Şimdi Ara

Ses Kartı Yardımı Lutfen Cok Acıl.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim ses kartım Anakart üzerinde(on board) Bios'dan ben ses kartımı disabled'ken enabled yapıp actım.
    bilgisayarımı yeniden baslattım ve yeni donanim bulundu die bir uyarı geldi.Ben yeni donanimi bende olan driver cd'leri ile yüklemeye calıstım fakat hic bir driver'da bulamadı bende ınternetten arattırdım ve buldu ama aygıt yonetıcısınden bakınca ünlem işaret'li cıkıyor ve ben bunu duzeltemiyorum lütfen bana yardım eder misiniz şimdiden cok saolun

Benim Anakart deiştiydi önceki anakartımdaki ses kartımın modeli SoundMax'di simdi gene aynı ses kartı olması lazım ama ben ögrenemedim.İnternetten SoundMax driver indirdim yükledim ama hiç bir deişiklik olmadı...

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim..!!

• aasy aynı sorunu bende yaşadım 2 gün ses kartı tanıntmaya uğraştım olmadı farklı bir cd den Windows kurunca düzeldi hiç uğraşma bas formatı
    Benim anakartım
    Asus P5GPL-X benimde ses kartım SOUND MAX şimdiden kolay gelsin
    ben oyun yedeklerimi almayı unutmuştum sen unutma
  • yapmayın bunun için format atılırmı. buyuk ihtimalle driverda sorun vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: aasy

Benim ses kartım Anakart üzerinde(on board) Bios'dan ben ses kartımı disabled'ken enabled yapıp actım.
    bilgisayarımı yeniden baslattım ve yeni donanim bulundu die bir uyarı geldi.Ben yeni donanimi bende olan driver cd'leri ile yüklemeye calıstım fakat hic bir driver'da bulamadı bende ınternetten arattırdım ve buldu ama aygıt yonetıcısınden bakınca ünlem işaret'li cıkıyor ve ben bunu duzeltemiyorum lütfen bana yardım eder misiniz şimdiden cok saolun

Benim Anakart deiştiydi önceki anakartımdaki ses kartımın modeli SoundMax'di simdi gene aynı ses kartı olması lazım ama ben ögrenemedim.İnternetten SoundMax driver indirdim yükledim ama hiç bir deişiklik olmadı...

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim..!!

abicim önlem işareti olan sürücüyü kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi dene forumda anakartının markasını yazsaydın daha iyi yardım alırdın

• ben ce bilgisayarına format atmana gerek yoq bilgisyarının biosunu günçelle veya sıfırlaman bu sorunu giderecegini sanıyorum şimdiden kolay gelsin
  • 1-budur, benım anakartımın modeli Asus.Şimdi yardımını beklıorum. sımdıden saol
    2-Enes_32_32, biosun nasıl guncellencegını veya sıfırlanacagını bılmıorum, onları acıklarsan sevınırım sende sımdıden cok saol.!
  • aasy arkadaşım anakartının bir modeli vardır örneğin benim önceki anakartın adı asus idi ama bu kartların birde modelleri vardır.onu da yazarsan bizzat asus un sitesinde inceleme yapacağım örnek veriyorum eski anakartım: ^ASUS P4T-533C^ idi sende bu şekilde yaz anakartın üstünde yazar yada indirr den everest pr. kur ordan modeline bak asus anakartların hepsinde aynı ses kartı olcak diye bir kural yok anakartının modelini bilmessen doğru sürücüleri bulamazsın-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budur -- 12 Nisan 2006; 0:33:03 >
  • sorunun sürücülerin bulunmamasından kaynaklanıyo sanırım.anakartın modelini öğren ve net te arayarak onboard ses kartı sürücülerini bulabilirsin.tekrarladım çoğu kişiyi ama idare edin
  • selam arkadaşım bana göre büyük bir olasılıkla ses kartın realtek ac 97 genelde bu kart kullanılıyor linki tıkla sürücüleri dene kolay gelsin saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.