Yüzbaşı
15 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar G2 de hava durumu apk ve widgetini sildim ama geri yükleyeymiyorum

yedekten yükleme yapmak istiyorum yüklenemdi diyor.

transparan olanı yüklemek istemiştim xda da yazan ama onuda kurmadım

yardımcı olursanız sevinirim

bu arada 4.4 root olayı çözebilen var mı ben rootlu 4.4 yüklediğimde ekran dokunmatik saçmalıyor onun için yükleme yapmadım.
Zopo ZP810 model telefon için custom ve stock rom bulabileceğim web adresleri varmıdır.

Daha önce LG Optimus Blackta rom yüklemiştim bunda karışık değildir umarm
Arkadaşlar WInDY marka davlumbaz duyanveya kullanan oldu mu özellikleri üst seviyelerde ama marka bilinirliliği yok

www.windyturkiye.com bu adreste ürünleri var.

bilen varsa fikir beyan eden olursa sevinirim.
arkadaşlar şu siteyi hiç bilen var mı veya istanbulda mağazasını bilen varmı
sultangazide mağazaları varmış.

İletişim Bilgileri
Firma Adı : GÜMRÜK SHOP UCUZ
Telefon No : 0532 657 80 39
Fax No : 0212 594 30 47
E-Posta : satis@gumrukshop.com
Adres : cebeci mah 2560sk no 62 /a sultangazi ist

Franke ankstrenin bir ürününü araştırırken gördüm fiyat çok uçuk geldi

http://www.gumrukshop.com/default.aspx
arkadaşlar yurtdışından alışveriş tecrübesi olanlar bir inceleyebilir mi nedir bu fiyat
doğru mudur yoksa bir alicengiz oyunu mu

http://www.aliexpress.com/item/New-2000-239DX-19-6-Notebook-PC-3GB-Ram-320GB-HD-Windows-7/702533019.html
Yenicarsim.com Advantage Nakit Puan - Yeniden

http://www.yenicarsim.com/hsbc-nakit-puan/
yeni kampanya

LİNK

selam arkadaşlar ,

dreambox cihazımızı bizler kurcalamayı seviyoruz image yükleyip değişik eklentiler yükleyip siliyoruz cihazın menüsü linux işletim sisteminni nimetlerine göre ayarlanabiliyor peki şimdi bizelr sabah işe gidiyoruz evde çocuklar cihazda uydu yayınlarını seyretmekte zorlanyor menülerde değişik yerlere giriyorlar sistemi çökertebiliyorlar

bunun bir özümü var mı sistemle ilgili menülere kısıtlama getiresek veya oralarda oynama yapamasalar tspanele girmeseler mesela yani ayarlamalar yapıldıktan sonra normal bir uydu gibi kullansınlar. Kanal listelerini bozmasınlar biz sistemle alakalı bir şey yapacağımız zaman şifreyi yazalım veya münüden nasıl giriliyorsa girelim varmı böyle bir durum.
arkadaşlar bu ürün dikkatimi çekti internete giriyormu sörf yapılabiliyormu?

Eğer sörf yapılabiliyorsa browserda flash java desteği varmı?
Arkadaşlar bu konularda çok soru ile karşılaştınız ve cevaplar verdiniz belkide artık sıkılmaya başladınız ama yorumları okudukçaa benim kafamda karışıyor. Sizlerden bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum.

PC monitörü olarak kullanmak için elimdeki Next 19500 uydu alıcı ile SD yayınları kaliteli bir şekilde izleyebileceğim bir LCD tv almak istiyorum

forumları gezerken SD yayın istiyorsan HD ready olsun diyenler var 100 Hz olsun diyenler var kafam karşıyor. HD ready ile Full HD fiyatları birbirine yakın Full HD olsun istiyorum ama bazı yerlerde SD yyınlarda sıkıntı yaşadıklarını söyleyenler var. Full HD olduğunda HD uydu alıcısı ile SD yayınları kaliteli izlemek istiyorum malum Digiturk D smart biraz tuzlu

1000 tl civarı tavsiyelerinizi bekliyorum

Edit :

Hani insan doyumsuz ya internete giren model varmı bu fiyat aralığındaa ethernet girişli
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.484
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 62.772 (Bu ay: 209)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.