Şimdi Ara

Sevgiliden gelen söz .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
59
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevgiliden gelen söz .
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    472 Mesaj
    Arkadaşlar sevgilim az önce bana bir mesaj attı ne demek istedigini anlamadım . Söyledi ve iyi geceler :* deyip uyudu . Söz şu arkadaşlar ' yüregim seni senin beni sevdiğin kadar sevmek isterdi ' Bundan iyi birşeymi çıkartmalıyım kötü birşeymi ? Ciddi yorumlar atın diyeceğimde şimdi öbür tarafada yazdım cevap gelmiyor ordan napalım cıvık yorumlara katlanacağım .

|
    |

HP Pavilion 15-BC010NT

Intel© Core™ i5-6300 HQ - Nvidia© Geforce™ GTX 960m - 8 GB DDR4 - Hitachi 1TB 7200 RPM - 1920x1080 15.6'' Full HD - Windows 10 Pro
  • Yarbay
    3143 Mesaj
    ayrılmış senden.bi daha ki konunda hüzünlendirici bişeyler iste milletten
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

[FRIO VENTUS]
    PSN | Steam
    .. Playstation 4 Slim || RTX 2060 - 9400F - 16GB RAM ..
  • Yarbay
    3297 Mesaj
    valla durumlar kötü belliki yolunda gitmeyen bişeyler var kız bu iş buraya kadar diyo
    |
    |
    |
    |
    Kişisel fikrimi söylemem gerekirse ; kız arkadaşın senin onu . onun seni sevdiğinden fazla sevdiğini düşünüyor ve bunun altında eziliyor.Kendini senin kadar sevemediği için suçluyor ve bunu sana belli etmek istemiş.Bu durumdan hoşnut değil bana göre.Tavsiyem ise ; ya seni daha fazla sevebilmesi için ona sebepler ver ( diyeceksin ki sevmek nedensiz olur ama durum farklı ) veya onun üstüne titremeyi kesmeden ( eminim böyle çünkü birkaç ay önce benim durumum da böyleydi :) sevgini belli etmeyi hafiflet.Mesela '' Seni Seviyorum '' sözünü sık kullanma veya ne bileyim aranı soğutmadan mesafe koymaya çalış.Emin ol onu kaybetmeyi bırak sana daha çok bağlanacaktır.Aynı psikolojiyi yaşadım.Bu dediklerim tecrübeyle onaylı bizzat tarafımdan ..

• Yüzbaşı
    472 Mesaj
    Arkadaşlar bana bu mesajı attı bende hemen ardından ' kendini sıkma bana bırak herşey olacağına varsın tamam mı ? Emin ol bu sevgi karşılıksız kalmaz ' yazdım . Gelen cevapta iyi geceler ....... :* ( ..... koyduğum yerler beni şakasına sinir etmek için söylediği birşey vardı onu soyledi o .... olan yerde )

HP Pavilion 15-BC010NT

Intel© Core™ i5-6300 HQ - Nvidia© Geforce™ GTX 960m - 8 GB DDR4 - Hitachi 1TB 7200 RPM - 1920x1080 15.6'' Full HD - Windows 10 Pro
  • Yarbay
    4195 Mesaj
    Demeye çalıştıgı şu :

Senin sevgin , onun sevgisinden daha fazlaymış.Yani kız daha az seviyomuş gibi bişey
    |
    |

• Teğmen
    112 Mesaj
    Artık sende bizdensin. Su saatten yapacağın ilk iş kız arkadasımla ayrıldım Napıcam konusu acmak olmalıdır.
    |
    |
    "Kulağımıza Beşiktaş tınısı üflendiğinden beri çok kader maçına çıkardı bizi hayat. ”ya tamam ya devam” sözlerini daha küçük yaşlarda ezber eder olduk. Mutlak kazanmamız gereken nice maçlarda nefesimizi tutarak izledik son dakikaları hep. Orta alanın, rakip yarı alana bakan diliminden, ceza sahasına yollanan yüksek toplardan medet umduk. Saniyeler içinde, nice ömürlük doldur boşalt hüzünler yaşadık. Doğduğumuzda bağlandık sana… ve doğduğumuzda siyahtı dünyamız… "
    ...Seviyoruz Komalardayız....
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    "tamam. o dediğinden." diye mesaj at.
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

Arkadaşlar bana bu mesajı attı bende hemen ardından ' kendini sıkma bana bırak herşey olacağına varsın tamam mı ? Emin ol bu sevgi karşılıksız kalmaz ' yazdım . Gelen cevapta iyi geceler ....... :* ( ..... koyduğum yerler beni şakasına sinir etmek için söylediği birşey vardı onu soyledi o .... olan yerde )

Kız illuminatici tamam anladık.
    |
    |
    |
    |
    Tamron Di LD 90mm F2.8 Macro || Tamron 70-300 Di LD Macro || Sigma 28mm F1.8 EX Asp. MACRO
    Helios 77M-4 50mm F1.8 || Porst MC 135mm F1.8
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    Adam iyi ki ciddi olun demiş.
    |
    |

• Yarbay
    2679 Mesaj
    Şimcik sana şöyle izah edeceğim güzel kardeşim .
    Sen gerçekten kızı seviyorsun ve bu kız sana değer veriyor . Fakat kız seni sevememiş ve sana değer verdiği için bunu seni kırmadan suçu kendisinde görerek izah etmeye çalışmış . İşin özü sen kızı seviyorsun , kız seni sevmeye çalışmış fakat sevememiş yani yolun sonundasın . Kız sana gerçekten değer veriyor o değeri ezmeden edebinle ayrıl derim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgh0gy- -- 22 Aralık 2011; 2:12:05 >
    |
    |

Üniversiteyi 5 yılda bitiren 1 sene , 4 yılda bitiren 4 sene kaybetmiştir .
  • Yarbay
    3056 Mesaj
    ne var yani camları açtıysak içerde soba dumanı oldu. bunda birşey yok.

yanan ev konusuna bakıodum nerden geldim ben buraya
    |
    |

Orijinalden alıntı: Seraphine

Kişisel fikrimi söylemem gerekirse ; kız arkadaşın senin onu . onun seni sevdiğinden fazla sevdiğini düşünüyor ve bunun altında eziliyor.Kendini senin kadar sevemediği için suçluyor ve bunu sana belli etmek istemiş.Bu durumdan hoşnut değil bana göre.Tavsiyem ise ; ya seni daha fazla sevebilmesi için ona sebepler ver ( diyeceksin ki sevmek nedensiz olur ama durum farklı ) veya onun üstüne titremeyi kesmeden ( eminim böyle çünkü birkaç ay önce benim durumum da böyleydi :) sevgini belli etmeyi hafiflet.Mesela '' Seni Seviyorum '' sözünü sık kullanma veya ne bileyim aranı soğutmadan mesafe koymaya çalış.Emin ol onu kaybetmeyi bırak sana daha çok bağlanacaktır.Aynı psikolojiyi yaşadım.Bu dediklerim tecrübeyle onaylı bizzat tarafımdan ..

Bu attığı mesaj ozaman kötü birşey değil . Yani seni sevmiyorum yapamıyorum gibi birşey değil öylemi ? Dediklerini uygulayacağım teşekkürler.
    |
    |

HP Pavilion 15-BC010NT

• Yüzbaşı
    769 Mesaj
    benim anladığım duydu olarak kendisini ezik hissetmiş. yani şöyle söylemek gerekirse sende 10 metre sevgi varsa kız arkadaşında 7 metre sevgi var. kısacası kız arkadaşın o 3 metre için kendisini üzüyo bunun altında eziliyo. ama tabi başka mesajda vermiş olabilir
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.