Şimdi Ara

Server' dan yasaklanan siteye nasıl girebilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
111.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işyerimizde bi kaç arkadaşın yüzünden facebooka giremiyoruz. Günlerinin çoğunu facebookta geçirdikleri için. Bilgi-işlem şefimiz server dan facebook a girişi engelledi. Ktunnel vb. sitelerden de giremiyoruz. Bunu aşmak için bi program, site vb. birşeyler varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILLIAMs -- 31 Ağustos 2010; 18:18:48 >
  • http://login.facebook.com

bizim şirkette işe yarıyor
  • *.facebook.com yazdıysa zor girersin
  • arkadaşım ultrasurf diye arat küçük bir prg var indir çalıştır. server v.s iplemez girmiyeceği yer yok...
  • kardeş server 2003 kullanıyorsan mümkün değil uğraşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: black.jack

arkadaşım ultrasurf diye arat küçük bir prg var indir çalıştır. server v.s iplemez girmiyeceği yer yok...

Bu kadar emin konuşmayın. Kurulan sisteme göre değişir bu dediğiniz. Benim kurduğum sistemde gel girde göreyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

quote:

arkadaşım ultrasurf diye arat küçük bir prg var indir çalıştır. server v.s iplemez girmiyeceği yer yok...

Bu kadar emin konuşmayın. Kurulan sisteme göre değişir bu dediğiniz. Benim kurduğum sistemde gel girde göreyim

arkadaşım giriyor sen merak etme. programı denediniz mi? bilmeden atıp tutmayın isterseniz. bu prg sayesinde ip adresiniz belli olmadığı için çok şeyler yapabilirsiniz.... hackların kullandıkları sistemin basite indirgenmiş hali...
  • ok
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım giriyor sen merak etme. programı denediniz mi? bilmeden atıp tutmayın isterseniz. bu prg sayesinde ip adresiniz belli olmadığı için çok şeyler yapabilirsiniz.... hackların kullandıkları sistemin basite indirgenmiş hali...

@Kumandan atmayalim lutfen hem bu hacker lerin kullandigi sistem ona gore ...ip adresin belli degil "ultra mega dinamik" hatta ip adresi diye bisi yok, ip adresi ne yaww..oylesine giriyorsun iste source yok, destination yok, hic bisi yok...

"aslında biz yoguz lan"
  • quote:

ok

bence kumandan haklı ama tartışmayı uzatmak istemedi.

serveri adam gibi kurarsan gelde gir bende aynı şekilde iddia ediyorum ben internet güvenlk ayarlarını yapayım giremezsin
  • elbette ultrasurf %100 aşacak diye bir kaide yok. Profesyonelce kurulmuş bir sistemde aşsın da görelim ultrasurf... Ancak şöyle bir gerçekte var ki TTnet'in borçdan dolayı kapattığı hattan bile internete çıkabiliyor bu meret
  • ultrasurf marifeti pek çok vesselam
  • WILLIAMs hocam ultrasurf işe yaradımı merak ettim? Sonucu belirtirsen sevinirim

Bir de yasaklı sitelere giren bir yol vereyim,sizin sistemde işe yaramı bilmiyorum,denemekten kaybetmeyiz
    firefox + go.navige.com var,biliyorsundur belki...
  • Bende bilgiişlem uzmanıyım sizin yazdığınız şeyleri BT uzmanalrı da bilyor fazlasıyla neredeyse tümü engellenmiştir yani çok fazla uğraşmayın bunlarla.

pc-system1 dediğin şeyler ttnet'in kendi yaptığı engellemelerde geçerli olur local ağda illaki kendi server'ını kullanacağından bir işe yaramaz yine...
  • ilginc ne diyim ne ultra sorfmus yarabbi bunu kurunca cia falan da sızabiliyorsunuzdur artık. IT ci meslektaslarıma saygılar

SAYGILARLA
  • AnchorFree adında bir program var.Link:AnchorFree Bu programla giremeyeceğin site yoktur bence.Ben üniversite internetindeki kısıtlamaları aştım.SaüSEM'de hiçbir sıkıntı çıkarmadı.Kolay gelsin...
  • yasaklı sitelere girmenin bir çok yolu vardır.

1) adresileri https:// olarak dene
    2) ip adresini kullanarak gireyi dene
    3)facebook sitelerinewww.fbjs.facebook.com yazarak dene
    4)www.www.facebook.com olarak dene
    5) Proxy kullan
    6 ) en garantisi navige sitesini incelle sorunun çözülcektir.

Buu yollardan hiç birisi ile olmadıysa geri dönüş yaparsan alternatif yollar sunabilirim
  • dnsi var, paket header yakalama var, sadece güvenli sitelere izin ver var, pc ine herhangi birşey yükletmeme şansı var. buradaki durum bilgi işlemcinin bilgisine kalmıştır. şansınızı tabi ki deneyin ancak ciddi bir bilgi işlemci varsa imkansızdır. En iyi ihtimal bir kez girersiniz, adam network ü sürekli sniff ediyordur. girdiğiniz görür diğer gün kapatır yani.
  • Belli işler ve yerler dışında herşeyi ama herşeyi yasaklamadığınız sürece,ben havada karada asarım keserim demeyin ayticiyim diyen arkadaşlar,yazılım ortamında bugün olan yarın olmaz,bugün olmayan yarın olur.
    Mesela Google'a phproxy yazınca gelen yüzlerce web tabanlı proxy sitesi var.Bugün ip grubunu yada kelimeyi engellersiniz,yarın ismi değişir,kodu değişir tepenizde trompet çalarlar haberiniz olmaz.Ethernete kısıtlama koyarsınız mac changer benzeri programlarla izinli bir cihazın mac adresi ile bypass edilir( ediliyorda :) ).Atıp tutmadan çok önce büyük konuşmamakta fayda vardır.Elbet armutları toplama sırası sizede gelir
  • benim staj yerinde fortinet diye bi şey var ultrasurf felan işlemiyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.