Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (276. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Why Shy

Diziye yeni başladım. 2. sezonu bitirdim. Dizi fena değil, sarıyor. İleri ki sezonlarda bozuluyorsa, bozulduğu sezonu söyleyin, tadında bırakıyım.
    Bozulma falan yok sadece kaç sezon geçti aradan hep absürd olaylar insana normal gelmeye başlıyor karakterler de büyüyünce değişim geçiriyor dizi değişiyor biraz o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Bozulma falan yok sadece kaç sezon geçti aradan hep absürd olaylar insana normal gelmeye başlıyor karakterler de büyüyünce değişim geçiriyor dizi değişiyor biraz o yüzden.

Alıntıları Göster
    Evet bir de ben günde 3-5 bölüm izliyorum, dizideki aşırı uçlar artık sıradan gelmeye başladı.
  • quote:

Evet bir de ben günde 3-5 bölüm izliyorum, dizideki aşırı uçlar artık sıradan gelmeye başladı.

Alıntıları Göster
    2.sezondan öyle olduysa sıkıntı. Bence ilk sezonlar daha güzel ve aşırıydı 5 veya 6 dan sonra yavaşladı biraz ama genel olarak sıkmıyorsa karakterlere bağlanıyorsun zaten izlenir.
  • 9. sezonun başlarındayım ve diziden hiç sıkılmadığım kadar sıkıldığımı hissediyorum. Umarım ilerleyen bölümler böyle olmaz.
  • Son sezonun ilk 4 bölümüne kadar dayanabildim. Şu an izlemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 sezon sürsün lütfen
  • Hocam ben de sizin gibi düşünüyordum üstteki mesajımda görüldüğü üzere.
    İlerleyen bölümlerde biraz toparlıyor, şans verebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

50 sezon sürsün lütfen
    Bu dizide bir şey var bu sezon sarmadı derken Frank öyle bir olay yaratıyor ki Shameless diye bağırıyorsun evde.

Bu dizi hiç bitmese şikayet etmem çok uzadı demem çünkü dizi zaten çok uzadı Ancak dediğim gibi tek hareket tek sahne beni yine bağlıyor yine bu sezon bitmese diyorum.
  • 10. sezon 3 Kasım'da başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 2 Ağustos 2019; 19:46:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. sezon 5. bölümdeyim. Bu sezon dizi sıktı iyice. Olay olmuyor.
  • Harika dizi müthiş karakterler. Sırf Frank'in maceralarından ayrı film çıkar. Sezon ilerledikçe çocukların büyümesi ve hikayeleri zevkle izletiyor. Fiona basit bir kız olmasa tam aşık olunacak güzellikte ama işte... Dermot Mulroney'li bölümleri dizinin en güzel zamanlarıydı bence. 8. sezonu bitirdim ve 9. sezonu da yakında izleyip bitircem. İngilizlerin yaptığı orijinal Shameless'ın da çok güzel olduğunu söylüyorlar, belki Americanını bitirince ona da bakarım. Dizi komedi dalında en iyisi bence yan karakterlerin hepsi birbirinden efsane.

• Diziyi izlerken sıkılan arkadaşlara tavsiyem belli aralıklarla devam edin. Bu sürede diziyi özlüyorsunuz. Karakterler bir süre sonra sizin de aileniz gibi oluyor. 6. sezondan sonrası ayrı güzeldir. Lip, Frank, Fiona, Carl, Deb, Kev, V, Svetlana vs. diziyi sürükleyen karakterler. Ian'ı hiç sevemedim ama sevgilisi Mickey diziye oyunculuğuyla renk katıyor.

• Yaklaşık 5 senedir izliyorum kâh güldüren kâh ağlatan bir yapım benim için.kara mizah sevenler izlemeli diye düşünüyorum.ayrıca sadece komedi dizisi gözüyle bakılmamalı ciddi dram içeren bölümler var.
    Belki herkes için çok çok kaliteli bir yapım olmayabilir ama bu dizinin bende çok özel karşılığı var.liseye giderken okuldan çıkıp eve gider gitmez 2-3 bölüm izlediğim günleri her zaman hatırlayacağım..

• Yeni sezonda motor fiona olmiycak sanirim.

• Sheila kesinlikle geri dönmeli. Hatta kızı ve damadı da dönerse ayrı güzel olur.

• rick dangerous kullanıcısına yanıt
    Sheila buyuk tehlike
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Sheila'dan ziyade, oyuncakları büyük tehlike

• quote:

5. sezon 5. bölümdeyim. Bu sezon dizi sıktı iyice. Olay olmuyor.
    7. sezonu bitirdim. Bir önceki yorumum gerçerli, bu yorumdan sonra dizi hiç düzelmedi. Bırakıyorum. 8 veya 9. sezonu izleymiycem. Şayet diziyi izleyecek olan varsa 4 veya 5. sezonda bıraksın.
  • 9. sezonu bitirdim. Yok abi olmuyor, diziyi aile dizisine çevirecez diye mahvettiler. Ulan Lip'in eski, hızlı halleri geliyor aklıma, bir de şimdi ki haline bakıyorum, dizi ne hale gelmiş. Dizide hiç bir heyecan, atraksiyon yok. Şayet diziye yeni başlayacak varsa 4 sezon izleyip tadında, bıraksın. Kalan sezonlar hatır sezonu olmuş.
  • quote:

9. sezonu bitirdim. Yok abi olmuyor, diziyi aile dizisine çevirecez diye mahvettiler. Ulan Lip'in eski, hızlı halleri geliyor aklıma, bir de şimdi ki haline bakıyorum, dizi ne hale gelmiş. Dizide hiç bir heyecan, atraksiyon yok. Şayet diziye yeni başlayacak varsa 4 sezon izleyip tadında, bıraksın. Kalan sezonlar hatır sezonu olmuş.
    Dizi hala güzel ama ilk sezonlardaki absürd olaylar pek olmuyor artık olsa bile dizide öyle bir hava var ki normal bir şey oluyormuş gibi gösteriyorlar. Absürdlüğü abartıp dramı da tadına oturtsalar süper olacak. Karakter değişimleri normal bir şey ama Lip konusunda haklısın eskiden hızlıydı ne güzel.
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.