Şimdi Ara

Sevgiliden gelen söz . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ”Ne kadar çok sevmiyormuşun? Ne kadar?!”
    Gökhan Türkmen-Büyük insan
  • Önemli değil umarım yanılmıyorumdur.Tabi ki sevgilini tanıyan sensin sana verdiği değerden doğru veya yanlış olduğunu anlarsın.Bazı arkadaşlar yolun sonuna geldiğini belli etmiş demiş.Böyle de bir ihtimal var ama bence düşüktür. :)
  • Kız seni sevmiyomuş işte..Hepsi bu.''Neden'' diye msj at kafası karışsın biraz.
  • Geçmiş olsun .. Peki de telefonunu açma 3 gün en iyi yöntem ..
  • sen beni daha çok seviyorsun , ben seni seviyorum ama o kadar çok sevmiyoruma getirmiş işi .

sana bir tavsiye o kızı anında bırak. ya şimdi biticek yada ileride biticek. ama elbet biticek. ozan dediydi dersin ilerde.
  • Kiz yolu vermis eski manitasi gelmistir aklina boyle iste seviyorsan sevdigini oyle pek gostermicen mal bisi ama boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

Kiz yolu vermis eski manitasi gelmistir aklina boyle iste seviyorsan sevdigini oyle pek gostermicen mal bisi ama boyle

• quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

Kiz yolu vermis eski manitasi gelmistir aklina boyle iste seviyorsan sevdigini oyle pek gostermicen mal bisi ama boyle

Bazen değişir o banada sevgini göremiyorum diyordu bakışlarında, nasıl olcak o dedim. Sevgi dolu bakcakmışım. Ama nasıl hala bilmiyorum ben.
  • Senin sevdiğin kadar sevmemiş seni işte. Seni sevmiyorum demek istemiş lafı dolandırmış anlayacağın.
  • gardaş kız seni sevmeye çalışmış, çabalamış durmuş, saçını süpürge etmiş bu dava uğruna ama buraya kadarmış, başaramamış ve müsadenle 1 hafta içinde ayrılmak istiyor
  • ayrılık vakti usta müziklere başlayalım

• Oldum bittim bu aşk meşk işlerinden anlamam ya
  • Kisacasi kiz seni sevmiyorum yeni tokmakci ariyorum demis. Dememiste olabilir
  • Meali:

Sen iyi birisin seni sevmek isterdim ama elektrik alamıyorum senden.

Türk kızı işte hayatındaki herşeyi film gibi virajlı entrikalı dolambaçlı olsun istiyor hiç direk bişey söylemezler hep karşındaki kişiye sinyallerle bi şey anlatmak isterler.

Bunların anladığı tek bir şey var hepsini kukla gibi yönetmek ve sonunda şlak diye tokatı atınca al sana acı ve güzel bir konu vede akılda kalıcı bir karizma bununla yetin
  • Sorunları olduğunu göstermekten egosunu tatmin eden bir kız profili daha. Bak kardeşim ayrıl falan demiyorum. Nadir de olsa konudışına girer bi göz atarım. İlgimi çekti cevap atayım dedim. Sana tavsiyem üstüne düşme kızın, durum kontrol altında, bu sorunu çözeceğim ben merak etme gibisinde cümleler kurma artı uygulama da. Kız sevemiyorum triplerine girmiş problemli görünen bir profil, büyük ihtimal onu rahatlattığın için, yanında onu güldürdüğün için seninle birlikte. Uğraşma, ulaşılmaz ol biraz ağırdan sat kendini veya en basitinden sen de öyle davran soğuk ol hafiften. Yaşadığın tüm ilişkilerde şunu göreceksin zaten, kaçan kovalanır. Şu an o kaçıyor, sen kovalıyorsun. Tabii nihayetinde senin bileceğin iş. Kolay gelsin.
  • Bence hiç bişey yazma bi kız böyle anlamsız şeyler yazıyorsa ayrılmak istiyordur bizim kızlar direk ayrılalım yada hayır demezler kırmamak için yavaşca soğurlar bi kız felsefe yapmaya başladımı bu ilişki bitmiştir sakın sözün anlamını sorma cevap yazma bende bu hatalara düştüm
  • O kızdan bir şey olmaz.Meali: '' Etrafımda gez,arada beni pohpohla,beni sevmeye devam et ama ben seni sevmiyorum''.
  • Bu mesaji goren munafiklar simdi nolmustur biliyonmu catir catir catlamistir boyle sunger gibi icine cekmistir masallah bitmis bu iliski..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi bir insansın ama seni sevemiyorum diyor kısaca
  • Yani diyor ki ;

her kim ki bir müslüman kardeşine yardım ederse, merhametin en büyüğünü görecektir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.