Teğmen
25 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 705 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Madem işlevi yok kaldırın kardeşim. Kapı gibi reçetem var muayene parası ödedim
GSS prim borcu da cabası
İlaçlarda benim yaşımı karşılamıyor zaten
Ne bu girdaptan çıkacak güç ve istek ne de ölebiliyorum.
Acının sonu yok . Nasır tutup alışamıyorum.
Eriyorum ölüyorum ama ölmüyorum
Hayatımın en büyük acı verici travmasını yaşadım ve bu süreçte doktorların iyisinin ve kötüsünün olduğunu gördüm.
Panik atak hastaneye giremeden başladı ve hastaneye giremedim. Korkuyla önceden iki dideral atmıştım 4 tane daha attım daha doğrusu çiğnedim yutamadım . Sonucunda bradikardi oldu.
Panik atakla ikinci tanışmam olduğundan tamamen psikolojik olduğunu idrak edemediğim için attım hapları korkuyla.
Üstümdekileri çıkarıp etrafta kosturdum. Güvenlikcinin biri sağolsun götürdü koştura koştura.
Önce yeşil alan diye bı yerde iğne yaptılar gönderdiler ve geçmedi.
Daha sonra kırmızı alan diye bir yerde büyük ihtimalle uyuşturucu verdiler etkisi geçene kadar işe yaradı.
Daha sonra sarı alan diye bir yerde iki iğne daha yaptılar.
Bu arada dideraller dilimi uyuşturduğu için üstüne suyu zor içtim çenem kilitlendi.
Bazı doktorlar bu süreçte bişey olmaz diyip sanki suç işlemişim gibi davrandılar.
Çok büyük travma oldu benim için ama iki atağın ortak noktası uykusuzluk. Bir önceki 6 gün uykusuzluktan şimdiki iki gün uykusuzluktan oldu .
Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Hayatımda böyle bir acının var olduğundan bile emin değildim.
Sürekli intihar düşüncesi olan ben o an ölümden korktum aslında ölüm de değil yaşamayan bilmez

Antipsikotik ilaç uyutuyor tek oda huzursuz bacak sendromu yapıyor ki öyle böyle değil.
Bacaklarıma jilet atıp tuz basıp onun acısıyla odaklanarak uyuyabiliyorum ve antipsikotik ilaçlar acayip mutsuz ediyor .

Ben sadece normal insanlar gibi uyuyup uyanıp normal dertlerim olsun istiyorum.

Bir filme diziye bağlanması bile zulüm geliyor. Sizler için hızlı olan bu vakit benim canımı yakıyor.

Yıllardır tedavi görüyorum. Yeşil kırmızı reçete türlü türlü ilaçlar kullandım .Hastanede yattım ama bı bakıyorum aynı yerdeyim.

İntihar etsem annem babam üzülecek. Cehennemde yanıcam.

Hacamat bitkisel yöntemler vs deniyorum ne bulduysam ama...

Hayatınız normalse değerini bilin dostlar . Bazılarımız her gün ölmek için dua ediyor. Ailesi üzülmesin diye hep beraber trafik kazası hayali kuruyor.

Yerde bir karınca görünce onun yerinde olmak istiyor. Mezar başlarında kalkın az da ben yatayım diyor

Tatil günleri yok doğum günün yılbaşın yokkk
Pes etmek mi hiç sanmıyorum
Ya oturup ders çalışacaksın ya da yatıp şınav çekeceksin hede hödo...gibi motivasyon sözleri beni etkilemiyor ama bu videolardan bu kadar olduğuna göre işe yarayanlar vardır, olanlar yazabilir mi nasıl oluyor?
Yatakta iken kalkmam lazım diyince kalkamıyorum ama yataktan çıkmamam lazım diyerek telkin verince kendime duramıyorum yatakta .
Zihnim huysuz at gibi zıttına gidiyor
Mantıken umutsuz olmak geleceği tahmin etmeye girmiyor mu ?
Yani şöyle sen daha yarını yaşamadan yarının kötü olacağını söylersen bilmiş gibi davranarak günaha girmiş sayılmıyor mu insan ?
Bazen kafan çok dolu ve problemlerin çok gibi gözüküyor. Düşünmek yerine onları kağıda dökünce az olduğunu farkettim. Tabi zorluk seviyesi kolaylaştı mı hayır.
En azından daha net görünür oldu
İnsan düşündükçe düşünüyor ama o harika fikir gelmiyor aklına.
Eylemsiz düşünce tamamen zarar veriyor.
Genelde kitap okuyup bitirdikten sonra sanki beynimin bağlantı akışı açılmış gibi oluyor ve rahat güzel düşünüyorum.
Bakıyorum benden daha dik duruyor daha hızlı yürüyorlar hatta çalışıyorlar. Ben güneşe çıkınca enerjimi emiyor gibi oluyor bazen .
Beden sağlık olarak onlardan güçlü bile olsam bazen depresyon insanı telefonu kaldırmaktan aciz bırakıyor.
Hakkında
Hakkımda:
ins: ismail_.demirr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.607
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 94.056 (Bu ay: 951)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.465 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.