Yüzbaşı
19 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar hemen olaya giriyim, benim lg telefon vardı ana kart hatası verdi ve çöp oldu bende yeni bir telefon aldım asus, herneyse whatsappı yeni telefona yüklediğimde eski konuşmaları yüklemek ister misiniz diye sormadı google driveda yedek olduğu halde sanırım bunun nedeni mobil veriyle bağlanmış olmam bilmiyorum. İşin yardım gerektiren tarafı ben whatsappta gördüm en son ne zaman yedekleme alınmış, boyutu kaç mb. falan ama bilmeden o anki anı yedekledim ve son yedek 5 mb gibi birşey oldu ondan önce 700 küsür mb dı. Sonuç olarak şuan whatsappı silip tekrar yüklesem bile o son 5mb'lık yedeklemeyi kaale alıyor, ben şimdi o 700 mb'lığı bulabilir miyim? Herkese iyi günler
arkadaşlar basketboldan biraz sıkılmaya başladım ve bu sıralar yeni bi uğraş arayışındayım. kaykay önceden sürmüşlüğüm var, bana şöyle 50 TL civarı kaykay önerir misiniz, o kadar profesyonel olmasada olur sadece düz gidecem hani öyle kickflip, heelflip vs. yapmam :)
CAPITAL PUNISHMENT

(1) Capital punishment is punishment by death for committing a crime. Since the early 1800's, most executions have resulted from convictions for murder. The death penalty has also been imposed for such serious crimes as armed robbery, kidnapping, rape and treason. People disagree about whether capital punishment is moral or is effective in discouraging crime.

(2) In the late 1990's, 38 states of the United States had laws that allowed the death penalty. These laws were influenced by a 1972 U.S. Supreme Court decision. The court had banned the death penalty as it was then imposed. It ruled that ''the imposition and carrying out of the death penalty'' was cruel and unusual punishment in violation of the 8th and 14th amendments to the Constitution. But the court left open the possibilty that the death penalty might be constitutional if imposed for certain crimes and applied according to clear standarts.

(3)After the 1972 decision, many state legislatures passed new capital punishment laws designed to satisfy to Supreme Court's requirements. These laws limit the death penalty to murder and to other specified crimes that result in a person's death. Such crimes include armed robbery, hijacking and kidnapping. The laws of several states specify the circumstances under which a judge or jury may impose the death penalty.

Arkadaşlar yarın sabah ilk derse lazım bunlar, bunun normalde devamı var baya uzun ve yarın sabah ilk derse lazım.Ben devamını yaparken sizde şu ilk 3 paragrafı yapabilir misiniz?Teşekkürler şimdiden :))
Beyler var mı böyle bir düşüncesi olan veyahut oraya daha önce gitmiş olan? araştırdım baya kafama yattı, siz ne diyorsunuz sizinde görüşlerinizi alayım dedim ...

Oyun için laptop arıyorum, en fazla 1400 TL civarı düşünüyorum da bunu tavsiye eder misiniz? Cihazın ekran kartı baya hoşuma gitti, sizin de görüşlerinizi alayım dedim.

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z500-59366635-notebook-urun9960.html

iyi forumlar...
Selamlar, bende GSMobile 3G modem var. Evde de 2 tane dizüstü bilgisayar var.Ben bundaki interneti diğer bilgisayara nasıl aktarabilirim?Herkese iyi forumlar...
İyi günler beyler bu sıralar yeni bir telefon almayı düşünüyorum.En fazla 600 TL'ye önerebileceğiniz hangi telefonlar var? Başlıca istediğim özellikler şunlar işlemcisi en az 800mHz, kamerası en az 5 MP (flaşlı olursun daha iyi olur) vede çoğu oyunu sorunsuzca oynayabileceğim bir telefon istiyorum. Umarım derdimi iyi anlatabilmişimdir. Herkese iyi forumlar.
Beyler benim bir Xbox360 jasper kasa cihazım var. Xboxı alalı 2 yılı geçti. Makineyi HDMI kabloyla tvye bağlıyordum. Fakat geçenlerde Xboxı açtığımda görüntü gelmedi. Öncedende buna benzer sorunlar oluyordu ama kabloyu biraz oynatınca görüntü geliyordu, şimdi ise kabloyu o kadar oynatmama rağmen hiç bi değişiklik olmadı. Heralde dedim kablo ömrünü doldurdu, gittim yeni bir tane HDMI kablo aldım. Fakat o da etki etmedi. Şimdi AV kablosunu takınca görüntü geliyor ama kötü bi görüntü, onlada oynamak istemiyorum. Her yeri araştırdım ama net bi çözüm bulan göremedim düzeltenlerin çoğu component kablo alarak düzeltmiş. Bunun başka bir yolu yok mudur acaba, bir de component kabloyla HDMI kablonun ne gibi farkı var? Yardımcı olursanız sevinirim...
İyi günler.Başlıktada belirttiğim gibi ben bilgisayardaki filmlerimi Xbox'ta izlemek istiyorum bu acaba mümkün müdür?Mümkünse nasıl izleyebilirim?
Beyler bugün bir Gamertagımın bağlı olduğu e-mail'e bakayım dedim.Uzun süredir bakmıyordum.Baktım gelen mesajlarda ''Here's your free gift from Xbox LIVE'' diyor.Bedava avatar item için redeem code göndermişler.Xbox'ın sitesinden girdim redeem code'u bedavaya avatar item kazandım.Buda resmi:

Sizede geldi mi böyle birşey?
Hakkında
Forum İmzası:
PSN:Virtuous01
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC
Oyun Platformu
Xbox
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.871
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 47.613 (Bu ay: 137)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.