Şimdi Ara

Nike Ayakkabi Garantisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
39.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen sene nike'dan aldigim ayakkabinin sol ayagimin sol tarafindaki dikis yerlerinden atma ve acilma oldu,ben aldigim yere goturup gostersem acaba degisim yaparlar mi ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Nike Ayakkabı Garantisi

Nike ayakkabılar, üretim hatalarına karşı belirli bir süre ile garanti altındadır. Nike'ın garanti süresi, ayakkabı modelinize ve satın alma tarihinize bağlı olarak değişmektedir.

Nike Ayakkabı Garanti Süresi

Genel olarak Nike ayakkabıları, satın alma tarihinden itibaren 1 ila 2 yıl arası garanti kapsamındadır. Ancak bazı özel modeller veya sınırlı sayıda üretilen ayakkabılar için garanti süresi daha kısa veya daha uzun olabilir.

Nike Garanti Süresi Sorgulama

Nike garanti süresini ayakkabı kutunuzdaki veya satın alma fişinizdeki bilgilerden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de garanti sürenizi öğrenebilirsiniz.

Nike Garantiye Gönderme

Nike ayakkabınızda üretim hatası olduğunu düşünüyorsanız, garanti süresi içinde Nike mağazasına veya yetkili bir Nike satıcısına götürebilirsiniz. Ayakkabınızı inceleyecekler ve garanti kapsamına girip girmediğini belirleyeceklerdir.

Nike Ayakkabı Garanti Kapsamı

Nike garantisi, üretim hatalarını kapsar. Bu, dikiş kusurları, malzeme arızaları ve işçilik hatalarını içerir. Garanti, normal aşınma ve yıpranma, kazara hasar veya uygun olmayan bakım sonucu oluşan sorunları kapsamaz.

Nike Garanti Sorgulama

Nike garanti sorgulaması yapmak için Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir veya Nike resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Garanti durumunuzu kontrol etmek için satın alma belgesinin veya ayakkabı kutusundaki bilgilere ihtiyacınız olacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Faturası yanınızda mı ? Ne kadar garanti süresi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!
    Faturası yanınızda mı ? Ne kadar garanti süresi var ?

fatura derken alisveris fisi babamda nike'dan almistik gecen sene mayisin 14,u civariydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sanmam 1 sene sonra değiştireceklerini.Değiştiriyorlarsa bayağı güzel olur tabi
  • Genellikle garantiler 1 yıl olur.. Daha dolmamış. O fişler ile beraber mağazanıza iade talebinde bulunun..

Ve ayakkabıyı yıkayarak yada sabunla silerek göndermeyin..Yüzlerce insanın ayakkabısının iade talebi , yıkadıkları , sabunlu bezle sildikleri için geri çevrilmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

Genellikle garantiler 1 yıl olur.. Daha dolmamış. O fişler ile beraber mağazanıza iade talebinde bulunun..

Ve ayakkabıyı yıkayarak yada sabunla silerek göndermeyin..Yüzlerce insanın ayakkabısının iade talebi , yıkadıkları , sabunlu bezle sildikleri için geri çevrilmiştir..

çok tesekkur ederim hocam bugun babama söyleyip fişini bulsun götürecegim direk bu haliyle yolliyim yani demi toz içinde?
  • Tozunu alabilirsin , ayakkabısı fırçası ile yada onun gibi birşeyle.. Ama sabunlu bez ve yıkama gibi durumlar olmasın geri almıyorlardı..

Hadi kolay gelsin
  • yardimin icin tesekkur ederim hocam
  • Aynı durum bizimde başımıza geldi bir kaç defa faturalarınıda kaybetmiştik dilekçe yazıp gönderiyorduk şansımıza ücret iadesi veriyorlardı böle böle 5 ayakkabı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bk.

Aynı durum bizimde başımıza geldi bir kaç defa faturalarınıda kaybetmiştik dilekçe yazıp gönderiyorduk şansımıza ücret iadesi veriyorlardı böle böle 5 ayakkabı aldım

insallah benimkide degişim olur

bu zamana kadar hep kullanıyor atiyorduk ayni durumdaki ayakkabilari ama artik yollucam böyle iş olmaz her sene ayakkabi almaktan bıktım

• konuyu hortlatacağım ama 6 ay önce internetten aldığım nike ayakabını arka topuk iç kısmında yırtılmalar olmuş açıkcası yıkadıkta ayakkabıyı ne yapabilirim herhangi bir nike mağazasına garantiye verebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 31 Ağustos 2011; 20:50:54 >
  • 7 ay önce aldığım ayakkabının sol ayakkabının sol altı açıldı aldığım yer garantisi 1ay diyor ne yapmalıyım? 1ay garantimi olur ya bir yere şikayet edebilirmiyim acaba ?
  • Nike ise 1 yıl sonra değiştirmen mümkün değil kullanıcı hatası diye tekrar yolluyor.İstersen yinede bi şansını dene sonrada Nike ürünlerini almayı bırakırsın zaten
  • Benim geçen sene 500 liraya aldığım Nike airmax kenardan patladı. Bi daha Nike alanı ....sinler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nike Ayakkabi Garantisi? Nike Ayakkabi Garantisi?

• ecofield E kullanıcısına yanıt
    Eyvah eyvah hocam maşallah çok para insan üzülür ister istemez :/
    Bende konuyu 5 yil önce açmışim banada banada maşallah :D

• gonderseler bile cogu firma kullanici hatasi diyip kestirip atiyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.