Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon 1 tane güzel aksiyon sahnesi yok galiba böyle tekrar izlenmeyi hak ettirecek.

Ellerinde çok fırsat vardı ama harcamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 14 Mart 2021; 19:24:44 >
  • Fan yapımı gibi olmuş :DD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17. dakikada bırakılır mı ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

17. dakikada bırakılır mı ya

Japonya'da deprem olduğu için yarıda kesilmiş yayın. Haftaya tamamını atarlar, tüm bölümler 1 hafta ertelendi şimdi.

• Okeanix kullanıcısına yanıt

Evet o kadarını anladım. Az da olsa İngilizcem var. Ama Japonlar depreme alışık sanıyordum.

• quote:

Evet o kadarını anladım. Az da olsa İngilizcem var. Ama Japonlar depreme alışık sanıyordum.

Bahane olabilir, depremin şiddeti o kadar da yüksek değildi özellikle Japonya gibi sağlam bir ülke için. Fazladan 1 Hafta işlerine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Mart 2021; 2:53:34 >
  • bu hafta neden 17 martda çıkıyor ?

• Haber: Attack on Titan serisinin deprem sebebiyle yarıda kesilen 14. Bölümü 21 Mart tarihinde tekrar yayınlanacak. İyi haber 15. Bölümü ertelemeyecekler ve hemen 14. bölümün arkasından yayınlayacaklar. Haftaya 14. Bölümün kalanını ve 15. Bölümü izleyebileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Mart 2021; 15:47:12 >
  • Ya niye kimse yorum yazmıyor bu bölümle ilgili. Çok bariz diye mi? Buralar sessiz... 

Neyse ben spoiler yorumumu yapacağım. Aot 4x13.8

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Bu bölüm Eren iyice amacını belli etti. Diktatör olmaya emin adımlarla gidiyor. Başkomutanı öldürünce neler yapabileceğini göstermişti. Ama anlaşılan Levi'dan bile vazgeçmiş. Levi ve askerlerine o içkinin gittiğini biliyordu. Mikasa'nın özgür olmadığına inandığı gibi Levi için de aynısını düşünüyor sanırım. Ama şunu unutuyor. "Bizi biz yapan yeteneklerimiz değil seçimlerimizdir" Bence bunu bir şekilde gösterecekler. Anı meselesine gelirsek Eren'in dedikleri korkutucu bir şekilde doğru. Hem Armin konusunda hem de Mikasa konusunda haklı çıktı. Zaten sırf bu yüzden Eren'in babası kraliyet ailesinden dev gücünü çalmamış mıydı?? Eğer her şey bu anılara bağlıysa kimse özgür değilse o zaman Eren neye göre hareket ediyor. Aynı söz Eren için de geçerli. Eren'in içinde de birçok anı var. Adını unuttum. Eren'in babasına dev gücünü veren kişi şu anda baskın irade olabilir. Gelelim Levi-Zeke kapışmasına. Bu 3 oldu :)) biri fake oldu ama olsun. Levi 30 tane devin arasından geçti geldi. O aksiyon kısmını biraz uzatsalar çok güzel olurdu. Neyse artık... Wit olsa yapardı demiyorum. Karar sizin. O devlerden biri ölmemişti. Sanırım bölüm sonu o devlerden biri Zeke'yi yiyecek ve orada bitecekti. Tabii Eren'in yetişme ihtimali de var. Historia pasif eleman gibi oldu bu sezon. O ne yapıyor acaba? Onun hakkında bi spoiler duymuştum ama yalan mı değil mi bilmiyorum. Kaç bölümdür zaman akışı o kadar yavaş ilerliyor ki Reiner ve ekibi ne zaman harekete geçecek o da meçhul. Ve tabii dünyanın geri kalanı var bi de... Benden bu kadar.

• Yaklaşık 2 hafta önce bir yerde görüp başlayıp hayran kaldım seriye ve günceli yakaladım. Ancak çok hakim olmadığım için mangasıyla alakalı bir şey bilmiyorum. Satın almak için beni yönlendirebilecek birileri var mı acaba ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya niye kimse yorum yazmıyor bu bölümle ilgili. Çok bariz diye mi? Buralar sessiz... 

Neyse ben spoiler yorumumu yapacağım. Aot 4x13.8

Spoiler,

Bu bölüm Eren iyice amacını belli etti. Diktatör olmaya emin adımlarla gidiyor. Başkomutanı öldürünce neler yapabileceğini göstermişti. Ama anlaşılan Levi'dan bile vazgeçmiş. Levi ve askerlerine o içkinin gittiğini biliyordu. Mikasa'nın özgür olmadığına inandığı gibi Levi için de aynısını düşünüyor sanırım. Ama şunu unutuyor. "Bizi biz yapan yeteneklerimiz değil seçimlerimizdir" Bence bunu bir şekilde gösterecekler. Anı meselesine gelirsek Eren'in dedikleri korkutucu bir şekilde doğru. Hem Armin konusunda hem de Mikasa konusunda haklı çıktı. Zaten sırf bu yüzden Eren'in babası kraliyet ailesinden dev gücünü çalmamış mıydı?? Eğer her şey bu anılara bağlıysa kimse özgür değilse o zaman Eren neye göre hareket ediyor. Aynı söz Eren için de geçerli. Eren'in içinde de birçok anı var. Adını unuttum. Eren'in babasına dev gücünü veren kişi şu anda baskın irade olabilir. Gelelim Levi-Zeke kapışmasına. Bu 3 oldu :)) biri fake oldu ama olsun. Levi 30 tane devin arasından geçti geldi. O aksiyon kısmını biraz uzatsalar çok güzel olurdu. Neyse artık... Wit olsa yapardı demiyorum. Karar sizin. O devlerden biri ölmemişti. Sanırım bölüm sonu o devlerden biri Zeke'yi yiyecek ve orada bitecekti. Tabii Eren'in yetişme ihtimali de var. Historia pasif eleman gibi oldu bu sezon. O ne yapıyor acaba? Onun hakkında bi spoiler duymuştum ama yalan mı değil mi bilmiyorum. Kaç bölümdür zaman akışı o kadar yavaş ilerliyor ki Reiner ve ekibi ne zaman harekete geçecek o da meçhul. Ve tabii dünyanın geri kalanı var bi de... Benden bu kadar.

Spoiler,

1-)'Zaten sırf bu yüzden Eren'in babası kraliyet ailesinden dev gücünü çalmamış mıydı??' mangayı okuyor musunuz bilmiyorum ama final season part 2 de her şey açıklanacak  2-)'Historia pasif eleman gibi oldu bu sezon. O ne yapıyor acaba?' Hocam bundan sonra historia'yı final season part 3'te bir flashbackte göreceğiz ondan sonra yok. manga bitecek 3 hafta sonra son chapter gelecek hala kızı göremedik. son chapter için umutlar büyük ama 3-)'Kaç bölümdür zaman akışı o kadar yavaş ilerliyor ki Reiner ve ekibi ne zaman harekete geçecek o da meçhul. Ve tabii dünyanın geri kalanı var bi de...' çok az kaldı.bu "final season" dedikleri yer çok kötü bir yerde bitecek tam bir cliffhanger olacak ondan sonra 1.5 sene bekle bekleyebilirsen. 

• quote:

Orijinalden alıntı: IsaacCabrera

Yaklaşık 2 hafta önce bir yerde görüp başlayıp hayran kaldım seriye ve günceli yakaladım. Ancak çok hakim olmadığım için mangasıyla alakalı bir şey bilmiyorum. Satın almak için beni yönlendirebilecek birileri var mı acaba ?

hocam satın almaya gerek yok rahatlıkla okunacak korsan siteler var atabilirim özelden fakat illa satın alacağım diyorsanız o konuda fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: IsaacCabrera

Yaklaşık 2 hafta önce bir yerde görüp başlayıp hayran kaldım seriye ve günceli yakaladım. Ancak çok hakim olmadığım için mangasıyla alakalı bir şey bilmiyorum. Satın almak için beni yönlendirebilecek birileri var mı acaba ?

D&R'da satılıyordu ancak güncel ciltleri bulunabiliyor mu bilmiyorum. Araştırmak lazım.

• IsaacCabrera I kullanıcısına yanıt

Gereklişeyler'de bulunuyor.

• Attack on Titan oldukça popüler oldu. Geçen gün bi kitapçıya gitmiştim. Kasanın yanına çizgi roman bölümü yapmışlar. Bi baktım "Titana Saldırı" yazıyor. Hemen aldım bi baktım evet bizim manga. Üstünde 14 TL yazıyordu. "Ne kadar" dedim. Dedi "20 TL" arkasında 14 yazıyor desem de fiyatları güncellendi dedi. İyi dedim almıyorum   Neyse soruya dönecek olursak pek çok yerde bulabilirsiniz. Hajime İsayama kitapları şeklinde arayınca daha kolay bulunuyor. Pek çok sitede var. İnternetten alırsanız daha ucuz olur. Ama Türkçe mangası epey geriden geliyor. Onun yerine mangadenizi, serimanga gibi sitelerden de online olarak okuyabilirsiniz. Ben bu sezonun bitmesini bekliyorum. Hayırlısı :))

• Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Toplu olarak alıntılama olayını bulamadım o yüzden hepinizden affola

• Levi katliam adami

• O kadar Eren Eren diye gaza gelirdim kötü karaktere dönüştü, hiç beklemezdim böyle bir değişim. Bundan sonra Levi'cıyım.

• Bu sezonun 3. bölümünde warriorsları tanıtırlarken hızlıca gelip geçen resimler vardı, hatırladınız mı ? resimler bunlar

annie tanıtılırken

Reiner tanıtılırken:

Ve diğerlerinde:

Ayrıca bu bölümde zırhlı devin sağ ayağının çirkin olduğunu belirten bir yazı varmış. Burada genel kanı warriorların seçilirken uygunluklarını görmek(buna acıya dayanmada dahil) için bir dizi acı içeren deneyler gördüğü yönünde. Ayrıca mappanın çıkardığı magazinde bu teoriyi doğrular nitelikte. Aşağıda ki resimde c'de bir deneğin fotoğrafı yazıyormuş. Ayrıca annie'de manganın bir bölümünde dişi titan için bir dizi kötü deneyimden geçtiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

İsayama bunu çok detaylandıramadı; belki de dergi izin vermemiştir bilinmez... İlginç geldi paylaşmak istedim

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.