Şimdi Ara

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
12
Favori
25.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun ortalama ne kadar suruyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Normal zorluk seviyesinde 6 saatte bitirirsin. Zor seviyede başlarsan 10 saat sürer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzlasında kutulu alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam ben bir sans vereyim o zaman oyuna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 dev kesip bıraktım, yarın devam ederim. Çıktığı yılı ve dönemi düşünürsek, şimdiye kadar olan süreçte gayet güzel bir oyun. Sonuyla birlikte iyice etkileyeceğini düşünüyorum ama ne yalan söyliyim The Last Guardian kadar da sarmadı beni... Trico'yu evcil hayvanım gibi sevip bağlanmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 13 Şubat 2018; 2:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu ulkede insanlarin en buyuk sorunu bu iste. Fikre tahammulu yok kimsenin. Ya biraz relaks olun cool olun cop demis lagim demis sizi ilgilendirmez ki herkesin fikri kendine goredir. Bir oyun birine gore copse ne olmus? Ertesi gun sizin yevmiyenizden mi kesilecek? Copse ona gore coptur. Sayfalarca buradan baslayip gidiyor olay. Ya herkes sizin gibi dusunemez dusunmeyecek de zaten sunu bi kabullenin artik ya.

Yapici elestiri yapanla tartisirsin nedendir neden boyledir diye. Cop diyenle de ilgilenmezsin bitti gitti.

Ama yok soyle demesin boyle desin. Bunu yapmasin sunu yapsin. Ya sanane kardesim sen mi veriyorsun adamin ekmegini suyunu hizmetcin mi senin kolen mi bu senin? En az vasfa sahip ama en fazla vasfa sahipmis gibi davranan insan sayisi o kadar fazla ki su ulkede. Bir ego, bir herkes benim gibi dusunecek ya da soyle diyecek boyle demeyecek yaptirimlari filan. Ya emin ol sen cop deme dedin diye karsindaki "ha tamam cop deme dedi cop demeyeyim madem" diyecek. Var mi boyle bisey? Adamin dusuncesi bu. Cok ilgincsiniz ya.

Yazmasına yazar da, birisi bunun yanlış ve troll yorumlarını düzeltip, yerine doğrusunu yazdığı zaman da ağlamasınlar...

"Troll'e troll diyemezsin"e geliyor olay. Cahillik de bir trollüktür. Yanlışlarını düzeltince hemen ağlıyorlar.

• SHADOW OF THE COLOSSUS – Övgü Fragmanı | PS4

• her şey iyi güzelde.kontroller halen daha en az ps2 ve ps3 sürümü kadar kötü.ve bazı yerlerde bariz hatalar var.zıplama ve tutunma ile ilgili.biraz elden geçirselerdi oyunun dinamiklerini çok güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Arkadaşlar oyun ortalama ne kadar suruyor?

En zorda 6 saatte bitirdim ben. Tabii devlerin hasas noktalarını daha önceden bildiğim için eğer sıfırdan oynayacaksanız 10 saate yakın diyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Arkadaşlar oyun ortalama ne kadar suruyor?

bende en zorda 4 saat 10 dakikada bitirdim.aynen bende önceden hatmettiğim için.zorluğu saymazsan arkadaşında dediği gibi 10 saat felan sürer.trophy kasarsan saatler sürer.ve iddia ediyorum zıplama ,tutnma ve tutma mekanikleri ps2 ve ps3 sürümüne göre daha boktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykrr -- 16 Şubat 2018; 18:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

SHADOW OF THE COLOSSUS – Övgü Fragmanı | PS4

Şu 30 saniye videoyu izlerken bile tüylerim diken diken oldu, hele ki müzik eşliğinde. Hala şu oyunu karalamaya çalışanlara anlam veremiyorum.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Herşeyiyle baş yapıt.
  • Grafikler o kadar muazzamki,özellikle orman ve su grafikleri inanılmaz..Ormanda yürürken ağaçların arasından süzen güneş ışığı,dereden akan su insanı alıp bambaşka yerlere götürüyor.Ps2 zamanlarında oynarken de hayretlere kapılıyorduk,o devasa mekanlarda yeni yeni yerleri keşfetmek atımızla özgürce koşturmak bambaşka bir histi.Şimdi bu hissi bluepoint firması gerçeğe dönüştürdüğü grafiklerle,iliklerimize kadar hissettirmiş.Bravo tebrikler ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

Grafikler o kadar muazzamki,özellikle orman ve su grafikleri inanılmaz..Ormanda yürürken ağaçların arasından süzen güneş ışığı,dereden akan su insanı alıp bambaşka yerlere götürüyor.Ps2 zamanlarında oynarken de hayretlere kapılıyorduk,o devasa mekanlarda yeni yeni yerleri keşfetmek atımızla özgürce koşturmak bambaşka bir histi.Şimdi bu hissi bluepoint firması gerçeğe dönüştürdüğü grafiklerle,iliklerimize kadar hissettirmiş.Bravo tebrikler ellerine sağlık.

Ah bir de etraf biraz dolu olsaydı keşke. Sadece kertenkele koymuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

Grafikler o kadar muazzamki,özellikle orman ve su grafikleri inanılmaz..Ormanda yürürken ağaçların arasından süzen güneş ışığı,dereden akan su insanı alıp bambaşka yerlere götürüyor.Ps2 zamanlarında oynarken de hayretlere kapılıyorduk,o devasa mekanlarda yeni yeni yerleri keşfetmek atımızla özgürce koşturmak bambaşka bir histi.Şimdi bu hissi bluepoint firması gerçeğe dönüştürdüğü grafiklerle,iliklerimize kadar hissettirmiş.Bravo tebrikler ellerine sağlık.

Mekanlar etkileyici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 16 Şubat 2018; 19:53:12 >

• Canlı yayın açtım izlemek isteyenler için paylaşıyorum.

• Güzel bir karşılaştırma, adamlar oyunu yeniden yaratmışlar helal olsun.

Alın oynayın, oynattırın beyler.

• 4.5 saatte bitti oyun.Müzikleri çok iyiydi.Oyunun sonunu tam anlamadım bu konuda beni aydınlatabilecek kimse var mı?
  • Oyunu bitirdim. Son dev deli etti beni. Ne kadar zor yapmışlar ya

• Ps5 e çıkınca alırız
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.