S

Teğmen
20 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 1)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/79/6d/5c/796d5cdf78e7108e58f58aa292d1b430.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba arkadaşlar böyle bir kağıt bırakmış Ptt borcu harcı olan biri değilim ne yapmam gerekiyor yardimci olabilecek var mı?

26.11.2019 güncelleme
Arkadaşlar yarın nasip olursa çocuğumuz Laringoskopi ve bronkospi olarak operasyon geçirecek hastaneden aradılar bunun için sgklı olarak 7.000Tl ücret istediler parayı toparlamaya çalışıyorum yardım etmek isteyen indirim yaptırmak için tanıdığı olan varsa lütfen özelden ulaşsın teşekkürler

Güncelleme
Arkadaşlar sağolun iyi temennilerde bulunan dua eden yardım etmek isteyen herkese çok teşekkür ederim hepiniz çok iyi niyetlisiniz

güncelleme
Arkadaşlar soranlar oluyor eşim ve ben akraba evliliği falan yapmadık herhangi bir hastalığımız da yoktu özofagus atrezisi (yemek borusu doğuştan gelişmemesi) nedeni bilinmeyen bir anomoni 2000 doğumda bir görülüyor insanın bir anda başına geliyor ve çaresiz kalıyorsunuz bu hastalıkla beraber bizim çocukta farklı anomoniler de mevcut En önemlisi özofageal kleft yani yutkununca nefes borusunu kapatan epiglot denen birşey var o bizim çocukta kısa kalıyor her yutkunduğunda tükürük ciğere kaçıyor ve devamlı bronşiolit oluyor

Güncelleme
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilgilenen herkese yardım etmek isteyenler oluyor özelden yazabilirseniz sevinirim
Güncelleme
Bu ilk hastaneye ambulans ile yatış ve çıkışımız için verilmişti bundan sonra defalarca gidip geldik yattık çıktık daha sonradan farklı tanılar ve hastalıklar da eklendi

Arkadaşlar 3 aylık yavrumuz özofagus atrezisi teşhisi ile doğdu yani doğuştan yemek borusu kapalı 3 aydır çeşitli ameliyatlar geçirdi ve durumu bir türlü düzelmedi devlet hastanesindeydi steril ortam olmayışı ve devamlı enfeksiyon kapmasından dolayı özel hastaneye aldırmak zorunda kaldık maddi manevi 3 aydır tükenmiş bitmiş durumdayım özofagus atrezisi dışında kalça çıkığı kalbinde asd ve bronşiolit , özofageal kleft olmak üzere farklı hastalıkları da var halimize yinede şükrediyoruz şu an koç üniversitesi hastanesindeyiz sgk ile işlem yapıyorlar ama altından kalkamıyorum belki koç şirketlerinde yönetici bir abimiz ablamız varsa destek olabilir diye yardımınız rica ediyorum

Konuyla ilgili ekşisözlükde de yazılmış teşekkür ederim
https://eksisozluk.com/ozofagus-atrezisi-olan-yavrumuza-yardim--6252873
Seçimlerde CumhurBaşkanı Meral Akşener olacak görünüyor, Sizce ikinci kim olur Muharrem İnce mi Recep Tayyip Erdoğan mı?

Migrosta Genel Merkezde Üst Düzey YÖnetici Pozisyonunda çalışmaktayım. Dün Kasiyerin biri haksız yere işten çıkarıldığını belirterek geldi. Olayı dinledim, bir müşteri bizim kasiyerden para üstü alırken kasiyer suratı asık biçimde "Buyur al" demiş. Müşteride bu duruma sinirlenip müdüre şikayet etmiş ve Müdürde Kovmuş bu elemanı , Bende böyle basit birşey için nasıl insanların ekmeğiyle oynarsın diye Müdürü Kovdum, Olay bundan ibaret.
Arkadaşlar ilan sitelerindeki ilanlarla ilgili olarak bazı terimlerin size açıklamalı karşılıklarını yazıyorum. Görüşmeye girmeden mutlaka dikkate alınız.

1) Esnek Çalışma saatlerine uyacak ; yani burda demek istediği hayvanlar gibi çalışacak Mesai olduğu zaman kalacak ve mesai ücreti falanda genelde olmayacak

2) Yetiştirilmek üzere ; Bu ibareyi gördüğünüzde bilin ki asgari ücrete eleman arıyolar , bişey bilmenize gerek yok ama alabilecekleri içinden en iyisini seçmeye çalışırlar.

3) Tercihen İngilizce bilen ; İngilizce bilmenize gerek kalmadan da bu işi yapabilirsiniz , Ama firma almışken en iyisini alalım ingilizcesi de olsun mantığıyla hareket ettiğinden bunu yazar.

4) İngilizce bilen Tercihen ALmanca ; İNgilizce kesin bilmeniz gerekir, ALmancada bilirseniz ne ala memleket Almanca bilmeseniz de işe girme ihtimaliniz olabilir.

5) Maaş+yol+yemek+sgk +prim ; Bu tarz ilanlar gördüğünüzde kesinlikle başvurmayın size vereceği hakları sanki şirket kendisi veriyormuş gibi listelemiş genelde asgari ücret verirler ,prim alabilmek için deveye hendek atlatmanız lazım.

6) ön yazı ; işe alımlarda son zamanlarda İK ların dikkat ettiği bir husustur burada kendinizi diğer adaylardan ön plana çıkaracak bir özelliğinizi yazmanız gerekir. Mesela ONparmak klavye biliyorsanız buraya mutlaka yazın ileri düzeyde on parmak biliyorum diye işinize yarar.
Arkadaşlar Süper Loto 8 haftadır devrediyor , Bu haftaki ikramiye 20.000.000 civarı 1 senenin tüm çıkmış rakamlarını analiz ettim en yüksek ihtimalle çıkabilecek rakamları belirledim , Kazanırsam Forumdaki herkese 100 er TL dağıtıcam
Arkadaşlar Dolar geriliyor Neden Akaryakıt fiyatları düşmüyor?
Arkadaşlar geçen hafta sayısal loto dan 1.627,000TL ödül kazandım tuttuğu halde inanamadım çevremdeki arkadaşlarıma falan gösterdim kimse inanmadı çünkü çevremdeki insanlar bu tarz oyun oynayan insanlar değil herkes işinde ekmeğinde pek durumları da yok açıkçası bende bayiye gittim Kontrol etmesi için içerde 2 kişi vardı biri uzun boylu diğeri onun yarısı kadar kısa boylu biriydi bileti makinaya soktu makina 3 kez yüksek sesle sinyal verdi sonra bileti aldı sağına soluna baktı dedi bu bileti nerden oynadın dedim sizden oynadım bu bilet sahte dedi yanındakine gülerek , ben dedim nasıl sahte olabilir dedi bide içeriye gidip kontrol edelim dediler , ikisi birden dükkanın içindeki odaya gittiler ben bekliyorum 10-15 dakika oldu gelmediler hala bekliyorum müşteriler sıra oluşturdu neyse dedim içeri bakmaya gideyim kapıyı araladım içeri girdim birde ne göreyim ikiside zebaniye dönüşmüştü, Beni yakaladılar ve bu bileti unutmamı söylediler bende peki deyip oradan ayrıldım, Şansızlık böyle bişey işte

,

,
Arkadaşlar sitede gezinirken devamlı reklam çıkıp sayfa başa dönüyor, Lastik reklamı görmekten artık midem bulanıyor foruma giresim gelmiyor size de böyle oluyor mu?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 694
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 7.329 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.092 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.