Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kesin alıyorum ama add to cart ibaresini her açmamda göremiyorum...
  • Beklemeye devam, gerçi sonunda "ÇÖP" Resistance 2 almış olacağız ama, o kadar "ÇÖP" arasında göze de batmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

quote:

Orjinalden alıntı: ymskn

quote:

Orjinalden alıntı: rds

Benim tracking number dan baktığımda da;
    Information on your item is not yet available. If the International Signed For® item was posted today please note that the majority of items are tracked during the night. Please try again tomorrow.
    yazıyor kaç gündür. Herhalde vermişlerdir diyorum :)

Aynısı bende de yazıyor , moralim bozuldu

siz pre order mı aldınız acaba?

Evet Pre-order şeklinde almıştım , ürün stoğa girincede alışveriş gerçekleşti ama Royal Mail de kıpırtı yok.

• Hmm alış işlemi bugün mü gerçekleşti?
  • yaw ben sıparişi vereli 1,5 gün geçti hala kargo takipte yarın bakın diyo yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Beklemeye devam, gerçi sonunda "ÇÖP" Resistance 2 almış olacağız ama, o kadar "ÇÖP" arasında göze de batmaz

Çöp değil ya iyidir resistance 2
  • Yolladığın mesajlardan anlıyoruz durumu zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonville

Hmm alış işlemi bugün mü gerçekleşti?

Pre-order ve Alış işlemi 10/12 de gerçekleşti.2 gündür Royal maile'e bakıyorum ama tıkırtı yok.Pre-order aldık diye acaba stoğa girmedenmi satış yaptılar bize
    Ayrıca Royal mail sistemine işlenmiş bizim ürün numarası ama henüz ellerinde mevcut olmadığını söyluyorlar ürünün , sallama kod girince zaten uyarı veriyor..
  • Bu Siteden Spraiş Versek Ordu Ya Gelirmiki
  • Gelir gelir heryere gelir.. Onlar zaten sadece Türkiye'ye yolluyor, gerisi ptt'den.. Ordu'nun neresinden bu arada :D
    +
    hocam pre olduğu için arada kaynadı mı acaba? senden sonra çok kişi aldı ben dahil hepsi yolda.. Bu akşam da bekle bakalım ne oluyor, olmadı bi mail atarsın durumu öğrenebilir miyim diye shopto'ya.. Ama kayıp olarak mail atma, bilgi istediğini söyle.. Kayıp sayılması için belli şartların gerçekleşmesi lazım o yüzden dikkate almazlar seni.. Aynen böyle böyle oldu diye anlat derdini cevabını alırsın..
  • arkadaslar ben motorstorm pacific veya lbp alıcam bu siteden.artık ülke sınırlarının aşmanın vakti geldişu lbp nin ne oyunun oldugun bi türlü anlamadım.ana konuda herkes bekledıgım oyun falan demiş.oyun nedir belli değil.videolara baktım.garip bişi.amaç nbedir onu anlamadım dogrusu.bana bi yardım etseniz ya
  • Ben pre-order vermiştim daha sonra siparişimi geçtiler. Siparişin gönderildiğine dair mail geldi, teslimat adresi, paket içeriği falan filan. Mail attım Royal Mail de göremiyorum diye, 14 saat içinde cevap verilir diye mail geldi. Bekliyorum bakalım. Herhangi bir endişem yokta bakalım ne olacak :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: UgggU™

arkadaslar ben motorstorm pacific veya lbp alıcam bu siteden.artık ülke sınırlarının aşmanın vakti geldişu lbp nin ne oyunun oldugun bi türlü anlamadım.ana konuda herkes bekledıgım oyun falan demiş.oyun nedir belli değil.videolara baktım.garip bişi.amaç nbedir onu anlamadım dogrusu.bana bi yardım etseniz ya

Ben de arkadaşta görünce almaya karar verdim. Daha çok platform oyununa benziyor Ama zevkli baya. Bir de online özelliği iyi. Başkalarının yaptığı bölümlerde falan da oynayabiliyorsun. İster tek ister arkadaşlarınla. Ne zamandır aklımdaydı. Bu sitede 55ytl ye görünce atladım hemen. İnşallah ulaşır elimize.

• quote:

Orjinalden alıntı: UgggU�

arkadaslar ben motorstorm pacific veya lbp alıcam bu siteden.artık ülke sınırlarının aşmanın vakti geldişu lbp nin ne oyunun oldugun bi türlü anlamadım.ana konuda herkes bekledıgım oyun falan demiş.oyun nedir belli değil.videolara baktım.garip bişi.amaç nbedir onu anlamadım dogrusu.bana bi yardım etseniz ya

ben de aldım oyunu hiç bilmeden görmeden.vardır dedim bir keramet aldım.beğenmedin takas edersin.aranan bir oyun çünkü
  • iyi etmişsiniz bence süper bir oyun arkadaşlar kaçırmayın derim.
  • şu fifa 2009 u da indirseler 20 pounda süper olur.ama indirmezler.
  • Arkadaşlar bu siteden ürünü nasıl satın alıyorsunuz üye oldum. lbp i sipariş veriyorum sitede 19.99 gözüküyor fiyat ancak Sell e tıklayıp satın almaya çalışınca fiyatı bana elle girdiriyor ben oray 1 € bile girsem kabul ediyor. Yoksa bi yerde yanlışmı yapıyorum. Belkide ilk alış verişim diye istediğin fiyattan alabilirsin kampanyasımı oluyor.
  • Bu sitede herhalde kendi ürününüde 2nci el olarak satabiliyorsun herhalde pardon karıştırmışım. O yüzden fiyat girmemi istiyormuş.
  • O yaptığın üyeliğine kredi ekleme.. Yani parayı karttan çeksinler, orda hazırda dursun istediğimde alırım hesaabı.. Oyunu sepete atıp checkout diyeceksin (çok ağrıttı başımı ordan biliyorum :D checkout linki kabolmuştu :S )
  • Devil May Cry 4 almaayı düşünüyorum fakat From: £19.99 yazıyo ne yani kargo ücreti 20 pound mu ? ve star buyla Sellto Price ne anlama geliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.