Şimdi Ara

Servisten yeni cikan arabanin motor ikazi yakmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 hafta once bir ton para verdim ve araca agir bakim yaptirdim.Bu sabah tatilden donus yoluna ciktigimda motor ikazi yandi.4 defa golge bir yerde durup motor kapagini actim sogutmak icin.
    Yarin en son agir bakimi yaptirdigim yetkili servise gidecegim.Benden para alirlar mi?
    Bir sorun olsaydi 2 hafta onceki bakimda cikmasi lazimdi diye dusunuyorum.
    Para isterlerse itiraz etmeye hakkim var mi?
    Arac: mercedes a180 dizel 2015

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arızanın nedenini öğrendikten sonra hakkınızı elbette arayabilirsiniz, farklı bir nedenden dolayı tesadüf zamanlama olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuçta metal yığını, tesadüf denk gelebilir. muhtemelen bakımla alakası olmayan bir sorun çıkar.
  • Ismi agir bakim da olsa yapilacak islemlerin listesi belli, ve neredeyse rutin ve bayagi islemler. Motor ariza isiklarinin yanmasina ise bir cok sey neden olabilir. Bu sebeple, illa bakimda ortaya cikmaliydi beklentisi cok dogru degil ama yine de bu durumu ayni servise guzelce anlatip neler olacak bir bakin. Umarim bakimda ortaya cikabilecek basit bir sey olmustur, ciddi bir arizadansa. Gecmis olsun.
  • bilgisayara baglanmasi lazim o arabanin. Ne arizasi veriyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağır bakımda triger ve devirdaim değiştiyse ve yolda hararet yaptıysa servisin bir hatası olabilir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sorun baskadır para alırlar

egzoz oksıjen sensoru yakmıs olabılır ama arıza kodu pc de okunuyor
  • arabaci_takimi A kullanıcısına yanıt
    Eskiden aracım olmadan hep bu ağır bakım muhabbeti gözümde büyürdü megersem altı üstü 2 kayış bi devirdaim değişiyor :P

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.