Şimdi Ara

Sevgililer Gününe Sevgilisiz Girmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stajyer Fizyoterapist

İzmiri gözünüzde çok büyütüyorsunuz yapmayın böyle şeyler İzmir güzel insanları saygılı her şeye açıklar ama sevgili yapmanız şehrin önemi fazla yok diye düşünüyorum.

bence izmir de asıl daha zordur sevgili yapmak kızların hepsi güzel erkekleri de güzel ve uzun boylular adamların boy ortalaması 181 tip de boy da ortalama üzerine çıkman gerek izmir de daha zordur yani ortalamanın altındaysan
  • Keşke tek derdim bu olsa diyenler de var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranın cebinde kalması demek!...

• Çok şükür 40 dakikamız kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya yapılmış olaydır.Sevgiliyle gelene %30,karısıyla gelene %50,her ikisiyle gelene bedava. 😂

• Stajyer Fizyoterapist kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bu sene de bitti!...

• Siz cidden sevgili olmayı çok güzel bir şey mi sanıyorsunuz

• Bi insanin dogum gunu sevgililer gununden 1 gun sonra olmasi cifte koyuyor

• Boşver Takma Çavuşu tokatlamaya devam et :)
  • Dogustan gelen allah vergisi bir tipim yok ne çok kasliyim ne fitim hatayi kendinizde arasaniz cevabida bulursunuz burda size kimse yardimci olamaz 20 yasindayim kaç tane sevgilin oldu bugune kadar desen bilmem muhtemelen 12-13 tane kiz gecirmisimdir hayatimdan mukemmel degildim hepsinden birseyler ögrendim birinde yaptigim hatayi digerinde yapmadim terk edilmedim degil çok edildim ama bende yeri geldiginde yol verdim bu 14 subata sevgilimle birlikte girdim hersey mukemmeldi saat 22 gibi kizin bir acigini buldum ve yolu verdim pismanmiyim asla hayatta kari kizdan önemli seyler var merkezine koymayin milleti

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Vallaha kardeşim bu parasızlık ve ağır ekonomik krizde sevgili etmek akıl karı değil, ha 21 yıl sap kalmakta değil:bir sıradan buluşma bile 50 tl hadi hergün buluştun maf oldun gittin ,işsiz isen zaten helaksın ama şuda var işin var hiç yoktan 2000 tl maaş hiç olmazsa maddi güvenirliğin var karşındakide çalışır oda tuz parası alır burda okey...ha sevgili bulma konusunda işin zor çünkü sosyal medya yakmış kızcağızlarımızı ınstegramda paylaşım atmadılarmı o gün rahat edemezler ben yerinde olsam sabır eder karşına illaki biri çıkıcaktır gibi züğürt teselli lafını söylemeksizin ailenin sna bulduğu helalinden kıza yapış bırakma

Hocam sen ölmedin miydi yav .Helvanı yemiştik senin .Fıstıklıydı .

• Evet gayet guzel bir seydir bazi seyler de olunca tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgilisizim, zerre umrumda olmadı. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.