Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resistance 2 ye olan aşırı yoğunluk sebebiyle pre-order ı kapattık yakında tekrar açacağız yazıyor. sanırım önce talepleri karşılayacaklar. sonra ellerinde kalırsa tekrar satışa başlarlar. telaşa gerek yok bu fiyatlar 3 hafta daha sürecek.. ben uncharted ve motostrom 2 siparişini verdim. onlar gelsinde alacağım bir kaç oyun daha var. hepsine birden aynı anda yüklenip gümrüğe takılmayım dedim
  • ya bonus köntör ilre oluyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orjinalden alıntı: rds

Usta yoğun talep olduğu için pre-order ıda kapattılar dün.

Ne yapacağız yani şimdi.Alamıyoruz mu bu oyunu..

Şu an için alamayacaksınız zaten üründe ellerinde yok. Ancak ellerine gelince sorun yok. Dünde Little Big Planet için aynısı oldu ama pre-order açıktı. Hemen tedarik edip satışa geçtiler yine. Sık sık bakmak lazım. Çok kısa zamanda tekrar satışa çıkacaktır.
  • Tamamdır.Cevaplar için teşekkürler...
    Ama resistance 2 stoğa girdiği zaman haber verin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

UK PAL mı oluyor?İngiltere Avrupa PAL bölge koduna girmiyor mu?

ben bu siteden daha önce de alışveriş yaptım gelen bütün oyunlar PAL oluyor. bu arada site güvenilir mi diye soran arkadaşlar hiç merak etmesin senditten bile sağlam bir site... ufak oyunlar postayla gelir ama gitar hero gibi şeyler almak isterseniz onu sadece kargoyla yolluyorlar. tam aklımda değil ama 20-30 euro arasında da kargoya para veriyorsunuz. buna rağmen tr de satılan guitar herodan çok çok ucuza geliyor kargoya verdiğiniz paraya da acımıyorsunuz yani
  • Fiyatlar Gerçekten Çok Uygun Prince Of Persia İle NFS Pro Street i Almayı Düşünüyorum Umarım Sorunsuz Bir Alışveriş Olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy83

quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

UK PAL mı oluyor?İngiltere Avrupa PAL bölge koduna girmiyor mu?

ben bu siteden daha önce de alışveriş yaptım gelen bütün oyunlar PAL oluyor. bu arada site güvenilir mi diye soran arkadaşlar hiç merak etmesin senditten bile sağlam bir site... ufak oyunlar postayla gelir ama gitar hero gibi şeyler almak isterseniz onu sadece kargoyla yolluyorlar. tam aklımda değil ama 20-30 euro arasında da kargoya para veriyorsunuz. buna rağmen tr de satılan guitar herodan çok çok ucuza geliyor kargoya verdiğiniz paraya da acımıyorsunuz yani

Yüreğimize su serptin valla. Teşekkürler. Tek oyun kaç günde gelmişti sana hatırlıyor musun?
  • ????
    quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

ya bonus köntör ile oluyor mu?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

bu site son derece sakat görünüyor.

Alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?

mesajımın ilk cümlesini okumuşsun iyi güzel
    keşke ikinci cümlemide okusaydında ona göre sorular sorsaydın.
  • Beyler oyunlar postaya saat 17 den evvel veriliyor.Mesela suanda oyun mu aldiniz hemen mail geliyor postaya verilmistir diye ama postaya verilmis olmuyor ertesi gun postaya veriliyor.Ama mesela bugun saat gunduz 12 de aldiniz oyunu ayni gun postaya veriliyor.Arti lutfen artik bu site guvenilirmi diye sorular sorulmasin kac kere soyledik bu site cok GU VE NI LIR diye.Ryal mail den takip etme olayinida 1 gun sonradan baslayin.

Ha problem olur ama bu problem kesinlikle shoptu`dan kaynaklanmaz.Problemin kaynaklanicagi yer PTT olur.
  • Alla Alla Yandaki Reklamda NFS Undercover £27 iken reklama tıkladığımda çıkan fiyat £37 :S
  • quote:

quote:

quote:

bu site son derece sakat görünüyor.

Alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?

mesajımın ilk cümlesini okumuşsun iyi güzel
    keşke ikinci cümlemide okusaydında ona göre sorular sorsaydın.

Yazdıklarının tamamını alıntı yapıp daha sonra ikinci cümleni sildim. Hemen bakalım ikinci cümlene:
    "alanlara hayırlı olsun umarım ellerine ulaşır. olumlu tecrübe edenler olursa bende sipariş veririm sonra"
    İlk cümlen ile çok alakalıymış evet. Ama hala anlayamadım, nasıl anladın sitenin sakat olabileceğini. Sorularım hala geçerli güzel kardeşim;
    alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?
    Bizim kaçırdığımız ama senin yakalamış olduğun bir nokta varsa bekliyorum, bizimle paylaş.
  • Üye Olurken Country/region a ne yazdınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral Penguen -- 11 Aralık 2008; 18:30:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoosacheR

Alla Alla Yandaki Reklamda NFS Undercover £27 iken reklama tıkladığımda çıkan fiyat £37 :S

37 olan sterlin değil euro dur. Siteye login yapınca para birimi euro ya dönüşüyor.
  • ilginç, gündüz baktığımda lbp ve resistance 2 : 19 du ama şimdi 25
  • quote:

Orjinalden alıntı: okinore

ilginç, gündüz baktığımda lbp ve resistance 2 : 19 du ama şimdi 25

Arkadaşlar fiyatlar sabit değişmiyor. 25 olan euro. 19 sterlin. Sağ tarafta bir UK bayrağı var bir de Avrupa Birliği bayrağı. Oradan para birimini değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: insom

Beyler oyunlar postaya saat 17 den evvel veriliyor.Mesela suanda oyun mu aldiniz hemen mail geliyor postaya verilmistir diye ama postaya verilmis olmuyor ertesi gun postaya veriliyor.Ama mesela bugun saat gunduz 12 de aldiniz oyunu ayni gun postaya veriliyor.Arti lutfen artik bu site guvenilirmi diye sorular sorulmasin kac kere soyledik bu site cok GU VE NI LIR diye.Ryal mail den takip etme olayinida 1 gun sonradan baslayin.

Ha problem olur ama bu problem kesinlikle shoptu`dan kaynaklanmaz.Problemin kaynaklanicagi yer PTT olur.

evet postaya saat 17 de veriliyor ama ingiltere saatine göre 17 de veriliyor aramızda 2 saat fark var. tr saatine göre oyunlar postaya 19:00 da veriliyor. bu arada bir arkadaş yukarıda bana soru sormuş ona da cevap vereyim. guitar hero 3 günde geldi çünkü kargoyla gelmişti. postayla olanı tam hatırlamıyorum ama taş çatlasın 7-8 gün beklemişimdir.
  • quote:

????
    quote:

ya bonus köntör ile sipariş oluyor mu?

• quote:

quote:

????
    quote:

ya bonus köntör ile sipariş oluyor mu?

Bonus kontör ne demek yahu?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.