Şimdi Ara

Sevgiliden gelen söz . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: J-Statham*

Bu mesaji goren munafiklar simdi nolmustur biliyonmu catir catir catlamistir boyle sunger gibi icine cekmistir masallah bitmis bu iliski..

Adnan hoca terk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksilence09 -- 22 Aralık 2011; 10:55:50 >
  • Sen daha çok seviyorsun de kapak yap kıza
  • kız seninle ciddi düşünüyor bence
  • Arkadaşlar bugün öğrendim bana o mesajı neden attın kotu birşeymi cıkarayım dedim . Bana çok kızdı ne alakası var seni sevmek istiyorum dedi . Çok üstüne düşmüşüm belli ... Bana akşam bana ' çok mesajlaşıyoruz telefon elimden düşmüyor dedi' . Sen bu ilişkiye neden devam etmek istiyorsun dediğimde ise senden hoşlanıyorum ve bunun sevgiye dönmesini istiyorum dedi . Çok tutarsız davranıyor arkadaşlar . Bugün mesela akşama kadar gayet iyiydik . Akşam olunca birden soğuk davranmaya başladı . Ona yem atıyorum diyorum istemiyomusun bak bana doğruyu söyle , İstemiyosan sorun değil açık ol benimle . Hatta bugün belittiğim gibi neden devam etmek istiyorsun diye bile sordum . Acaba kaçan kovalanırmı yapmak istiyor . Bende bundan sonra pek üzerine düşmeyeceğim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestorm -- 23 Aralık 2011; 2:10:32 >

• Eninde sonunda ayrılacaksınız, senin onu sevdiğin kadar sevmiyor seni. .
    Zaman geçmeden iyice bağlanmadan ayrıl
  • Yengeye gitsin bu şarkı

• haci bence 2 ucu b.klu deynek..
    ya seni az seviyo ama seni uzmeden lafi ayrilmaya getirmeye calisiyo (sen daha iyilerine layiksin vs.)
    yada seni daha cok sevmek istiyo ki bu seni daha cok sevdiginin bir gostergesidir..

edit:son yazdigini yeni okudum ozel gununde olmasin haci yapiyolar arada oyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verticall -- 23 Aralık 2011; 2:20:37 >
  • iki anlamı var aslında yeterince açık değil.

1- sen kızı çok seviyosun. o seni o kadar sevmiyor ve yolun sonu. ama sana değer verdiğini söylemeye çalışıyor.

2- sen kızı az seviyosun. senin az sevmen kızın yüreğini yaralıyor ve çok sevdiğinden pişman. keşke az sevebilseydim diyor..

çok mu polyanna oldu 2.si ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pikaj

iki anlamı var aslında yeterince açık değil.

1- sen kızı çok seviyosun. o seni o kadar sevmiyor ve yolun sonu. ama sana değer verdiğini söylemeye çalışıyor.

2- sen kızı az seviyosun. senin az sevmen kızın yüreğini yaralıyor ve çok sevdiğinden pişman. keşke az sevebilseydim diyor..

İkisi karışık aslında Evet seviyorum kendisini . Ayrılmakta istemiyor . Sevmeye çalışıyorum seni diyor . Anlamadım ben bişey

• Kardesim benimkide boyleydi. Tutarsiz davraniyodu cok. 3 ay filan surdu. Boylesini kullanican kullanican birakcan. Yakinda sacma bi sebebten ayrilmak ister
  • quote:

2. anlama bak nasıl düşünebildin bunu ya, cidden tebrik ediyorum ama öyle bi ihtimal yok tabi ki

• Soğutma çalışmalarına başlamış bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimar

quote:

2. anlama bak nasıl düşünebildin bunu ya, cidden tebrik ediyorum ama öyle bi ihtimal yok tabi ki

zorlasan çıkmıyor mu

• o kız seni sevmiyor ama ayrılmıycakta. Şuanlık tek istediği sana bunu diyerek ona neden beni az seviyorsun gibi laflar söyleyip üstüne düşüp kıllı(olabilir gördün mü) totosunu kaldırmanu bekliyor.

Ha bence kapa telefonunu rahatına bak o üstüne düşcek senin
  • Kız seni senin onu sevdiğin kadar sevmiyo ve senden ayrılmış geçmiş olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aimar

quote:

zorlasan çıkmıyor mu

çıkıyo zaten garip olan o, bunu düşünebilmek

• Hocam kızlar böyle kinayeli konuştuğunda seni kafasından savmak istiyorlar bence sevmiyor gibi geldi ben öyle bir anlam çıkardım
  • uzatmaları oynuyorsunuz arkadaşım..
    yedek oyuncuyu sokmanın zamanı gelmiş anlaşılan
  • Etoo bitmiş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.