Şimdi Ara

Shadow of the Colossus[Bu Oyun Asla Unutulmaz Unutmayalım Bu Oyunu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
2
Favori
9.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yıllar sonra ilk defa oynadım. Psnde Ico paket i ile indirime girmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var oyun ps2 de var açıp oynasammı ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Bende var oyun ps2 de var açıp oynasammı ki.

Oynamadıysan kesin oyna, hayatın boyunca unutmazsın bu oyunu.
  • ps2 emülatör yükledim

ico 'yu da yükledim , shadow'u da

ilk başta hangisi oynamak lazım?Oyunlar bağlantılı mı?

ve 3. oyun var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Ocak 2018; 0:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ps2 emülatör yükledim

ve 3. oyun var mı?

Shadow of the Colossus ICO'yla aynı evrende, daha önceki bir zaman diliminde geçiyor. Hikayeler bağımsız ancak SotC finalinde ICO'ya birkaç referans var. Ben önce ICO'yu oynamanızı tavsiye ederim, aslında pratikte hiç önemi yok ama SotC'a ICO save dosyasıyla başlarsanız kullandığınız atın kafasında bir "I" harfi oluşur. Hoş bir ayrıntı.

Edit: 3. oyun yok, ama The Last Guardian yine aynı evrenin bir başka oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oziko -- 26 Ocak 2018; 1:1:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ps2 emülatör yükledim

ve 3. oyun var mı?

Shadow of the Colossus ICO'yla aynı evrende, daha önceki bir zaman diliminde geçiyor. Hikayeler bağımsız ancak SotC finalinde ICO'ya birkaç referans var. Ben önce ICO'yu oynamanızı tavsiye ederim, aslında pratikte hiç önemi yok ama SotC'a ICO save dosyasıyla başlarsanız kullandığınız atın kafasında bir "I" harfi oluşur. Hoş bir ayrıntı.

Edit: 3. oyun yok, ama The Last Guardian yine aynı evrenin bir başka oyunudur.

teşekkürler hocam yarın icoyla başlayayım oynamaya.Grafikler ps2 emülator da çok eski gözüküyor ama yapacak bir şey yok :D

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben zamanında PC'de SotC'u çalıştırmak için dört dönmüştüm, hiç bir emulatör işin üstesinden gelememişti ICO oynayabiliyordum sadece. Tabi 2007-2008 donanımı falan vardı elimde, sizde verimi nasıl olur bilemeyeceğim SotC'un Ps2 optimizasyonu bile yerlerdeydi, emulatör için baya büyük lokma kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Vallahi ben zamanında PC'de SotC'u çalıştırmak için dört dönmüştüm, hiç bir emulatör işin üstesinden gelememişti ICO oynayabiliyordum sadece. Tabi 2007-2008 donanımı falan vardı elimde, sizde verimi nasıl olur bilemeyeceğim SotC'un Ps2 optimizasyonu bile yerlerdeydi, emulatör için baya büyük lokma kalıyor.

şimdi gayet güzel oynanıyor hocam grafikler baya yakın gerçek ps2 kalitesine. gow 1 ve 2'yi öyle oynadım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.