Şimdi Ara

Shaun White SkateBoarding

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu deneyen oldumu, güzelse oynucağımda Ben videolardan sevdim ama DH yorumunu alayım dedim.

• Oyunu oynamadım ama siteler oldukça düşük puanlar verdi. İgn 5.5, Gamespot ise 6...
  • bi demo koysa ubisoft iyi olurdu.
  • Aynen bi görür oynardık ben pek oyun sitelerine güvenmiyorum çünkü hepimizin zevki farklıdır.
  • Skate 3 Varken Bu Dandik Oyunmu Oynanır Berbat Birşey
  • İzledim videoları havada gidiyoruz gerçekçilik yok eğer skate oyunu alacaksan skate 3 en doğru seçim olur.
  • Aceyip çöp bir oyun sakın bulaşmayın Skate 1-2-3 den şaşmayın.
  • Snowboard versiyonu oynamıştım ve sevmiştim.Tony Hawk durumu belli.Ne zaman pro skater gibi kaykay oyunu gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waste_Land -- 31 Ekim 2010; 11:58:19 >
  • Skate 2 nin nesi çok dandikti not ortalaması 84 olan serinin en iyi oyunuydu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Skate 2 nin nesi çok dandikti not ortalaması 84 olan serinin en iyi oyunuydu bence.

Kesinlikle Katılıyorum
  • Peki skate 3 nasıl?
    Edit:SkateBoarding yazdırdım oynuyorum.O kadar iyi değil ama eğlenceli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waste_Land -- 31 Ekim 2010; 12:01:18 >
  • Elimde Skate 3 varken hayatta takmam tony hawk veya shaun white ın skateboard oyununu.
    Skate 3 benim favorim eğer skateboard oyunu istiyorsan Skate serisinden vazgeçme bence.
  • Pek bir alacası bulacası yok oyunun. Boşa dvd harcamışım kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Pek bir alacası bulacası yok oyunun. Boşa dvd harcamışım kısaca.

+bi milyüoo
  • ben sevdim oyunu aslında bende skate 3 alcaktım ama onda split screen mod olmadığı için bunu aldım . keşke olsaydı çok güzel olurdu!ama Shaun White Skateboarding den de pişman değilim.
  • Arkadaşlar bu oyunun kraker i hala yok mu ya bi oynayamadım oyunu :S
  • Ya Hic 0na buna Gerek y0k Ubis0ft Free versiy0n k0ymamıs bizde crack' yaparız Dimi (: Crack Iinkini Atiyim arkadasIar

http://www.fileserve.com/file/3wAvxDW/SWSOFRCS_FO_.rar

indirin direk d0syanın icine atin
  • Sen ne diyon ya bu konuyu nerden buldun.
  • Skate 1,2,3 pc de varmı ? çok araştırdım ama bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.