Şimdi Ara

SESSİZ GÜÇ KAYNAĞI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım için minimum 550 watt ve fiyat olarakta 500 tl yi geçmeyecek sessiz psu tavsiyenize ihtiyacım var . Kasam fısıltı desibelinde çalışıyor ama güç kaynağım pancar motoru gibi . Şimdiden sağolun

• https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9516

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PSU sağlamsa ikinci elden Noctua fan alıp değiştirilebilir hocam 60-70tl civarına.
  • Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumunuz için teşekkürler ancak güç kaynağımın fan girişi 2 pinli fanları kabul etmektedir . Yeni psularda da 2 pin li girişler mi var bilmiyorum ama bende durumlar böyle
  • Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    link çalışmıyor hocam
  • ukiranta kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam.

SESSİZ GÜÇ KAYNAĞI TAVSİYESİ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukiranta

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler ancak güç kaynağımın fan girişi 2 pinli fanları kabul etmektedir . Yeni psularda da 2 pin li girişler mi var bilmiyorum ama bende durumlar böyle
    Fan kontrolcüsü olmadığı için sabit devirde çalıştırıyordur, siz aldığınız fanın kontrolcü kısmını dışarda tutarak kalan iki kabloyu izole bantla birleştirebilirsiniz. Uğraşmam diyorsanız o başka tabi
  • o fiyat araliginda silverstone strider serisini kullanan hemen herkes cok sessiz calistiginj soylemis.ben de aldım ama henuz kullanmadim. kullaninca yazarim ses konusunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.