Şimdi Ara

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
9
Favori
26.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha ilk bölümde takıldım kafayı sıyırdım.Bu tip oyunlar hiç tarzım değil yeniden anlamış oldum : )

Direk sildim kafayı yemekten iyidir.
  • Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]
    Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]

• Klavye mouse ile oynanmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Dark Souls'dan çok farklı ve kesinlikle çok daha zor fakat ben beğendim. Şöyle geniş bir zamanda oynamak lazım.
  • Oyun steam controllerımın kafayı yemesine sebep oluyor. Sekiro exeyi çalıştırdıktan sonra , controller sekiroda yanıt vermediği gibi, daha önce sorunsuz oynadığım oyunlarda da yanıt vermemeye başlıyor ve pc restart etmeden düzelmiyor. Korsana özgü bir sorun mu orjinal oyunda da böyle bir saçmalık var mı bilmiyorum. Eğer orjinal oyunda da bu sorun varsa , değil 285 tl beleş verilse bile oynamam çünkü bu tarz oyunları kb mouse ile oynamaktan nefret ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortor -- 22 Mart 2019; 20:25:3 >
  • oyunu F710 ile oynayabilen müslüman evladı varsa bana nasıl çalıştırdığını söylesin.
  • Nioh bu oyunu beşe katlar.
  • İlk bölümdeki son herifi öldürmek mümkün değil benim için trainer bekliyorum.
  • Oyunda en kolay şey ölmek. Şakaya gelmiyor en ufak damage bile, dikkatli oynamak önemli.
  • İlk bölüm derken nereyi kastettiniz bilmiyorum ama boss dövüşlerinde canının bitmesini beklemek önemsiz, canı dolu iken bile açık verdiği anda vurmak önemli. Tek attım son bölümdeki adamlardan birisine doğru an sayesinde.
  • Dark Souls - Assasin Creed karışımı. Atmosfer dark soulsa yakın, ama dark soulstan daha kolay.
  • İlk bölümdeysen kolay gelir tabii.
  • Anime tadında oyun olmuş. Türkçe yama çıkarsa süper olur. Xbox one kontroller ile rahatca oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Anime tadında oyun olmuş. Türkçe yama çıkarsa süper olur. Xbox one kontroller ile rahatca oynanıyor.
    Ben ne yaptıysam Xbox one controller ile oynatamadım! Herhangi bir ayar yaptınmı yoksa direk tanıdımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperci

Ben ne yaptıysam Xbox one controller ile oynatamadım! Herhangi bir ayar yaptınmı yoksa direk tanıdımı ?

Alıntıları Göster
    Direk tanıdı bende, oyunu açmadan kumandayı açın. Olmazsa ayarlar kısmına gelin daha sonra lb, rt yapın öyle tanıyabilir.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Yok ne yaptıysam tanımıyor! Steam big screen da oynayın, yok controller ayarlarında force on yapın vs.. gibi ayar yapanlar var ama bende olmadı. Diğer oyunlarda sorun yok sadece bunda kontroller ile oynamıyor.

Yokmudur bilen birisi, oyun ayarlarında, .ini dosyalarında xbox one controller ile aç vs.. gibi bir ayarı ? ya da başka bir yöntemi ?

Kontroller olmadan da oynanmıyor oyun.
  • Optimizasyon çok iyi olmuş yağ gibi akıyor oyun kökledim ayarları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 22 Mart 2019; 23:4:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü oynadım sadece. Dark Soulstan zorsa oynayamam uğraşmam
  • Oynama bence, her türlü daha zor. Dövüş mekanikleri daha karışık, her yer mini boss dolu. Ds 3'teki Abyss Watchers'ı andırıyorlar. Üstelik daha boss falan da görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperci

Yok ne yaptıysam tanımıyor! Steam big screen da oynayın, yok controller ayarlarında force on yapın vs.. gibi ayar yapanlar var ama bende olmadı. Diğer oyunlarda sorun yok sadece bunda kontroller ile oynamıyor.

Yokmudur bilen birisi, oyun ayarlarında, .ini dosyalarında xbox one controller ile aç vs.. gibi bir ayarı ? ya da başka bir yöntemi ?

Kontroller olmadan da oynanmıyor oyun.
    Aynı sorun bende de vardi, eger ikinci bir gamepad takiliysa çıkarın bende oyle cozulmustu, eger tek gamepad varsa, yazici ve aygitlardan baska gamepad gorunuyorsa, yada sürücüsü kalmissa kaldirin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.