Şimdi Ara

TRW marka disk+balata nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracın bakım vakti yaklaştı, en son bakımda diskleri tornalattım ama artık güvensizlik vermeye başladı.

Şimdi bilirsiniz Fiat'ın markası opar marka, sizce disk+balata opar'mı alayım yoksa trw'mu?

• Trw yerıne bulursan Delphı kullan arkadasım, TRW sahtelerı cakmaları artık cok pıyasada bırde Trw kendını bıraz bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lag3

Trw yerıne bulursan Delphı kullan arkadasım, TRW sahtelerı cakmaları artık cok pıyasada bırde Trw kendını bıraz bozdu
    Hocam opar dışında çok seçenek yok maalesef, alacağım site otosüpermarket sitesi.

Orjinaldir diye düşünüyorum.

Bide bu sitede ate marka var ama cidden pahalı, disk 800₺ baya pahalı.
  • Trw orjinalse düşünme al geç ama orjinalse.. Delphi de iyidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Hocam opar dışında çok seçenek yok maalesef, alacağım site otosüpermarket sitesi.

Orjinaldir diye düşünüyorum.

Bide bu sitede ate marka var ama cidden pahalı, disk 800₺ baya pahalı.

Alıntıları Göster
    Hocam tam ate demeye geldim benden önce yazmışsın. Benim arabada sürekli şikayet ettiğim fren mesafesinin sebebi 2 adet yan sanayi fren balatasıymış. Muhtemelen ya orjinal disklerin de yamulmasına sebep oldu yada 18 yılda diskler ömrünü doldurdu.

Birkaç yıl önce arka kampanalar komple yenilenmişti. Geçen ön diskler opar balatalar Ate olarak değişti. Aslında yetkili servis parça kodundan sipariş etti, opar kutusundan opar logosuz Ate logolu balatalar çıktı. Diskler sanırım opar üretimi.

Arabanın fren mesafesi birkaçyüz metreden normal fren mesafesine düştü ve güncel modellere kıyasla ABS olmamasını göz önünde bulundurursak mükemmel oldu. Artık duruyo araba

Bu arada takılan diskler 1.3 dizel Punto diski. Şasiden girince böyle çıktı. Doblo balatası deyip geçmemek lazım tam orjinal kod olacak. Tavsiyem yetkili servisten muadil olmayan sistemde görünen parça kodunu alman. 500L balatası olarak bakma. Fabrikanın orjinal taktığı parçayı bul. Çok fark ediyor.

TRW kullanmadım ama Ate çok çok iyi. Arabanın frenleri baya 0 fiorino gibi oldu neredeyse. Birde EBC olması lazım Edd ustanın aldığı bir firma vardı. Onun pist balatalarında gözüm, ingilterenin yol kanunlarına uymayan pist balatası vardı. Benim arabaya ondan lazım.

• Trw iyidir kullanıyorum dozlama iyi ses yok sahte vs çok demiş arkadaslar sahteye dikkat edin
  • TRW'nin sahtesi çok piyasada. TRW'nin sitesinden resmi satıcılarına bakıp o dükkanlardan alın alıcaksanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hocam tam ate demeye geldim benden önce yazmışsın. Benim arabada sürekli şikayet ettiğim fren mesafesinin sebebi 2 adet yan sanayi fren balatasıymış. Muhtemelen ya orjinal disklerin de yamulmasına sebep oldu yada 18 yılda diskler ömrünü doldurdu.

Birkaç yıl önce arka kampanalar komple yenilenmişti. Geçen ön diskler opar balatalar Ate olarak değişti. Aslında yetkili servis parça kodundan sipariş etti, opar kutusundan opar logosuz Ate logolu balatalar çıktı. Diskler sanırım opar üretimi.

Arabanın fren mesafesi birkaçyüz metreden normal fren mesafesine düştü ve güncel modellere kıyasla ABS olmamasını göz önünde bulundurursak mükemmel oldu. Artık duruyo araba

Bu arada takılan diskler 1.3 dizel Punto diski. Şasiden girince böyle çıktı. Doblo balatası deyip geçmemek lazım tam orjinal kod olacak. Tavsiyem yetkili servisten muadil olmayan sistemde görünen parça kodunu alman. 500L balatası olarak bakma. Fabrikanın orjinal taktığı parçayı bul. Çok fark ediyor.

TRW kullanmadım ama Ate çok çok iyi. Arabanın frenleri baya 0 fiorino gibi oldu neredeyse. Birde EBC olması lazım Edd ustanın aldığı bir firma vardı. Onun pist balatalarında gözüm, ingilterenin yol kanunlarına uymayan pist balatası vardı. Benim arabaya ondan lazım.

Alıntıları Göster
    Vallaha hocam şuan 73.500 kmde, 80.000 km de olacak bakımları.

Şöyle söyleyim bu ay maaşı ile kredi borcunu kapatıp laptop alacam laptop borcunu ödeyene kadar 80.000 km olur, buda haziran sonu gibi olur.

Ate alırım olmadı pahalı olsun ama kaliteli olsun sonuçta, şuan inan frenler 88 şahinden hallice

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.