Şimdi Ara

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
12
Favori
25.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu zor seviyede oynuyorsanız, daha önce devlerin hassas noktalarını ve özelliklerini bilmiyorsanız her dev sizi terletebilir.
  • Oyungezer'in mart sayısı kapağı çok iyi

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Süpermiş hemen almak lazım
  • 2 kere bitirdim, time attack'lerde dahil. En sonda 1.45 saatte speed run yapıp bıraktım oyunu. Harikaydı her zamanki gibi. Oyunun kutusunun arkasında "Bir nesli tanımlayan oyun" yazıyor. Çok doğru kesinlikle. Bu arada oyunda 79 tane altın sikke var. Topladığınız zaman gizli bir mahzen açılıyor ve Dormin kılıcı veriyor. Ayrıca bir youtuber oyunda toplamda 4 tane keçi sembolü bulmuş haritayı karış karış gezerek. Oyuncular şimdi bu keçilerin gizemini araştırıyor. Yapımcılar trollüyor mu yoksa birşey çıkacak mı göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Şu oyunun Special Edition sürümüde gelseydi tam olurdu
  • Lanet gelsin böyle oyunun kontrollerine, delirtti 16.colossusta beni lan bari soktumun kamerasını düzeltin cinnet geçirtti be

• 53 TL te düşmüs oyun. Sizce alınırmi?

• beyler oyunun gezgin paketi var ayrıca bu paket çok gerekli mi sizce ? yoksa bunlara oyun içinde zaten sahip olabiliyor muyuz ?
  • Şu ICO'nun remakesini de yapsalar keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun tam hayalkırıklığı oldu. grafikler ve müzikleri hoş bulurken, kontrolleri zor buldum ve oyun kolay modda bile oynanmıyor. 2. bossta kaldım ilk çıktığından beri bir daha açıp bakmadım oyuna. boşuna para.
  • rezilliğin danikası , bir oyunun kontrolleri ile içine nasıl edilir ispatlanmış adeta.

almayın sakın
  • Kontroller gerçekten çok kötü. Ben de kontrollerin saçmalığından dolayı 3. bossa oyunu bıraktım. Eziyet çektiriyor insana oynarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Kontroller gerçekten çok kötü. Ben de kontrollerin saçmalığından dolayı 3. bossa oyunu bıraktım. Eziyet çektiriyor insana oynarken.
    Kontroller olduğu gibi aktarılmış. Hayal kırıklığı.
  • Oyunun kontrolleri at dışında çok zor değil bence. Alışılıyor yani öyle abartıldığına bakmayın. Kamera açıları sıkıntılı ama.
  • İnsan oynarken Remake dediğin böyle olur diyor grafikler muazzam olmuş.

Yeri gelmişken şunuda belirtiyim.Oyunu almadan önce kontollerin zor olduğuna dair çok şikayet duymuştum ama inanın alakası bile yok.Ben oyunu çok rahat bi şekilde oynuyorum mesela The Last Guardian gerçekten sinir edici kontrollere sahipti ama bu öyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 24 Ağustos 2018; 10:28:43 >

• son devi geçemedim kamera açılarından dolayı. maalesef oyunu orada bırakmak durumunda kaldım.
  • 12. Devde oyunu bıraktım, oynarken çok sıkıldım ve hiç keyif almadım. Zaten oyunda oynayacak bir şey yok, gösterilen yere atınla gidip devi kesiyorsun, geri geliyor gösterilen yere gidiyor devi kesiyorsun, geri geliyor gösterilen yere gidiyor............ Ön sipariş ile almıştım pişman oldum. Sevenine tabii ki saygım var ama bana bu oyunun neden efsane olduğunu birisi açıklasın, çünkü yorumlar bu yönde olduğu için ön sipariş ile aldım ve ne içerik ne oynanış olarak iyi grafikli bir telefon oyunundan pek farkı yok.

• Sana göre bir oyun değil demek ki dostum. RDR2'yi bile beğenmeyenler var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PÜSKÜLLÜ MORUK

12. Devde oyunu bıraktım, oynarken çok sıkıldım ve hiç keyif almadım. Zaten oyunda oynayacak bir şey yok, gösterilen yere atınla gidip devi kesiyorsun, geri geliyor gösterilen yere gidiyor devi kesiyorsun, geri geliyor gösterilen yere gidiyor............ Ön sipariş ile almıştım pişman oldum. Sevenine tabii ki saygım var ama bana bu oyunun neden efsane olduğunu birisi açıklasın, çünkü yorumlar bu yönde olduğu için ön sipariş ile aldım ve ne içerik ne oynanış olarak iyi grafikli bir telefon oyunundan pek farkı yok.
    çıktığı zamanlarda millet şimdiki gibi grafik falan manyağı değildi. saçma sapan sebeplerle oyunlara çöp diyen ergenler yoktu. oyun oynayanların beklentileri daha farklı idi. prince of persia gibi oyunları oynamış bir nesil için bu oyun bir efsanedir.uçsuz bucaksız oyun alanları, çok büyük düşmanlar, konusu bunlar hep yeni şeylerdi. 35 yıldır oyun oynarım bu oyun listemde üstlerdedir hep.

• Arkadaşlar elinde bu oyun olup satmak isteyen var mı?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.