Şimdi Ara

Shadow of the Colossus[Bu Oyun Asla Unutulmaz Unutmayalım Bu Oyunu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
9.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet tuzlu ama deyerz5400 var daha ekononik birara mavibilgisayda 378 ytl kampanyada idi
  • bende 5
    1 takıcam ve gow un keyfini birde öyle tadacağım
  • ŞAHESERDİR KENDİLERİİ
  • Arkadaşlar düşünsenize süper yüksek çözünürlüklü kaplamalarla falan bu oyunu ps3 için yeniden yapıyorlarmış o zaman mükemmele ulaşır işte. Yaw bi daha oynayasaım geldi topiği okuyunca bi oyun bu kadar güzel olur yaw. Bu arada yukarıda da bahsedidiği gibi bu oyunu sevenler oynamamışsa mutlaka ICO yu da oynasınlar aynı grafiklere sahip bi oyun daha.
  • Şimdi siz SoC muhabbeti yapıyorsunuz ama arada bir yerde ICO geçmiş, uzun zamandır adını duyduğum bu oyun hakkında bir fikrim yoktu. Hemen bulup indirdim, acaip güzel bir atmosferivar, hemen içine çekiveriyor insanı. Oyunsuz kaldığım şu günlerde tavsiye ederim herkese.

Şimdiye kadar çok az oyunda hissettiğim duygusal bir havası var. Yalnızlık ve çaresizlik... Tek kelimeyle mükemmel.
  • ya bende indirdim 800 mb ama olmadı dvdwr yok.ama cd ye yazılmıyor bi çaresi var mı?bir arkadaşta cd de oynuyo oyunu anlamadım gitti.
  • Ben Shadow Of the cOLOSsus Oynuyodum Cok gzel bi oyun ama 3 . colossus ta takildim bu yuzden bikim artik oynamiyorumHerkese Tvasıye edermım guzel oyun ama fazla zor bence zor oyunlarda ıı olanlar alsın bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamba13

Ben Shadow Of the cOLOSsus Oynuyodum Cok gzel bi oyun ama 3 . colossus ta takildim bu yuzden bikim artik oynamiyorumHerkese Tvasıye edermım guzel oyun ama fazla zor bence zor oyunlarda ıı olanlar alsın bence

Bu videoyu seyret geçersin geçemediğim tüm devler için youtube den bakabilirsin

http://www.youtube.com/watch?v=EgsSHhKp84A

• Saol Kardes Bakacam
  • arkadaşlar bu oyunu aldım kapağının arkasında 1-2 players yazıyor.
    acaba bu oyun 2 kişi nasıl oynanıyor???
  • Yani bu oyunuda şimdi ünlü ettinizya yinede size helal olsun,yapımcısının yapamadığı reklamada yazıklar olsun.Ben oyun çıkmadan 6-8 ay kadar evvel gamespot'da felan hep çıkacak oyunlara bakardım bu oyunun resimleri bana pek bi ilginç gelmişti.Uçsuz bucaksız bir mekan ıssızdı da üstelik,dağlar kayalar felan büyük heykel gibi colossus'lar.Oyunun çıkış tarihi türkiyeye hiç yansımıyor tabi ki.Bostancıda kadıköyde bu oyunu ara ara dur.En sonunda buldum ve nefes dahi almadan kuyruğuna kadar yüzdüm ve en beğendiğim colossus'da 15. olanı hani şu köprüye çıkıp omuzuna atlıyoruzya hani.Hey gidi hey artık hiç oyun beklemiyoruz öyle.(Sadece paylaşmak istedim topiği diye)
  • 5. Colosi benim en sevdiğimdi. İlk denemede atlamıştım kanadına. Kanadında uçarkenki o hız hissi ve çalan müzik bir oyundan alabileceğim hazzın sayılı piklerinden biri olmuştur. Muazzam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cooler_king

5. Colosi benim en sevdiğimdi. İlk denemede atlamıştım kanadına. Kanadında uçarkenki o hız hissi ve çalan müzik bir oyundan alabileceğim hazzın sayılı piklerinden biri olmuştur. Muazzam.

O kadar olduki hatırlamıyorum colossileri.Fakat bir tanesi çok zordu arenada geliyordu kertenkele gibi bir şeydi ve bir tanede kaplumbağa benzeri bir colossi vardı dev gibi bir şeydi o da.Şaha kalkıp yere ayaklarını vuruyordu ve ufak çaplı bir deprem yaratıyordu+ağazından ateş atıyordu.Nereden bileyim yere ayaklarını vururken ölümüne ölümüne yaklaşıp karnı yere yaklaştığında tırmanacağımı?Pek uğraştıran colossiler olmuştu.En beceri konuşturup öldürdüğümse toprağın altından gidendi.Çok düşünmüştüm kuma adım atamıyodum vallaAtıma atladım başladım sürmeye giderken takıldı bu peşime arkama döndürdüm kamerayı ve kendimde döndüm fakat analogu kitledim bir pozisyona doğru at koşuyo ben bir yanda yayımı çektim yaratık hala kovalıyo gözüne ok atmaya çalıştım ve inanılmaz zorda olsa vurmayı başardım.Yaratık gitti duvara kafa attı(yeraltı canavarları filmindeki yaratık gibi)Gittim çıktım tepesine ağazına ağazına.........furdim=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 1 Ağustos 2007; 22:47:27 >

• arkadaslar bnde bu oyuna yeni basladım sayılır su 9. dev beni deli etti hani su magarada uyuyan ustune cıkabilsem canını okuyacagım ama cıkamıyorum yardım edin youtubeden filan izledim daha kotu oldum adamlar 1dk icinde indiriyolar koca devi asagıya gıcık oluyorum
  • orda gayser ler var onların üstüne çekcen coloyu .sonra tam altında gayser patlayınca colo yana yatıyo o zmn çıkcan
  • ok saol kardesim walla gorunce o gayzerleri bisi yapcagımı anlamıstım ama youtubeden adamlar sak diye ustune atlıyolar walla baslar baslamaz izle istersen bunu deniyecegim walla cok saol kardesim sonunda oyuna tekrar donebilecegim
  • CoLOSİ ,COLO yeni isimler türemiş...
  • Kesinlikle unutulmaması gereken bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

CoLOSİ ,COLO yeni isimler türemiş...

arkadaşlar oyunu aramaya gidiyorum az sonra inş. bulurum bulamassam birisi lütfen yollasın dvdwr olan birisi dvdwr dan çeksin yollasın lütfen yada oyunu oynayıp bitiren ve bidaha oynamak istemeyen kişi lütfen yollasın bakalım bulusam gerek yok gelince haber veririm...

• unutulur mu hiç böyle bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.