Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu açıdan bakınca hayatın daha içinden bir dizi oluyor bence. Lip artık yaşını aldı ve yaşadıkları olgunlaştırdı. Ancak okuldan atılma gibi süreçlerde gördük ki aslında Frank gibi biri. Şu an Frank gibi olmama mücadelesi veriyor. Lip bence yine hızlı ama daha olgun yaşıyor. Tıpkı bugün bizim içinde bulunduğumuz ya da bulunabileceğimiz durum gibi.

Debbie'nin mide bulandırıcı halleri haricinde ben Shameless'ın her sezonunu çok seviyorum.
  • Fiona çıkmış mı diziden ? Benden gelsin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bu açıdan bakınca hayatın daha içinden bir dizi oluyor bence. Lip artık yaşını aldı ve yaşadıkları olgunlaştırdı. Ancak okuldan atılma gibi süreçlerde gördük ki aslında Frank gibi biri. Şu an Frank gibi olmama mücadelesi veriyor. Lip bence yine hızlı ama daha olgun yaşıyor. Tıpkı bugün bizim içinde bulunduğumuz ya da bulunabileceğimiz durum gibi.

Debbie'nin mide bulandırıcı halleri haricinde ben Shameless'ın her sezonunu çok seviyorum.
    Hayatın içinden diziyi kim izlesin. Sıradan, günlük olayları kim ne yapsın. Madem hayatın içinden istiyorsun, hayat dışarıda buyur izle. Bu dizinin tutmasının sebebi bunun tam tersi. Dizi en başından 4. sezondan sonraki sezonlar gibi olsaydı zaten dizi tutmazdı.

Bu işin olgunlukla veya alıştığımız için sıradan gelmesi ile de alakası yok. Olgunlaştı dediğin Lip, Fiona'nın motor olduğu yaşında. Lip sadece bir karakter. Küçüklüğünde yaramazlıkları ile meşhur olan Carl, Lip'in ders çalışırken masanın altında sakso çektirdiği yaşta uslu çocuk oldu. Komşulara kadar bütün karakterler uslu çocuk oldu duruldu. Sanki bir RTÜK baskısı var, aile dizisine döndü. Frank bile 1-2 sezon normal bir insan oldu, işe girdi, müdür oldu. Hala bu fikri savunuyorsun.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Kardeş çık bir hava al ya da diziyi izlemeyi bırak. Ya da git süper kahraman dizileri falan izle, onlara fangirllük yaparsın.
  • quote:

Kardeş çık bir hava al ya da diziyi izlemeyi bırak. Ya da git süper kahraman dizileri falan izle, onlara fangirllük yaparsın.
    Çok şükür hiç bir yapıtın fanboyu veya fangirlü olmadım. Diziyi izlemeyi bırak demişsin, sezon zaten bitti, neyi bırakıyım? Süper kahraman dizisi hiç duymadım, süper kahraman filmi olmasın o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Çok şükür hiç bir yapıtın fanboyu veya fangirlü olmadım. Diziyi izlemeyi bırak demişsin, sezon zaten bitti, neyi bırakıyım? Süper kahraman dizisi hiç duymadım, süper kahraman filmi olmasın o?

Alıntıları Göster
    Kardeş içip içip giriyorsundur umarım foruma, normal halin buysa üzülürüm.

Dizinin yeni sezonunu izlemezsin. Süper kahraman dizisi olarak da Arrow, Flash gibi senin gibi değerli kardeşlerimize hitap eden güzel örnekler var. Shameless ile ilgili konuda diziyle ilgili yorumumu bambaşka bir yere çektin garip şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardeş içip içip giriyorsundur umarım foruma, normal halin buysa üzülürüm.

Dizinin yeni sezonunu izlemezsin. Süper kahraman dizisi olarak da Arrow, Flash gibi senin gibi değerli kardeşlerimize hitap eden güzel örnekler var. Shameless ile ilgili konuda diziyle ilgili yorumumu bambaşka bir yere çektin garip şekilde

Alıntıları Göster
    Nolur üzülme Garip olan mı benim? Öncelikle bir dön konuşma üslubuna bak. Sokak çocuğu gibi konuşma üslubun yaşını belli oluyor. Bana fangirl dedin, sen bu diziyi körü körüne bağnazlık seviyesinde savunuyorsun. Dizinin sonradan bozduğu, çoğu kişinin ortak fikri. Arrow veya Flash izlemedim. Süper kahraman dizisi olduklarını da bilmiyordum. Sen benden daha çok bilgilisin bu konularda. Shameless ile ilgili konuda senin yorumunu nereye çektim? Söyler misin? Ben Shameless harici bir yorum yapmadım. Yırtık dondan fırlayan gibi başka dizileri konuya sen dahil ettin. Bana kafan güzelken yorum yazıyorsun demişsin, önce bir yazdığın yazıyı oku bakalım, kimin kafası güzelmiş.
  • dizi 3 kasımdamı yayınlancaktı yoksa 10 kasımdamı yayınlanacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

dizi 3 kasımdamı yayınlancaktı yoksa 10 kasımdamı yayınlanacak acaba?
    10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin eskisi kadar hardcore olmadığı bir gerçek. İlk sezonlar'da ne biçim ahlaksızlık dönüyordu
    İlk 2 sezonu baştan bir izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 8 Kasım 2019; 7:14:22 >
  • Yeni sezon başladı, burası neden bu kadar sessiz?

• Baydi sıktı desek de bugun gorunce hemen izledim. Tami konusunda umarim klise olmaz biraz yuzleri gulsun artik.

• Altyazı çeviren var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayatım boyunca izlediğim yüzlerce film dizi belgesel v.s. arasından en keyifle izlediğim, en sevdiğim ilk 5 yapımdan biridir Shameless.

Yeni sezonu başlayınca hemen açtım izledim tabi ama dizinin bu seviyeye geldiğini görmek gerçekten üzücü. :(

Zaten son sezonlar vasattı, bu sezona giriş ise vasattan da kötü.
    Gereksiz bir sürü olay, karakter...

Dizi açık konuşmak gerekirse eski marjinalliğinde değil. Senaryolar yapalım da olsun bitsin şeklinde yazılıyor.

En eğlenceli karakterlerden biri olan Kev iyice tekrara düştü.
    Liam bu sezona saçma sapan bir konudan girdi, kapatasım geliyor.
    Tami denen karıyı görmek zaten ızdırap verici, uyuz karı.
    Carl'ın sevgilisi ayrı cins, onların maceraları da saçma sapan hiçbir ilgi uyandırmayan şeyler.
    Frank bile eskisi kadar sarmıyor.

Eğlence namına hiçbir şey kalmadı.

Umarım final sezonu iyi olsun diyeceğim ama giriş bölümüyle hiç ümit vermiyor.
  • Dizi başlamış ama gram izleyesim yok. Çıktığı günden beri takip ediyordum ama bence geçen sene finali yapmalıydı. Bu diziyi güzel hatırlamak için burada bırakıyorum.

• debbie yeni fiona olmuş resmen, intro bile değişmiş

• Bu sezonun tek güzel yanı Mickey reisin geri dönmesi oldu herhalde. İlk bölümü pek beğenmedim ama önümüzdeki bölümü iple çekiyorum.

Debbie'nin yeni Fiona olması hiç olmamış gerçekten.
  • Dizi kendini tekrar etse de etmese de artık karakterleri görmek için bile bu diziyi izleyebilirim. 20 sezon olsa yine izlerim gibi geliyor.
  • Ya sınavlardan tezlerden bi türlü izleyemedim son sezonu . Nasıl gidiyor beyle rkeyifli mi

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.