Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.sezonun basinda biraktim bu diziyi ya. İyiydi hoştu da debbie ye ve fionanın kaşarlıklarıma daha fazla katlanamadim maalesef. Kev ve Franki severdim o bakımdan yazık oldu biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 10 Ocak 2020; 1:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    5.sezonub sonlari olmasi lazim hocam. O sezon bitince bende biraktim. Baslamayi dusunmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 10 Ocak 2020; 1:51:39 >
  • sen efsane bir dizisin :)
  • Henry Cavill vardı bu bölüm

Lip'de gitti. Bu sezon bitirirler umarım diziyi tamamen bu şekilde uzamasının pek bir mantığı yok. Finalde Fiona da gelsin mutlu şekilde bitsin

Gerçi baktım da sezon 11 haberleri var hep, kesin olmasa da büyük ihitmal sezon 11 olacak diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Ocak 2020; 16:36:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. sezon onayı aldı. 11. sezon final olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet son bir sezon daha olacakmış ve 11.sezon ile dizi final yapacak.

Zaten bu 10. olan final sezonu olsaydı hiç yakışmayacaktı Shameless gibi bir diziye.

Bu arada en son S10 x Ep11 seyrettim, yine bomboş bir başka bölüm daha...

Debbie'nin aptal saptal hikayeleri...
    Şurası artık kesinleşti ki; Debbie rolü adına Fiona kadar cüretkar olmadı olamayacak da... Lafta her haltı yiyor ama dizide tam anlamıyla işleyemiyorlar bile, bu da Debbie'nin rol adına tercihi olsa gerek.

Tami karısı cinsliklerine devam ediyor zaten tüm sezonlar boyunca en uyuz karakterde 1 numaradır. Böylesi gereksiz bir oyuncu ve karakter daha yok. Nasıl bir aileyse en baştan beri uyuz oldum, o motor tamircisi sünepe kılıbık herif yüzünden Lip de ezilip gidiyor.

Kev ve ahalisi olmasa dizide izlenecek hiçbir şey yok. Frank, Carl falan hepsi vasat.

Haftaya Pazar sezon final bölümü, bir an önce bitsin de unutup geçelim bu sezonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 21 Ocak 2020; 16:45:14 >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Mickey reisi de unutmamak lazım

• Bu ayarda izlenebilcek, kafa dağıtacak başka dizi yok. Sezon gayet de sıkmadan, akıyor bence. Şikayetim yok, 11.sezonun final olması üzdü, yıllardır aileden olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Mickey reisi de unutmamak lazım
    Aynen Mickey de iyi gidiyor bu sezon. :) Zaten ayrıldığında eksikliği epey hissedilmişti.

Bence Svetlana da bir şekilde dizide olmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Bu ayarda izlenebilcek, kafa dağıtacak başka dizi yok. Sezon gayet de sıkmadan, akıyor bence. Şikayetim yok, 11.sezonun final olması üzdü, yıllardır aileden olmuş.
    Aslında eskiden çok vardı ama artık böyle yeni dizi gelmiyor.

Entourage, Californication, Hung benzer eksende dizilerdi. Hepsi de izlemesi keyifli ve eğlenceliydi.

Amerika Trump'tan sonra muhafazakarlaşıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Aynen Mickey de iyi gidiyor bu sezon. :) Zaten ayrıldığında eksikliği epey hissedilmişti.

Bence Svetlana da bir şekilde dizide olmalıydı.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum, madem Milkovich ailesi geri döndü bence final sezonunda Mandy de geri dönmeli.

Hatta final sezonunun hatrına Fiona ve Steve diziye dönüş yapsa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Katılıyorum, madem Milkovich ailesi geri döndü bence final sezonunda Mandy de geri dönmeli.

Hatta final sezonunun hatrına Fiona ve Steve diziye dönüş yapsa tadından yenmez.

Alıntıları Göster
    Zaten bu dizinin en büyük sorunu bu oldu. Fenerbahçe gibi gidenin yerini hiç dolduramadılar.

İlk sezonlardaki çatlak karı Sheila'yı bile arıyorum şahsen.
    Carl ile Chuckie'nin sahneleri acayip eğlenceliydi mesela.
    Kev ve Veronica ekseninde Svetlana yine iyi bir karakterdi dizi açısından.
    Karen, Mandy yine diziye uyumlu karakterlerdi.
    Steve hareket getiriyordu.

Şimdiki karakterlere bakıyorum Tami kılıbık motor tamircisi Brad, hele o Tami'nin ablası yine son derece uyuz. Ortalama bir dizide bile yer almaz bunlar.
    Liam büyüdüğünden beri zaten hiçbir izlenesi tarafı yok, keza Debbie ve Carl da aynı duruma geldi. En eğlenceli karakter Frank bile vasata bağladı.

Fiona'nın eksikliği zaten bariz hissediliyor, kesinlikle hemfikirim final sezonunda muhakkak bir şekilde yer almalı. Olmaz ise dizinin ruhuna aykırı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 22 Ocak 2020; 23:32:54 >
  • Bir nevi mutlu sonla bitti
  • Final bölümü orta şekerliydi, en azından 10.sezonun geneline göre seviye olarak bir tık üstte olmuş.

Hah dedim ne güzel Tami ve ailesinden kurtuluyoruz derken karı yine başımıza kaldı.
    Hele o Tami'nin ablası yok mu, şöyle bir karım olacak valla yemin ediyorum 2 günde boğarım böyle karıyı.

Düğünde anneleri Monica'dan bile bahsedip Fiona'nın hiç konuşulmaması dizi olarak Fiona ile işlerinin tamamen bittiğinin göstergesi sanırım, ileride tek bölümlük bile yer almayacak gibi, anlaşılan sorunlu bir ayrılık olmuş.

Final sezonuna sağlam 3-4 oyuncu ve karakter lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 27 Ocak 2020; 18:16:4 >
  • güzel final oldu, lip korkuttu bir an ama toparladı son anda. fiona unutuldu resmen
    Fiona nın en kötü araması mesaj atması gerekirdi.Madem gün birlik günü tarzında bir konsepti vardı bölümün onun haricinde güzel bir bölümdü bu sezondan memnunum geçen sezona göre daha iyidi .Artık karekterler duruldu uç karekterler törpilendi.Dizi en fazla 2 sezon sonra finala gider diye düşünüyorum
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    Gelecek sezon son zaten, final kararı verildi.

Evet karakterler duruldu işte bu yüzden sıkıcı hal aldı bu dizi.

Çünkü hiçbirimiz Shameless’ı durgun normal olduğundan dolayı izlemedik.

Eğlenceli, hareketli, arada ekstrem şeyler ama hayatın içinden tadıyla sevdik, yani bu hali çekilmiyor dizinin. Ne dram verebiliyorlar ne de komedi. Mesela eski sezonlarda çok sağlam duygusal sahneler oluyordu.

Başladığım diziyi illa bitirme hastalığım olmasa şahsen çoktan bırakmıştım, Kevin olmasa izlenecek bir şey bulamıyorum artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Birde hocam son sezonlara doğru karekterler aniden kişilik değişimi geçirdiler çizgileri değişti . Frank ve Kev en az değişime uğrayan karekterler oldu.Onların hatrına izliyorum.Carl kural tanımaz ve psikopat olarak karşımıza çıkan çocuk adalet savunucusu oldu.Lip önce aile babası sonra alkolik,İan hasta sonra mesih oldu çok bozdular çok.Karekterler düz bir çizgi halinde gicekti az çok değişim olabilirdi ama her karekterde bukadar keskin değişikler olmiyacaktı .Frank gibi mesela hep deli kadınlardan hoşlanırdı ,vurdum duymaz ve çıkarcıydı hala öyle.
  • Güzel bir sezon finaliydi. Mickey Milkovich bir efsanedir iyi ki diziye geri döndü.
  • Bir sezon daha bitti. Genel olarak bu sezonda çok içi boş olaylar oldu. Durağan şeyler yaşandı. Karakterlerle artık 10 sezondur aile gibi olduğum için her koşulda kendini izletiyor. Kev komedi bazında apayrı bir karakter. Sırf ona özel komedi dizisi bile çıkarılır bence. Keşke seneye son sezon olmasaydı da bir 10 sezon daha izleseydik.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.