Şimdi Ara

Sevgilimi sevmiyorum ama...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
2
Favori
5.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu sevmiyorum ama onunla birlikteyim. İlk başlarda onunla her şeyi yapmayı hayal ediyordum ama elde edince sanki hevesim kaçmış gibi oldu. Hala onunla birlikteyim çünkü onun gibi bir kızı bir daha bulabileceğimi sanmıyorum ve beni çok seviyor. Ayrıca benden daha olgun ve bir buçuk yaş büyük. Bu beni de olgunlaştırmasını sağlıyor. Bilgili birisi ve her zaman öğrenmeye açık, edepli, saygılı, yokluğu görmüş. Paranın kıymetini biliyor. Daha ne olsun. Şimdi bırakıp terk etse, tamam olur diyecekmiş gibi hissediyorum. Beni bırakınca hiç acı çekmeyeceğim gibi geliyor. Niye çekeyim ki, zaten eninde sonunda hayattaki herkes gidecek. Bir gün o da gidecekmiş gibi bağlanıyorum her zaman. Bu devirde yapılması gerekeni yaptığımı düşünüyorum. Neyse, öyle işte. Yorumunuzu merak ettim.

• kızın yerine koy kendini seni sevmeyen biriyle birlikte olmanın verdigi duyguyu yaşamak ister miydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisen berg

Onu sevmiyorum ama onunla birlikteyim. İlk başlarda onunla her şeyi yapmayı hayal ediyordum ama elde edince sanki hevesim kaçmış gibi oldu. Hala onunla birlikteyim çünkü onun gibi bir kızı bir daha bulabileceğimi sanmıyorum ve beni çok seviyor. Ayrıca benden daha olgun ve bir buçuk yaş büyük. Bu beni de olgunlaştırmasını sağlıyor. Bilgili birisi ve her zaman öğrenmeye açık, edepli, saygılı, yokluğu görmüş. Paranın kıymetini biliyor. Daha ne olsun. Şimdi bırakıp terk etse, tamam olur diyecekmiş gibi hissediyorum. Beni bırakınca hiç acı çekmeyeceğim gibi geliyor. Niye çekeyim ki, zaten eninde sonunda hayattaki herkes gidecek. Bir gün o da gidecekmiş gibi bağlanıyorum her zaman. Bu devirde yapılması gerekeni yaptığımı düşünüyorum. Neyse, öyle işte. Yorumunuzu merak ettim.

Sevgi emektir, birader. Sevgi olarak nitelendirmesen de, mutlaka kalbinde ona karşı bir şeyler vardır, emin ol.. Kız dana emek veriyor ve sen bunun değerini biliyorsun ama sevgi, aşk denen beyinsizliğin keşmekeşiyle kızın sevgisinin arasında arafta kalman sana 'ama' kısmını hissettiriyor.. Amasını mamasını boş ver. Madem hayatını olumlu etkiliyor ve o seni seviyor; o zaman mutluluk zaten sana birkaç adım yaklaşmış demektir.. sevdiğin kızla birlikte değilsin belki, tamam; ama seni seven bi kızla birliktesin ve üstelik çoğu zaman sevgi zamanla insanın içinde tecessüm eder..

İkinci söylediğin gitse üzülmem kısmı ise safsatadan ibaret. Bir hafta belki bir şey hissetmezsin ama en geç 1 haftadan sonra bunalmaya ve onu aramaya başlarsın.. kıza hak ettiği ilgiyi göster, sevgi zamanla oluşur.

• hala onunla beraberim ve onu çok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisen berg

hala onunla beraberim ve onu çok seviyorum

Güzel hort hocam aklın başına gelmiş, doğru insanı bulduğunda ne olursa olsun bırakma, doğru insan olduğundan emin ol ama bende öyle düşünüyordum 3 yıllık ilişkim bitti gerçekten seni yürekten seviyorsa sende onu sev.Mutlu ol hocam biz olamadık sen ol
  • Vaaay bee
  • Bir yıl sonra...
  • Seninki yine olgun ve anlayışlı biriymiş şükret. Seviyorsa seni kaybetme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rovaniemi

Seninki yine olgun ve anlayışlı biriymiş şükret. Seviyorsa seni kaybetme
    İlk defa yararlı hort gördüm eyvallah bu arada ilişkinizde bol şans hocam
  • Belki başka bir kız forumunda kız arkadaşında böyle bir konu açmıştır bu yıl. Seven sevilmez, sevmeyen sevilir misali.. Belki artık o seni sevmiyor?

• Vay arkadaş.. ben de hâlâ yalnizim ve cok mutsuzum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Belki başka bir kız forumunda kız arkadaşında böyle bir konu açmıştır bu yıl. Seven sevilmez, sevmeyen sevilir misali.. Belki artık o seni sevmiyor?

sonu benim gibi olacaksa, sonradan kıymeti anlayıp sıkı sıkıya bağlanacaksa varsın açsın

iyi dilekleriniz için teşekkürler beyler. arada konuyu hortlatırım unutmazsam ama arada siz de hortlatarak kontrol edebilirsiniz.

bugün bir ayıcık aldım, kardeşiyle anlaşıp odasına koydurdum. gün boyu yanımdaydı. eve gidince ayıcıkla karşılaştı. çok mutlu oldu, ben daha mutlu oldum. sevgi sanırım onun mutluluğuyla mutlu olmak. bu kızla evleneceğim

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Nolacak bu halimiz hacı
  • niye sevmiyorsun çirkin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingsx

niye sevmiyorsun çirkin mi?
    Tıklıyorsan yeni birini bulana kadar takılmaya devam et.. Hem para istemeyen hem tıklatan hatunu bulmuşsun yenisini bulana kadar terketmeye gerek yok.
  • Sevmedigin biriyle birlikte olmak çok yorucu bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Barzo

Sevmedigin biriyle birlikte olmak çok yorucu bea

Nick mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Nolacak bu halimiz hacı

Seneye bu başlıkta aynı şekilde görüşürüz aga
  • Seni seveni sev. Bir kere olsun üzme onu. Seven birisini bulmak çok zor.
  • trustem.111 kullanıcısına yanıt
    O kadar uzağa gitmeye gerek yok. Bu ayın sonuda açılıp reddedilmeyi planlıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.