi sanmıyorum ama sorayım yine de. Bir de zaten Garanti'nin kartı US'da geçiyordu, sanırım sanal kartta bu yüzden geçiyordur... Denemek lazım yalnız, açıklama için teşekkürler...
  • quote:

Usta, bu sayfalar arasında sadece 1 arkadaş siteye güvenilebileceğini söyledi. Hatta alışverişlerinide hep oradan yapmış. Bizim için aman aman referans olmasada, referans sayılabilir. Bu site zaten 2006 da açılmış. Yeni sayılır.
    Ayrıca kayıp paket istek formu var, duruma göre tekrardan oyunu veya ücretinin hesaba geri ödenmesini talep edebiliyorsun. Bu fonksiyonu ve sonucunu elbette denemek lazım. Senin aksine, alışveriş işlem basamakları bana gayet güvenilir geldi. Hayırlısı. Ya çok güzel bir şekilde kazıklandık, yada ucuza oyun aldık. Arası yok

kazıklanma olmaz. ingiltere bu işleri çok sıkıya alır. burunlarından getiriyorlar kdv matrahıydı şusuydu busuydu yani kesinlikle kazıklayamazlar. benim şüphem posta ile ilgili. bakalım kaç günde geliyor takip edilebilmesi ne kadar verimli kaybolursa ne olur falan?
    eğer site sağlıklı ise gerçekten bu site sadece tahtakaleye değil senditede play-asiayada tronixede darbe vurur. 30 sterlinlik oyunu 15 sterline satıyorlar yani daha nolsun

• alışveriş yaparken bankanızdan cep telefonunuza gelen şifreyi giriyorsunuz o şekilde satış onaylanıyor. oyunu gönderdiklerinde cep telefonunuza mesaj atıyorlar. takip numarası veriyorlar. dolandırıcı bunu yapar mı? hem dolandırıcı bir firma 2 yıl boyunca yakalanmadan yapabilir mi bu işi :)
    ben senditten de alışveriş yaptım ama bu saydıklarımın hiçbiri senditte yok.. oyunun elinize geçmesinde gecikme olursa siteyle alakalı olmaz. öyle bir şey olursa emin olun ptt yle alakalı olur
  • Neden halen ürün takip nosuna tıkladıgımda , Royal Mil de "Ürün henüz Mevcut değildir , yarın tekrar deneyiniz" diyor??
    Sipariş verenlerde halen böylemi arkadaşlar?
  • olmuyor olmuyor olmuyor....
    of ya bonus kontör kartından yazıyorum card detail den herşeyi.sonra update diyorum ama5 sn. arama yapıyor sonra
    Sorry your card was refused

Your card was declined by your card issuer as not authorised. We attempted to make a temporary test charge of £1 to ensure your card was active however we were unable to add this card to your account.

Please go back to the Account area to add another card or contact your card issuer for more information as to why the test transaction was declined.

Click here to return to your Account Area

yazıyor
  • bende ıs bankası vısa kart ıle aynı uyarıyı aldım kaldıkı bu kart ıle sendıt playasıa vs vs heryerden alısverıs yapıyorum
  • Resistance 2 halan daha satışa girmemiş..Satmıyacaklar galiba bu oyunu
  • valla ne bu abi ya.acaba nedeni ne?herşeyide tam doğru giriyorum ama.
    quote:

Orjinalden alıntı: tansel

bende ıs bankası vısa kart ıle aynı uyarıyı aldım kaldıkı bu kart ıle sendıt playasıa vs vs heryerden alısverıs yapıyorum
  • arkadaşlar lpb alacağımda pre order suan alsak çok uzun sürermi?
  • buralardan alıcanıza PSN yada XBOX LİVE dan oyun alsanıza ne uğraşıyonuz bunlarla.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: TURK-ŞAD

buralardan alıcanıza PSN yada XBOX LİVE dan oyun alsanıza ne uğraşıyonuz bunlarla.....

Psn den resistance 2 alma yolları varsa söylede bizde alalım...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.