Şimdi Ara

Shadow of the Colossus[Bu Oyun Asla Unutulmaz Unutmayalım Bu Oyunu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
9.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tanerergul

Arkadaşlar yaw bişi sorcam 15.boss da takıldım nasıl geçioruz... orta köprüyü yıktım kafasına uçup kılıcı sapladım youtube videolarında adam 15. boss da önce kafasına ( tam kafasıın üstüne çakıyoydu sonra kalbine son olarakta avuç içine çaıkıyordu ve boss sizlere ömür.. bende kafasına atladım bıçakla bıçakla kafasındaki işaret yok oldu sonra kalbine indim videoda adamın gösterdigi yere gittim ama işaret filan yoktu? 1 saat uğraştıktan sonra cdyi rafa kaldırdım daha 16. boss var yardım edebilirmi biri bana?

yanlış hatırlamıyorsam, kalbinden sonra dediğin gibi avuç içi olması lazım. staminan biraz yüksekse, önce elini üstüne gelip oaradan avuç içine dönebilirsin...
  • farklı zorluklarda farklı hedef noktaları oluyor. yanlış hatırlamıyorsam hard modda fazladan bir iki tane oluyordu her colossusta... 'normal'de 15. colossusta kafası ve sağ avuç içi olması lazım...

bu arada hiç tepelere çıkıp köprüye falan gerek yok.. ben de ilk oynadığımda öyle geçmiştim ama sonra kolay yolunu öğrendim... :) karşısında durunca sağ eliyle sana vurmaya çalışıyor.. kaçarsan sağ eli yere vuruyor.. hemen eline çıkıp ilk başta eli hallet.. sonra kafasına tırman ;)
  • hiç bir fan cluba üye değilim buna seve seve olurum kim kurarsa ricam 2. isim olarak beni yazabilir.
  • Hocam fan club fikri ilk benden çıktı o yüzden 2.cilik benim hakkım
  • quote:

Orjinalden alıntı: atalay_cankaya

Hocam fan club fikri ilk benden çıktı o yüzden 2.cilik benim hakkım

Konuyu hortlatan benim

Yani 2.lik benim hakkım
  • Bu oyunu oynayanlar ICO oynamak zorunda... Çünkü bu oyun (sonunda anlasanızda) ICO'nun öncesini anlatıyor...

Shadow of the Colossus[Bu Oyun Asla Unutulmaz Unutmayalım Bu Oyunu]

kafasında boynuzlarla dünyaya geldiği için kabilesi tarafından uğursuz gösterilen ve 12 yaşına gelince bir kalede yalnız başına bırakılarak ölüme terkedilen ico ile aynı kalede bir kafeste tutsak olan yorda'nın kurtuluş mücadelesi. oyunda hiç diyalog yer almaz. buna rağmen inanılmaz bir duygusallığa sahip yegane oyundur ico.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 8 Ağustos 2008; 8:43:18 >

• Ico bu oyun da mükemmeldi ah ah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_cankaya -- 8 Ağustos 2008; 15:44:31 >
  • quote:

Ico bu oyun da mükemmeldi ah ah.

valla bugün tekrar başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: defected

quote:

Ico bu oyun da mükemmeldi ah ah.

valla bugün tekrar başladım

• quote:

Orjinalden alıntı: Pennywise_67

quote:

Konuyu hortlatan benim

Yani 2.lik benim hakkım

hadi 4. olmaya bile bu oyun için razıyım.

• quote:

Orjinalden alıntı: smurf1971

quote:

quote:

Konuyu hortlatan benim

Yani 2.lik benim hakkım

İyi de ben neden 1. olmuyorum
    1. Benim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyu hortlatan benim

Yani 2.lik benim hakkım

1. Benim

O zaman fan club'ı sen kuracaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_cankaya -- 9 Ağustos 2008; 16:12:02 >

• team ico nun 3. oyunu ps3 için yapım aşamasında ico/sotc karşımı olucağı söyleniyor oyunun..sunum yapılacak aşamaya gelinmediği için birşeyler gösteremiyorlarmış ve 2009 sonbahar aylarında oyunu çıkarmayı düşünüyorlarmış..röpörtajı okuyalı baya oluyor bu yüzden kaynak yazamıyorum

2 oyununda orjinali var 2 sinide ps3 te tekrar oynamıştım geçen sene orjinal sotc 50 ytl e satıyor d&r da almak isteyenler kaçırmasın ps2 grafikleri bile güzeldi 60 gb ps3 lerin upscale özelliği ile çok daha güzel oluyor oyun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyu hortlatan benim

Yani 2.lik benim hakkım

1. Benim

O zaman fan club'ı sen kuracaksın

Neyse 2.likte sorun yok

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_cankaya -- 9 Ağustos 2008; 22:19:54 >
  • Arkadaşlar küçük bir sorum var bu ico nun medyası cd mi dvdmi?
  • Evet unutulmamsı gereken oyunlardan birisi.Gizli bahceye cıkmak için saatlerce uğraşmıştım inmek içinde saatlerce uğraşmıştım ama oyunun sonunnda hiçbir değişiklik olmamıştı.

Belki bilmeyenleriniz vardır .Oyunda görunmezlik. patlayan ok ve bir çok şey vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerergul

Arkadaşlar küçük bir sorum var bu ico nun medyası cd mi dvdmi?

dvd
  • Oyun herşeyi ile bir baş yapıt ama benim unutamıcaklarım arasına girmeyi başaramadı oynadığımda etkisine almıştı ama forumda Topiği görmesem aklımda tamamen çıkmıştı PS2 de unutamıcağım ender oyunlar MGS2-3 , God Of War 2 , Urban Chaos.
  • İlk başlarda biraz itici gelmişti ama sonra hayatımın bir parçası haline geldi kaç kere bitirdiğimin sayısı yoktur heralde.Böle bi oyun oynadığım için kendimi çok sanslı hissediyorum.Yaptığım çizimlerde ürettiğim bazı şeylerde Colossus lar her zaman bana ilham kaynağı olmuştur.Bu oyunu bitiren herkes gerçek birer oyuncu olduğu hissetmelidir bence

Bide şunlara bakmanızı şiddetle tavfiye ediyorum:
    http://www.gadgetmadness.com/archives/koto_wanda_ad.jpg
    http://www.gamesiren.com/trin/Photos/denden/den04.jpg
    http://felixmcli.org/imgs/16th.jpg
    http://www.siliconera.com/news/0610/sotcfig.jpg
    http://felixmcli.org/imgs/mono.jpg

ne kadar çok isterim birisine sahip olmayı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.