Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
61
Favori
168.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hale gelmesinin sebeplerinden biri de fromsoftware dir mekanikleri hiçbir oyuna benzemiyor ve daha hiçbirşey bilmeden en başta ilk karşılaştığın düşmanda defalarca kez oyuncular öldüğü için bıkmaları normal bu oyun 90 larda çıksa kolay bile gelebilirdi ama şimdiki oyunlar hep ipucu gösterme kolay oyun seviyesi online co op olaylarına alışanlar için aşırı zor. Bir de bilmeden yanlış yola girdin mi bittin. adam 10lvl ile gidilecek yolu saklıyor 100lvl ile gidilecek yolu önüne koyuyor millet başka yol yok diye hep 100lvl de girilecek yere giriyor sonrası hüsran zaten millet sabırsız 3 5 ölünce oyun berbat diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 27 Şubat 2019; 9:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense ben bu oyunda From Software in çuvallayacağını düşünüyorum.

Uzak doğu teması hiç ama hiç ilgimi çekmiyor. Oyundaki dövüş sahneleri de saçma geldi bana.

Durmadan birbirine kılıç vuran adamlar. Can barı bitse de yeniden dirilen düşmanlar vs. Yukarıda sarı bir bar...

Boss savaşı hele çok saçma geldi bana. Bu yıl olmaz ama belki seneye fiyatı oldukça düşerse bir Soulsborne oyuncusu olarak listemde bulunsun diye alırım. Mesela sürekli indirimde olan ds2 fiyatına.

Tabi bunlar benim görüşlerim. Umarım haksız çıkarım da muhteşem bir oyun olmuştur.

Selamlar.
  • Zorluk seviyesi fetiş oldu.
  • Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019]

• Co-op özelliği olmamasına çok sevindim.

• Arkadaşlar x boss'u geçemiyorum delirecem yardıma gelecek birisi varmı diye kimse yazamıycak. Ben bu yüzden çok sevinmedim açıkcası.
  • Bu arkadaş bizi defalarca yerden yere çalacak.

• Sekiro'nun önündeki en büyük tehlike oynanış mekaniğinin değişip samuray-ninja teması üzerine kurulmuş olması, zira FS en son bu kadar hızlı ninja oyunu yaptığında Ninja Blade ile çok büyük patlamıştı. Bu adamlar ne zaman Evergrace mekaniğinde oyun yapsalar (Demon's Souls, DS, BB) hepsi şahane oldu. Oyun çok ince bir çizgide yürüyor şu aşamada, müthiş olma ihtimali kadar patlama ihtimali de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Bu arkadaş bizi defalarca yerden yere çalacak.

Kralı gelsin .

• Co-op nasıl yok ya :(.
  • Kutulu olarak ön siparişe çıkmayacak değil mi?

• Xbox'da ön yükleme için 100 Mb indirdi önce. Sonra girdim baktım 12 Gb gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 2 Mart 2019; 2:52:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kutulu olarak ön siparişe çıkmayacak değil mi?
    Activision ve from softvware oyunlarini aral on siparise aciyor diye biliyorum en son dark souls 3 un koleksiyon surumu dahil getirmislerdi ama fiyati ne olur hic bilmiyorum.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Oyun gayet güzel bloodborne gibi tutulur. Kötü değil.

• Normalde 1 ay kala oyunlar Gold statüsüne ulaşıyor bu oyunla ilgili böyle bir haber yok henüz. Ertelenmez umarım.

• 3:06 - 3:50 dakikaları arasını izlemenizi tavsiye ederim. Oyun içi düşmanlar 2 hamlede canı biterebiliyor. Heleki Bossu sakın izlemeyin, pskilojiniz şimdiden bozulabilir. Bu eğer ilk boss'sa bütün souls serisini platinleyen ben bile endişelenmeye başladım şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 3 Mart 2019; 17:4:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

3:06 - 3:50 dakikaları arasını izlemenizi tavsiye ederim. Oyun içi düşmanlar 2 hamlede canı biterebiliyor. Heleki Bossu sakın izlemeyin, pskilojiniz şimdiden bozulabilir. Bu eğer ilk boss'sa bütün souls serisini platinleyen ben bile endişelenmeye başladım şimdiden.

Oyun zaten kolay bir oyun olmayacak bana kalırsa da. Ama bu kadar da noob bir oyuncu olamaz. Oynayan kişi sanki oyun oynamaya bu oyunla başlamış gibi oynuyor.

• iyi bir oyuncu değil belli ama benim dikkatimi çeken şey o değil zaten, oyun için düşmanların vurduğu damage.
  • Activision, bazı kişileri From Software stüdyosuna Sekiro oynamaya davet etmiş. Bu hafta çarşamba günü yeni oynanış gelecek deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Mart 2019; 18:24:12 >
  • boss u bir kere kesmek yetmiyor gördüğüm kadarıyla sol üstte kırmızı nokta sayısınca kesmek gerekiyor sanırım,eğer öyle olursa çekilecek çile değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.