Şimdi Ara

Ses Kalınlaştırmak Münkün Mü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
71.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende derinleştirmek istiyorum 300 Sparta'lıdaki Xerxes gibi.Acayip ses vardı o herfite.
  • bnde şarkı söylerken Ian Gillan gibi olsun istiom ama...
  • anneannem,babaannem falan aradığında yanlış numara pardon falan dedikleri oluyor
  • Ya arkadaşlar benim yaşım yaşım 15 daha doğrusu 16 girecem ekimde sesim normal çıkıyo sizce bu normalmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horned Hand

helyum gazı

Sesi kalınlaştıran gazın ismi neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

quote:

Orijinalden alıntı: Horned Hand

helyum gazı

Sesi kalınlaştıran gazın ismi neydi

çakmak gazı
  • boşverin arkadaşlar kalın ses falan.Hiç güzel olmuyor.Mesela ben 17 yaşındayım ve sesim kalınAnnem bana borozan diyoAyrıca telefonda konşurken daha da bi kalın çıkıyo
  • aynen banada lazım kadın gibi ses var bende.

çok büyük zorluklar çekiyorum. mesela bi dükkana girdiğimde bişey isterken adamlar gülmemek için zor tutuyor kendini. yada okulda öğretmen bişey okutuyor. yine rezil oluyorum. lise 4'e geçtim bu sene staj var ne yapıcam hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Bende derinleştirmek istiyorum 300 Sparta'lıdaki Xerxes gibi.Acayip ses vardı o herfite.

Hem dublajdaki hemde orjinal sesi inanılmazdı. resmen böğürüyordu herif
  • yukarı..

yokmu arkadaşlar bi bilgisi olan?
  • bağırdıkça kalınlaştığını düşünüyorum, çünkü askerde milleti deli gibi bağırtıyolar biraz süre geçtikten sonra sesinizin kalınlaştığını hissediyosunuz zaten (gerçi arada ses felan gidiyo ama) yani tavsiyem askere gitmeniz çünkü normal hayatta öyle bağırırsanız millet size ne gözle bakar bimiyorum
  • İlkokulda çok ince bir sesim vardı. Hatta arkadaşımın babası civciv derdi ciyak ciyak konuşuyormuşum diye. Şimdi acayip kalın bir sesim var ben de inceltmek istiyorum sesimi.
  • ya gerçekten kötü bi durum. lütfen yokmu bilgisi olan ?
  • Bağırın, etkisini göreceksiniz.
  • Bağırınca daha çok kısılmıyormu ses.
  • ergenliğe girmeyenler ergenliği beklesin. ergenliğe girenler bağırsın sigara içsin ki bağırdığı zamanlar sabaha kan tükürsün sigara içenler bağımlı olsun ciğerler gitsin. ama bağırmayla sigara içme kalınlaştırır. sigara balgam falan oluşturuyor ya o yüzden kalınlaştırıyor bir nebze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kova-La_Gelsin

evet ses kalınlaştırmak mümkün mü münkün ise nasıl olacak

konu çok eski ama çok samimi arkadaşım vardı lise sonda sesi normalden inceydi yani ergenlikte kalınlaşıccağına incelmiş gibiydi..
    Ameliyatsız bak ameliyatsız ilaçsız iğnesin yarasız beresiz sadece terapi ile bak ne diyorum terapi yani psikiyatri ile bak bayram günü yemin ederimki arkadaş 15 gün izin almıştı sanırım..Full gitmişti psikiyatriye..15 gün sonra geldi bana bir günaydın dedi deim bu kimm..Arkadaşın 3 çeşit sesi var..İlk ince olan sesi normal sesi kalın sesi..Yani içindeki sesi ortaya çıkartmış kadın..Ama ince ve kalını kullanamsı yasaktı..Onları unutması gerekiyordu..Sanırım unuttu şimdi gayet normal kalınlıkta sesi var
  • Benimde İnce Sayılır Bağrıyım Biraz...
  • quote:

Valla Allah Razı Olsun Karedeş Bendede Osorun var biraz Çok SaolunRoman">
  • ses inceltmek için HELYUM,
    kalınlatmak için SF6 (kükürt hekzaflorür) gazını alman lazım.

bana gelince, konuşurken sesim çatlıyor bazen ama isteyene kalın si kalın la falan çalarım ehehe
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.