S

Yüzbaşı
14 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bugun bugun battlefield bad company2 demosunu indirirken ps3ün fişi gevşedi ve kapandı açmaya çalıştığımda açılıyor fakat görüntü gelmiyor ama kapama tuşuna bastğımda dııt diye ses geliyor kapanmıyor kapatmak için uzun süre basmam gerekiyor tuşa ne yapmam gerek nolur acil yardım edin.Slim 120 gb model bu arda
arkadaslar forumda arattım ama sadece buca da var diye gordum kusura bakmassınız inşallah ben ve arkım xbox 360 oynmak istiyorum söyle bornova-konak-ucyol gibi yerlerde xbox cafe warsa yerini soyleyebilir misiniz?
arkadaslar lutfen acil yardım edin casper markalı pc nin 128 mb fx5200 ekran kartı wardı bnede onu cıkartıp 256 mb fx5500 ekran kartı taktım ama acmaya calıstıgımda hata veriyor siyah ekran cıkıyor yaptıgınız donanım degisikliginden dolayı ... bisiler diyor alttada guc kaybı gibi bisler cıkıyor secenek weriyor iste guvenli mod , en son yaptıgınız ayarlar gibi ben seciyorum ama baslamıyor cıkarttıgım ekran kartını geri takıp oyle de denedim ama acılmıyor allah kar etsin su kafama yardım edin lutfen!!!
arkadaşlar öncelikle forumu kirletiyorsam özür dilerim ancak başlıktada belirttiğim gibi agp 8x bi anakarta sahibim ve suan 256 mb fx5500 ekran kartım war ve bundan hic memnun deigilim ozellikle 2006 dan sonra cıkan oyunları oynuyamıyorum oynasam bile herseyi very low yapmak zorunda kalıyorum hic zevki cıkmıyor.Bu yüzden ekran kartı almayı düşünüyorum.BFME 2 yi ve BF 2 yi yuksek goruntu ayarlarında oynamak istiyorum.Siz bana hangi kartı önerirsiniz.ben kendi bulduklarımı asagıya yazdım bunlardan hangisini almalıyım yada sizin tavsiyeniz warsa lutfen buraya yazın.Bİrde simdi x1650 gibi modeller çıkmış bunlar fx olarak neye denk geliyor bunu cok merak ediyorum bilgilerinizi lütfen paylaşın.

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=1974695

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd49610

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd48318
arkadaslar benim bugun net cafede ps3 oynama imkinım oldu ve arkla fight night round 3 oynadık benim dikkaetimi ceken sey su oldu bu oyunda nie cok az konfigurasyon yani hareket war bu gercekten boyle mi yoksa ben mi bilemedim biliyorsanız yazarsanız sewinirim
ARKADAS BENDE FLASH GET PROGRAMI WARE BU PROGRAM BU WE TURKAYI URL DİE İNDİRMİYOO NE YAPMALIYIM ANLATIRSANIZ COK SEVİNİRİM
[simage][/simage][code][/code]
ARKADASLAR BENDE FRAPS PROGRAMI WAR VE VİDEO CKİYORUM AMA BOYUTLARI COK BUYUK OLUYOR BUNU NASIL KUCULTCEM AYRINTILI OLARAK YAZARSANIZ COK SEVİNİRİM
quote:

pes4 hamachi ile nasıl oynanır ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim (beko9090@hotmail.com)
Hakkında
Forum İmzası:

PSN bekow
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 806
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 9.032 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.