Şimdi Ara

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
9
Favori
26.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 liraya gamepad siparişi verdim bu oyun için. Bunu bitince gider dmc oynarım onla artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperci kullanıcısına yanıt
    Direk tanıdı bende. Oyunu açmadan Xbox one controlleri açtım. Oyuna girin ayar yapmadan direk gördü.
  • Yalnız şu oyun Witcher 3 gibi bir oyun olarak çıksaydı Asya teması, katanalarla efsane olurmuş.
  • Neyse bir arkadaşın yazdığı yöntem ile çözdüm sorunu. Şimdi tanıdı.
    Yalnız bu şekilde değilde her oyun gibi direk tanısa daha iyi olurdu, ilerde fix gelir sanırım.

Başka arkadaşlarda da sorun olursa diye, arkadaşın yazdığı çözümü yazıyorum aşağı.

XBOX, PS4 KONTROLCÜ İLE OYNAMA ÇÖZÜMÜ:

1-OyunSteam kütüphanenizde değilse sol alt köşeden oyunu kısayol olarak kütüphanenize ekleyin.
    2-Steam'i BigPicture (Geniş Ekran Modu) modunda açın, isterseniz ayarlardan isterseniz sağ üst köşeden.
    3-Geniş ekran modunu açtıktan sonra üstteki çarktan ayarlar kısmına gelin
    4-Kontrolcü ayarlarına geldikten sonra hangi kontrolcüyü kullanıyorsanız o tiki işaretleyin.
    5-Tespit edilen oyun kumandalarına gelip tanımla dedikten sonra tercihler kısmından kontrolcüyü tanıtın.
    6-Kütüphaneye girip (Oyun ayarları, yada Kısayol ayarları) menüsüne tıklayıp (Kontrolcü seçenekleri) menüsüne girip (Oyuna göre Steam girdi ayarı...) kısmını " Zorla Açılmış" seçeneğini seçin.
    7-Geniş ekran modunda Steam'e gelip oyunu kontrolcü ile kütüphaneden başlatın.

• alperci kullanıcısına yanıt
    f710 gamepad sorunsuz

• oyuna başladım ilerledim baya fakat ben bu oyunu çok tutmadım sanatsal tasarım yok animasyon yetersiz karakterin kullandığı araç gereçler yok dürbün vs.. dikey veya keşif noktaları yok..nioh'a benzetmeye çalışmışlar yani bir darksouls bloodborne aldığım zevki hiç alamadım bu konsept çok çakma olmuş shadow mordor oynuyor gibi hissediyorum ya da assan. creed ben beğenmedim bu konsepti belli ki oyun üstünde az kişi çalışmış

• insin bakalim gorelim ama boyutu az geldi kesin bi kelek var oyunda bakalim neresi eksik..
  • Trainer çıkmış bana göre düşmanlar aşırı güçlü sinir olup oyunu silmeden önce denemek lazım.https://www53.zippyshare.com/v/MlB1rwr1/file.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Mart 2019; 11:5:11 >
  • Oyunun boyutu belli ediyor zaten kalitesini. Buna 300 vereceğinize 77 liraya Nioh alın.

• fps lmimit kaldırılmıyormu arkaşlar 60 sabit gidiyor, f710 gamepad bendede sorunsuz
  • bi tek benmi 30 fps alıyorum her ayarım sonda yine aynı low a çekiyom yine aynı 1060 var bir türlü 60 alamadım
  • Ben de her ayarı low yapıyorum çözünürlüğü düşürüyorum 1050 ile fps yerlerde nedeni ne acaba ?

• Mathers kullanıcısına yanıt
    laptop'tan oynuyorsanız entegre kartla çalışıyor olabilir oyun bende öyle olmuştu.
  • Oyun süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 23 Mart 2019; 15:54:2 >
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Reis aynı laptopla metro oynuyom sorunsuz buna gelince fps yerlerde bende anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dostum nvidia denetim masasına girip 3d ayarlardan program ayarları kısmından oyunun kullandığı kartı kontrol et.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam deneyeceğim eve gidince teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun kolu çalışmayan tek oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox 360 kolu ise direk calisti ozel birsey yapmadim. ama oyun hype ini bence haketmiyor grafikler vasat save olayi olunce taa en bastan en sevmedigim oyun tipi.
  • oyunu hiç beğenmedim ya. beklediğimin altında çıktı hem mekan hem oynanış olarak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.