Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAL da nasıl 1. oldu bu sezon yaw. İyi bölümler olduğu kadar kötü bölümlerde vardı.

• Eren Jaeger Gangsta's Paradise editim. Görüşlerinizi bekliyorum.
    UYARI: SON BÖLÜMDEN SPOILER İÇERİR!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittiği yere bak, şimdi 2022 yi mi bekleyeceğiz devamı için  

• Son bölüm manga da kaçıncı sayı? Ben bekleyemem 1 sene falan  

• quote:

Orijinalden alıntı: rikendly

Son bölüm manga da kaçıncı sayı? Ben bekleyemem 1 sene falan  

116

• Mappa genel anlamda iyi iş çıkarmış aslında. Ama özellikle mikasa yı taksimdeki büyük çantalı abiler gibi çizmeselerdi iyiydi. Ek olarak yüz ifadeleri biraz ruhsuz kalmış. Son olarak da bazı sahnelerde düşük fps sorunu da vardı. Bunları saymazsak wit studio yu aradığım söylenemez. Ama bana deseler ki cgi siz wit studio bu part ı çizse tekrar izler misin her türlü tekrar izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 29 Mart 2021; 15:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikendly

Son bölüm manga da kaçıncı sayı? Ben bekleyemem 1 sene falan  

115 in yarısını atladılar animede 115 ile başlayın okumaya

• 1 yıl bekle şimdi

• Bu ne ya burda birakilir mi

• Shingeki no Kyojin'in ilk 3 sezonuna tamamen 10'ar puan vermiş biri olarak bu sezon benim için hayal kırıklığı oldu. Bilmiyorum belki de anime maratonu şeklinde değil de tek tek izlediğim için böyle oldu. Sezon başı beklentimi çok düşük tutmuştum, çünkü wit değil mappa'ya geçmişti anime. Buna rağmen sezonun ilk 6-7 bölümü çok heyecanlı bir şekilde izledim. Çizimler göze parmak dercesine kötüydü. Kimsenin savunmasına gerek yok. En çarpıcı sahne olması gereken yerlerde saçma müzik seçimleri de "Mappa derdin ne senin" dedirtti. Fakat senaryosu için izlediğim için yine güzel gidiyor dedim. Ne zaman ki
    Sasha öldü
    ve Gabi denen çocuğu gözümüze soktular işte orada animenin kalitesi düşmeye başladı. Mangaka bi de Gabi'ye Eren'in kız versiyonu demesin mi?! Bilale anlatır gibi anlattıkları halde Gabi karakteri aynı şekilde devam etti.
    sadece bir gardiyanı öldürüp kaçması ayrı bir tutarsızlık oldu. Mikasa'nın bileğindeki işaret plot hole oldu zaten. İlk 3 sezon zekasıyla ön plana çıkan Armin bu sezon balon oldu. Hele son bölümde ağlaması daha bi sinir etti.
    Aksiyonun düştüğü tamamen diyalog olan bölümleri gördük. Shounen bir animede böyle şeyler sıradışı. Hadi dedik, hikâyenin derinleşmesi için bu tür şeyler gerekli. Ama yine de aksiyon yapabilirlerdi o bölümlerde. En son bi de
    ötenazi planına bağlandı olay. Ne saçmalıyor bunlar dedim...

4. sezon ilk part benden 7 puan aldı böylece. Yine de izlediğime memnunum. 4. sezon bize farklı bakış açıları verdi. Senaryo güzeldi ama daha iyi olabilirdi sanki. Mangasında 100'lere kadar gelmiştim. Oradan devam edip bitiririm ama o heyecan kalmadı artık. Beklentim çok düşük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 30 Mart 2021; 6:35:10 >

• 2 sene kim bekleyecek diye mangayı okudum.Sadece şunu söylemek istiyorum ÇOK İYİ, HER ŞEY ÇOK İYİİİ. Tabi son sayıda batırmazlarsa, umarım güllük gülistanlık bir son yapmazlar.

Yani devlerle savaşıp hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesi bu noktaya geldi ya helal olsun.

Bu arada siyah beyaz okudum o yüzden bazı sahnelerde yan karakterleri ayırt edemiyor olmak aldığım zevki bir miktar kırdı.O yüzden renkli versiyonu varsa özelden atarsa sevinirim  

• Aragramir kullanıcısına yanıt

2022 olacak kış, 1 yıl var.

• İlk defa anime izliyorum aşırı beğendim.

• Anime güzel her anı aksiyon dolu ama sonu beni tatmin etmedi maalesef ben isterdim ki eren imparatorluk kursun dünyayı fethetsin ama olmadı mangayi okudum ayrıca bazı olaylar hala açıklığa kavuşmadi devler hala gizem ama sonuç olarak güzeldi animeside guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mangasını da bitirmiş biri olarak buraya şöyle bir not düşmek istiyorum. Bu yazdıklarım sadece ilk 3 sezon için geçerlidir.

Animede olduğu halde mangada olmayan sahneler

Petra öldüğünde Levi onun armasını almıştı. Daha sonra da başka bir askeri teselli etmek için bu arma arkadaşına ait demişti. Bu güzel sahneler mangada yoktu. 

Annie'nin yeraltına girmeyi reddettiği sahnede kendi kolunu tutup çılgın gibi güldüğü kısım mangada yoktu. 

Eren'in dişi titanla dövüşmek için tereddüt ettiği sahne mangada çok kısaydı. Hatta Armin'in ikna sözleri yoktu bile. Armin kısaca "insanlığından vazgeç" demişti. 

Surların içindeki dişi titan ve Eren'in dövüş sahnesi animede çok daha iyiydi, daha çok yıkım vardı. 

Bu operasyon sonucu askeri polisin Erwin'i tutukladığı sahne de mangada yoktu. 

Rod Reis'in Eren ve Historia'yı kaçırırken oluşan aksiyon mangada daha kısaydı.

Manganın 66. bölümüne denk gelen Levi vs Karındeşen Jack nerede? Yaa!! Animede vardı ve mükemmeldi. Wit studio seni bir kez daha tebrik ediyorum.

Ymir'in mektubundaki o anılar animede vardı, mangada yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 24 Nisan 2021; 20:40:46 >

• Bir çok MAPPA Animatörü işi bırakmış zor çalışma koşulları sebebiyle. Kaynak ararsanız var kendi twitter hesapları vs.

Part 2 ertelenir veya kötü çıkar.

• Arkadaşlar selamlar,
    Uzun bi aradan sonra izlemeye başliim dedim. 3. Sezondayım sanıyordum 10 bölümlük bi 3. Sezon indirdim ama nette baktım 3. Sezon 12 bölüm.
    Sonra baktım 3. Sezon 20 bölüm felan olan başka bi torrent daha var.
    Yaw ne oldu buna ben nerdeyim :D
    Bi el atın allah rızası için.
    Şimdi 3. Sezon (2019) diye indirip başladığım kısımda duvarın kaybedilen kısmını geri almak için bi savaş yapılıyor. Bu ana seride nereye denk geliyor? 40 mı 50. Bölüm mü?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

Arkadaşlar selamlar,
    Uzun bi aradan sonra izlemeye başliim dedim. 3. Sezondayım sanıyordum 10 bölümlük bi 3. Sezon indirdim ama nette baktım 3. Sezon 12 bölüm.
    Sonra baktım 3. Sezon 20 bölüm felan olan başka bi torrent daha var.
    Yaw ne oldu buna ben nerdeyim :D
    Bi el atın allah rızası için.
    Şimdi 3. Sezon (2019) diye indirip başladığım kısımda duvarın kaybedilen kısmını geri almak için bi savaş yapılıyor. Bu ana seride nereye denk geliyor? 40 mı 50. Bölüm mü?

3. Sezon Part 1 ve Part 2 var. 10 bölüm olan Part 2.

Sen direkt Part 1 atlamışsın. Önce Part 1 izlemen gerekiyor 12 bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 17 Mayıs 2021; 1:20:15 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, bakiim bi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Animenin 4. sezonu da gayet iyiydi bence. Piyasadaki diğer animelerle karşılaştırınca farkı anlıyorsunuz. Hiç sıkılmadan akıcı bir şekilde kendini izlettiriyor. Tahmin ettiğim gibi final sezonu part 2 şeklinde devam edecek. Heyecanla bekliyorum son bölümleri.  

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.