Çavuş
03 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba beyler benım sorunum ocak ayının 1.de sıfırlandı kotam..bugun ayın 6'sı ve 500mb doldurmusum benım kota 3gb'lık 6gunde 500mb fazla mı ?bunu merak edıyorum...cvp'larınız ıcın sımdıden cok tskrler.
beyLer bana aciL 1 tane half life download linki Lazım ama calısan bı lınk cs ınternetten oynıcamda cs 1.5 indirdim hl 1.1.1.0'da indirdim bir tek half life kaldı bır tek onu bulamadım lutfn 1 kısı bana acıl bı tane kesın calıscan 1 lınk werebılır mı ?

Yardımlarınız için şimdiden tşkrLer...
beyler sımdı benım bı arkadas msnden hacklendı bende o aksam o hackleyen arkadas ıle konustum...bana dedi ki ''serialin düştü (herhalde serialını aldım gıbı bısı) her ınternete gırısınde yakandayım..ıp'ın senın şu ilde şu mevkide oturdugunu gosterıor ıstesem senı bulurum'' dedi.....bole seyler mumkun mu adam benım ıp'ım ıle msn'den hangı ılde hangı mahallede oturdugumu bılebılır mı ? bıde o serial dıe ole bısı warsa o ne anlama geLır burda ???....

YardımLarınız İçin Teşekkür Ederim.!!!
Beyler ben msn nıckımın yanına bır tane ısaret ıstıorum mesela Nıke Puma gıbı bısıler yada fener amblemı sole duzgun bısıler olsun lutfen egr bole bısı warsa bu konuya lutfen msj yazsınlar.....eger bunları ıcın bı sıte war ıse de bana sıtenın lınkını werırlermı sımdıden tskr ederım cvplar ıcın ..........
beyler cuma gunu charım hacklendi +7 dual md'lerim kekuri ring full +7 chitin set 3 parca shell ve 63m param gitti...bende TRKO'da oynamaya karar werdım bana TRKO'nun download linkini yazar mısınız ? rıca etsem...tskrLer...
Ben bır kac gun once AnaKartımı deıstırdım.Benim oncekı anakartımın Modeli Asus'tu ve acılırkende Asus P4-XP-X gıb yazılar felan gelıodu ama sımdı yenı Anakartımda ole yazılar yoq acılırken en ustte Phoneix-..... gibi yazılar war ve adam bana Asus dedıydı sımdı bu doğrumu yanı benım Anakartım Asus mu?.

Şimdiden cok Saolun Beyler.!
Benim ses kartım Anakart üzerinde(on board) Bios'dan ben ses kartımı disabled'ken enabled yapıp actım.
bilgisayarımı yeniden baslattım ve yeni donanim bulundu die bir uyarı geldi.Ben yeni donanimi bende olan driver cd'leri ile yüklemeye calıstım fakat hic bir driver'da bulamadı bende ınternetten arattırdım ve buldu ama aygıt yonetıcısınden bakınca ünlem işaret'li cıkıyor ve ben bunu duzeltemiyorum lütfen bana yardım eder misiniz şimdiden cok saolun

Benim Anakart deiştiydi önceki anakartımdaki ses kartımın modeli SoundMax'di simdi gene aynı ses kartı olması lazım ama ben ögrenemedim.İnternetten SoundMax driver indirdim yükledim ama hiç bir deişiklik olmadı...

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim..!!
Bana lütfen Acil birisi sağlam ve ücretsiz bir AntiVirus programı soleyebılırmı daha dorusu bana acıl bı lınkı werebılır mısınız ? ornegın KasperSky yada Avast gibi...!!
bir party'de 2 baskan nasıl olur ya..siz sımdı o adamın kendı işareti diceksınız ama degıl cunku adam partye gelmeden once ısaret yoqtu partye geldı ısaret oldu clan aldı dıceksınız o da degıl cunku aynı clandan 2 adam daha wardı partyde onlara gelmedı. herhalde bu oyunda bı hata olustu sanıorum ve cvp'lerınızı beklıorum.

http://img452.imageshack.us/img452/7646/20062271633574nt.jpg
yerımı bılmıorum ama bu konulara nasıl photo konuluo cektıgım fotoları nasıl koycam soler mısınız ???...
Hakkında
Forum İmzası:
4EveR BLack Eyed Peas.!!!_{ I Love This Group}
İşte BLack Eyed Peas TıkLa ve Gör
Yine BLack Eyed Peas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 108
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.761 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.