Şimdi Ara

Sevdiğiniz kızın...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmıyorsunuz ama kızdan hoşlanıyosunuz Bi kere açıldınız olmadı.Ama toparladınız iyi gidiyorsunuz,çok sağlam bir kaynaktan öğreniyorsunuz bunu (kızın malum işi yaptığını) ne yapardınız?2 gün konuşmadım kendi kendimi uzduğumu anladım,beni gaza getirin de yüzüne bakmayayım kızın.Ya ben oturmuşum sevmişim hayal kuruyorum tatlı tatlı,98'li kızın yaptığı şeye bak.Hayır bu yaşta nerden öğrendiyse neyse..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gene muhtemelen senin yaslarinda bir erkek, bu konuda daha aktif ve once davranmis ve birseyler yasamislar. Sen simdi kendine mi kiziyorsun, kiza mi?

• 98'li mi

• oha

• ben olsam ilişkimi keserim :) beklediğin kriterler olsun asla taciz verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 6 Ocak 2014; 23:52:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şimdi iş var iş var malum iş derken ? Ayrıca bu işlerin çok sağlam kaynakları olmaz. Kaynak insan olduğu sürece.
  • vallahi ortalama 99 oldu adamlar 98 e şaşırıyorlar,ülke nereye gidiyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_can

ben olsam ilişkimi keserim :) beklediğin kriterler olsun asla taciz verme

Taciz? Tavizdir o. :)

• Smile'dan sonra ki cümle sakat.
  • 17 yaşındayım direk kendi sınıfımdan rahat 3 kişi çıkarırım
  • Ben kendimi forum ortalamasının altında zannediyordum iyice büyümüşüz ya

98'li diyince ufak geldi ama 16 nerdeyse, cahilliğin deli doluluğun tavan yaptığı yıllar. Güvenilir kaynağın yanılıyor olma ihtimali var mı?
  • onu başkasıyla o işi yaparken düşün, kesin soğursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

dervişin fikri neyse zikri de....

• quote:

Orijinalden alıntı: brunomartins

Çıkmıyorsunuz ama kızdan hoşlanıyosunuz Bi kere açıldınız olmadı.Ama toparladınız iyi gidiyorsunuz,çok sağlam bir kaynaktan öğreniyorsunuz bunu (kızın malum işi yaptığını) ne yapardınız?2 gün konuşmadım kendi kendimi uzduğumu anladım,beni gaza getirin de yüzüne bakmayayım kızın.Ya ben oturmuşum sevmişim hayal kuruyorum tatlı tatlı,98'li kızın yaptığı şeye bak.Hayır bu yaşta nerden öğrendiyse neyse..

98'li kızlar da 16 oldu vay anasını
  • 98 ne ya? Reşit bari olaydınız lan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkça soruyorum sen "malum işi" yaptın mı şu ana kadar?
  • talihsiz bir durum doğrusu.ne desem yalan olur.çok severim kabullenirim,çok severim yine de tiksinirim.somut olayın şartları içinde değerlendirmek gerekir.zor ve kötü bir durum. :(
  • 16 yaşında kız böyle bişey yapmış ve çocukla şu an çıkmıyor, yani muhtemelen kısa süreli bir ilişkide yaşamış, kısacası aptal, muhtemelen psikolojik sorunları var. (Başıma geldi, böyle şeylere hiç önem vermezdim 21 yaşıma kadar sene 2010, ama yaşadığım bir olay aslında ilk ilişkinin ne kadar önemli bişey olduğunu öğretti, bu benim kendi fikrim değil arkadaşlar, kadınlar bana bunu öğretti, bizzat bu işi yapmış bir kadından, eski kız arkadaşımdan öğrendim). Olay şu ilk ilişkisini yaşadığı erkek bunu terk ettikten sonra kız doğal olarak bunalıma giriyor ve ileri ki ilişkilerinde daha dikkatli oluyor (zaten her çıktığıyla o işi yapması daha kötü), sen onu seviyorsan ağırdan almayı kabul ediyorsun ve o çocuğun yaptığı şeyi yapmıyorsun, zaten kız daha dikkatli oluyor, ancak o çocuğun geri dönmesi ve o kızı tekrar elde etmesi sadece 1 gün sürer, zaten gerçek erkeğim bu benim diyerek geri döner. Halbuki sen ona hiç elini sürmemişsindir, ne kadar değersiz olduğunu anlarsın. Bunu kaldırabilir misin? Ben sürekli önemli olan benimle birlikte olduktan sonra ne yapacağıdır, geçmişi değil diyordum kasıla kasıla, halbuki geçmişten ders almayı unutmuşum, geçmiş gerçekten çok önemli. Şimdi soruyorum sana, ilk ilişkisini senle evlenince yaşamış, hatta ilk defa senin elini tutmuş biri mi daha kolay başka bir erkek bulur, yoksa eski erkek arkadaşıyla ilişki yaşamış tecrübeli biri mi? Olaylara ne kadar sığ baktığı mı anladım, hiç düşünmemiştim, eski erkek arkadaşına geri döneceğini, sürekli bir başkasına gider mi aldatır mı diye düşünüyoruz ama, aslında eskisine geri dönüyor. Bunu hiç düşünmüyoruz.

Ama daha kuvvetli bir ihtimal, tecavüze, cinsel istismara uğramış olabilir.

En kuvvetli ihtimal CSB veya yalan söylüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

android klavyenin azizliği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 sayfalık konum var 1.5 aydır devam ediyor aynı hikayeye sahibim yaşlar 3 yaş büyük yalnız.

Seviyorum deli gibi, açılıyorum. Olmuyor, zamana bırakalım diyor. Bırakıyoruz zamana, git gide o da sevmeye başlıyor. Sen de daha çok seviyorsun. Sonra gelip sana diyor ki ben böyle böyle bir şey yaptım. Al işte...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.