Şimdi Ara

Senin stadında acımadan kupa kaldıran takıma...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ..sen 2yıl men yaşamayı kilitleyemiyorsan, ezeli rakibini bataklığa sürükleyemiyorsan biz hangi rekabetten bahsedeceğiz? Acı ama gerçek.

Bizden bir cacık olmaz vol955956988965899

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gs nin zararına hiçbir zaman bir şey yapamayız biz
  • Senin stadında acımadan kupa kaldırana nasıl saçmalık dolu bir cümle ya? Son maç Mars'ta bile oynansa kupa oraya gelir resmi olarak şampiyon olan takım kupasını kaldırır. Ha sen kaldıramaz dersin yine kaldırır. Utanıyorum dersin ışıkları kapatır kaldırır..
  • adamlar bizle berabere kaldılar bjkye yattılar ztkda kupayı aldılar ölü sezonda bize karşı çalıştılar hep bizde en iyi olması gereken sezonda bjkye ligi gsye kupayı verdik.

köklü değişiklik olmadığı sürece artık böyle gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Senin stadında acımadan kupa kaldırana nasıl saçmalık dolu bir cümle ya? Son maç Mars'ta bile oynansa kupa oraya gelir resmi olarak şampiyon olan takım kupasını kaldırır. Ha sen kaldıramaz dersin yine kaldırır. Utanıyorum dersin ışıkları kapatır kaldırır..

Kardeş kupayı kaldırmak için orada a.albayrak başbakanı bile aranmıştı, Fatih Terime içeride alın kupayı dendiğinde biz sahada kaldıracağız dedi yani bunun Türkçesi acımadan oluyor edebiyat yapma bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

adamlar bizle berabere kaldılar bjkye yattılar ztkda kupayı aldılar ölü sezonda bize karşı çalıştılar hep bizde en iyi olması gereken sezonda bjkye ligi gsye kupayı verdik.

Beşiktaşa mı yatmışız? Emin misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: plasebol

quote:

Senin stadında acımadan kupa kaldırana nasıl saçmalık dolu bir cümle ya? Son maç Mars'ta bile oynansa kupa oraya gelir resmi olarak şampiyon olan takım kupasını kaldırır. Ha sen kaldıramaz dersin yine kaldırır. Utanıyorum dersin ışıkları kapatır kaldırır..

Kardeş kupayı kaldırmak için orada a.albayrak başbakanı bile aranmıştı, Fatih Terime içeride alın kupayı dendiğinde biz sahada kaldıracağız dedi yani bunun Türkçesi acımadan oluyor edebiyat yapma bence.

Kimsiniz siz arkadaş? Nasıl bir tarikatsınız da anlık kural değiştirmek istiyorsunuz? Kupayı içeride alın diyebilen mahluk kim?

Kupayı alan takım stadın tam ortasında kupayı kaldırır. Açık ve net.

• Kardeş sen Avrupa'da yaşıyorsun galiba neyse ok.

• quote:

quote:

Bana şunun cevabını ver öyleyse,Fenerbahçe kazansaydı o maçı,maçtan sonra kaldıracaktı kupayı değil mi?Bunda hemfikiriz %100.Ee,Fener kazanamadı şampiyon biz olduk,neden başka yerde alalım kupayı?Zaten maçtan önce de kupa stada getirilmiş,maçın sonucuna göre şampiyona verilecekti.Herhalde Fener'in olacağına o kadar inanılmış ki,biz olunca 180 derece dönüldü birden.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

quote:

adamlar bizle berabere kaldılar bjkye yattılar ztkda kupayı aldılar ölü sezonda bize karşı çalıştılar hep bizde en iyi olması gereken sezonda bjkye ligi gsye kupayı verdik.

Beşiktaşa mı yatmışız? Emin misin?

Fener potada olmasa bu muhabbet geçmiyecekti bile, tamam biz yattık siz nerdeydiniz biz yatarken ?
  • quote:

Kardeş sen Avrupa'da yaşıyorsun galiba neyse ok.

Sende idrak sorunu mu var dostum?

Ben beyaza beyaz diyorum, sen "yok o bizim işimize gelmiyor sen kırmızı de" diyorsun, ben "yok beyaz beyazdır diyorum", sen "ne kadar acımasızsın beyaza kırmızı demiyorsun" diyorsun. Başka türlü anlatamıyıcam sana galiba.

Ayrıca azıcık insan olaydınız da polis arabası devirip stadı yakmayaydınız. 50-100 hayvanın ruhsal problemleriyle ortaya çıkardığı olayları bizim sahada kupa kaldırmamıza bağlama. Başkanına söyle ağız birliği yaptığı cumhurbaşkanıyla görüşsün de güvenliği adam gibi sağlasınlar. Güvenliği sağlamak Galatasaray yönetiminin işi değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

Bana şunun cevabını ver öyleyse,Fenerbahçe kazansaydı o maçı,maçtan sonra kaldıracaktı kupayı değil mi?Bunda hemfikiriz %100.Ee,Fener kazanamadı şampiyon biz olduk,neden başka yerde alalım kupayı?Zaten maçtan önce de kupa stada getirilmiş,maçın sonucuna göre şampiyona verilecekti.Herhalde Fener'in olacağına o kadar inanılmış ki,biz olunca 180 derece dönüldü birden.

Hatırlayanlar bilir..

Sondan 1 önceki hafta, maçlar oynandıktan sonra, şampiyonluk son maça kaldıktan sonra tüm gündem bu oldu. Kupa nerede verilecek? Ya ertesi gün, yada ondan 1 sonraki gün TFF açıklama yaptı, KUPA SAHADA VERİLECEK diye.

Zaten tüm medya, TFF ve FB taraftarı kendilerini şartlamıştı şampiyonluğa. Herşey Fenerbahçe'nin şampiyonluğu üzerine kurgulandı ve hazırlandı.

Bir kısım Galatasaray taraftarı hariç (bakın bir kısım diyorum, çünkü bir kısım Galatasaray taraftarı da şampiyonluğun gittiğine hazırlamıştı kendini) kimse Galatasaray'ın şampiyon olacağına %5 bile ihtimal vermiyordu. O maçı izlemeyen Galatasaray taraftarları biliyorum ben.

E hal böyle olunca, TFF'de Fenerbahçe'nin kendi sahasında Galatasaray'ı yenip şampiyon olacağını düşününce "KUPA SAHADA VERİLECEK" açıklaması yaptı. Çünkü öyle düşünmeselerdi o açıklamayı yapmazlardı, kupayı vermemek için stattan kaçmaya çalışmazlardı, bizi de dönemin Başbaşkanını aratmak zorunda bırakmazlardı.

Ayrıca kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Yok efenim rakip takımın sahasında kupa kaldırılırmıymış. Üstüne yetmezmiş gibi birde küfür eder gibi, kupanızı soyunma odasında verelim teklifi yaptılar. Yok ya? O kupayı oyuncular soyunma odasında direk dansı yaptıkları için mi aldılar? Maç sahada oynanır, kupa sahada kaldırılır. Kimse kelime oyunu yapıp mağdurum ayağına yatmasın. Fenerbahçe şampiyon olursa kaldıracaksa, Galatasaray'da şampiyon olursa kaldıracak. Ne soyunma odasında kupa kaldırılır, nede ertesi gün/ertesi hafta. Dünyanın her yerinde şampiyonluk son maça kaldıysa, son maç sonunda kupa seramonisi yapılır. Seramoniyi ertelemek yalnızca şampiyon olan takımın elindedir. Galatasaray'da en doğrusunu yaptı çünkü sondan bir hafta önce maçlar bittikten, son maça kadar olan 1 haftalık süreçte Galatasaray aleyhine ne açıklamalar yapıldı, ne yazılar yazıldı medyada. O kadar büyük konuşursan, gazetelere o kadar demeç verip kışkırtıcı haberler yaptırırsan, şampiyonluğu kaptırınca da sonuçlarına katlanıcan. Dünya sadece Fenerbahçenin ve Fenerbahçelilerin etrafında dönmüyor. Birde akıl sağlığı bozuk başkanınız var. Her mikrofonu eline aldığında, "gs şikeci" "6-0 yendik" "psikolojik üstünlük bizde" "ayakları titriyor Saraçoğlunda" dersen, sahanda şampiyonluk maçında da yenemeyip şampiyonluğu kaptırırsan, bal gibi de kupayı sahanda gözlerinin önünde kaldırırız, psikolojik üstünlüğü titremeyi nasıl olur gösteririz böyle. Sen stadın ışıklarını kapatırsın, biz kamera ışıklarının altında yine kaldırırız o kupayı. Sulu derbi sulu derbi diye dalga geçersiniz ama şampiyonluk kutlaması yapan oyuncuların üzerine çim sulama aletleriyle su fışkırtırsınız. Ne kadar şereflice, ne kadar onurluca bir davranış dimi bu.

KUPA SAHADA KAZANILIR, SAHADA KALDIRILIR.

Aziz Yıldırım masa başında, telefon başında kazandığı kupaları gitsin soyunma odasında kaldırsın çok biliyorsa.

• Tamam kardeş söylerim

• quote:

Orijinalden alıntı: -Denizcan-

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

Hatırlayanlar bilir..

Sondan 1 önceki hafta, maçlar oynandıktan sonra, şampiyonluk son maça kaldıktan sonra tüm gündem bu oldu. Kupa nerede verilecek? Ya ertesi gün, yada ondan 1 sonraki gün TFF açıklama yaptı, KUPA SAHADA VERİLECEK diye.

Zaten tüm medya, TFF ve FB taraftarı kendilerini şartlamıştı şampiyonluğa. Herşey Fenerbahçe'nin şampiyonluğu üzerine kurgulandı ve hazırlandı.

Bir kısım Galatasaray taraftarı hariç (bakın bir kısım diyorum, çünkü bir kısım Galatasaray taraftarı da şampiyonluğun gittiğine hazırlamıştı kendini) kimse Galatasaray'ın şampiyon olacağına %5 bile ihtimal vermiyordu. O maçı izlemeyen Galatasaray taraftarları biliyorum ben.

E hal böyle olunca, TFF'de Fenerbahçe'nin kendi sahasında Galatasaray'ı yenip şampiyon olacağını düşününce "KUPA SAHADA VERİLECEK" açıklaması yaptı. Çünkü öyle düşünmeselerdi o açıklamayı yapmazlardı, kupayı vermemek için stattan kaçmaya çalışmazlardı, bizi de dönemin Başbaşkanını aratmak zorunda bırakmazlardı.

Ayrıca kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Yok efenim rakip takımın sahasında kupa kaldırılırmıymış. Üstüne yetmezmiş gibi birde küfür eder gibi, kupanızı soyunma odasında verelim teklifi yaptılar. Yok ya? O kupayı oyuncular soyunma odasında direk dansı yaptıkları için mi aldılar? Maç sahada oynanır, kupa sahada kaldırılır. Kimse kelime oyunu yapıp mağdurum ayağına yatmasın. Fenerbahçe şampiyon olursa kaldıracaksa, Galatasaray'da şampiyon olursa kaldıracak. Ne soyunma odasında kupa kaldırılır, nede ertesi gün/ertesi hafta. Dünyanın her yerinde şampiyonluk son maça kaldıysa, son maç sonunda kupa seramonisi yapılır. Seramoniyi ertelemek yalnızca şampiyon olan takımın elindedir. Galatasaray'da en doğrusunu yaptı çünkü sondan bir hafta önce maçlar bittikten, son maça kadar olan 1 haftalık süreçte Galatasaray aleyhine ne açıklamalar yapıldı, ne yazılar yazıldı medyada. O kadar büyük konuşursan, gazetelere o kadar demeç verip kışkırtıcı haberler yaptırırsan, şampiyonluğu kaptırınca da sonuçlarına katlanıcan. Dünya sadece Fenerbahçenin ve Fenerbahçelilerin etrafında dönmüyor. Birde akıl sağlığı bozuk başkanınız var. Her mikrofonu eline aldığında, "gs şikeci" "6-0 yendik" "psikolojik üstünlük bizde" "ayakları titriyor Saraçoğlunda" dersen, sahanda şampiyonluk maçında da yenemeyip şampiyonluğu kaptırırsan, bal gibi de kupayı sahanda gözlerinin önünde kaldırırız, psikolojik üstünlüğü titremeyi nasıl olur gösteririz böyle. Sen stadın ışıklarını kapatırsın, biz kamera ışıklarının altında yine kaldırırız o kupayı. Sulu derbi sulu derbi diye dalga geçersiniz ama şampiyonluk kutlaması yapan oyuncuların üzerine çim sulama aletleriyle su fışkırtırsınız. Ne kadar şereflice, ne kadar onurluca bir davranış dimi bu.

KUPA SAHADA KAZANILIR, SAHADA KALDIRILIR.

Aziz Yıldırım masa başında, telefon başında kazandığı kupaları gitsin soyunma odasında kaldırsın çok biliyorsa.

Düşmana ateş eder gibi yazmışsın kardeşim klavyene sağlık. %100 doğru bir yazı ama arkadaşların zoruna gittiği için kabullenemiyorlar. Nasıl da kaldırdık kupayı ama

• quote:

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dünkü maç 45'te rvp-fernandao değişikliği ile bitmiştir. son düdüğü ise teknik direktör müsvettesi pereira çalmıştır.
    bunun kulüple, oyuncuyla alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

quote:

Siz bizi 1 kere Almanya'da yenmişsiniz. Biz sizi Türkiye'nin dört bir yanında yendiğimiz yetmemiş gibi, sahanızda da kupa kaldırdık. O başlık hangi takım için daha uygun tekrar bir düşün?

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

quote:

ahahahahahahahahahaha gözümden yaş geldi yemin ediyorum.

Aziz yıldırım sen misin?

• quote:

Sen futbol konuşma, masa tenisi falan konuş, anlamıyorsun belli ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

quote:

Sen futbol konuşma, masa tenisi falan konuş, anlamıyorsun belli ki...

yeni yeni beşiktaşlılar türedi forumda şampiyonluktan sonra

Sizin gibi şampiyonluk ile futbolu hatırlamıyoruz biz rahat ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.