Şimdi Ara

corsa 1.3 cdti servis lambasi ve abs lambasi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar aracimda bir suredir servis lambasi yaniyor arasira yaniyor bazen sonuyor birde abs lambasi yaniyor tamircide bilgisayara bagladilar lambalar sonmedi abs icin on sol tekerlek abs sensoru gibi birsey soyledi arizaliymis servis isareti icin birsey soylemedi sizce ne gibi bir arizasi var ne yapmaliyim uygun fiyata nerede yaptirabilirim istanbulda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abs sensörü yada bağlantısında problem olabilir hocam

bağlantı soket ve kablolarını kontrol ettirin kopuk vs olabilir.

Yoksa corsalarda abs sensörü porya ile birleşik diye biliyorum. komple değiştirmeniz gerekli.
  • ben sordugumda komplemi degisicek diye hayir dediler sadece sensormus oda 300 350 liralik bi masrafi var dedi demekki bu usta tam bilmiyor en iyisi servise goturmek heralde ama kac para isterler bu komple degisirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracım corsa 2005 cdtı servis ışıgı yanıyor. bazı zaman yanıp yanıp sönüyor araç çalışmıyor kontak kapa aç yapınca servis ısıgı sabit yanıyor araç çalısıyor.
    bilgisi olan varmı konuyla ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELCUK1987 -- 3 Aralık 2017; 20:12:29 >
  • Kızdırma Bujilerinden biri veya birkaçı bozulmuş olabilir.
    motor üzerinde 4 adet var, adet güncel olarak 35tl-50tl arası.
    Ayrıca ABS ışığı genel olarak kablo kopukluk veya temazsızlığından kaynaklanıyor diye biliyorum.
    özellikle tekerlerin arkalarında bulunan abs iletim kablolarını kontrol ettirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssorter -- 19 Aralık 2017; 14:17:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.