Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
61
Favori
168.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asia version-only Disc version pre-order bonus

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019]
  • Oyunun çıktığı gün burası ağlama duvarına döner benden söylemesi. Çok güleceğiz çok :))

Bu oyunda co-op yok herkes tek başına yani. sıkıştığınızda yardım alamayacaksınız. Oyunu almadan önce bunu iyi düşünün zira Dark Souls serisinden bile daha zor bi oyun geliyor. Gerçek souls oyuncusuda bu oyunda belli edecek kendisini.
  • Ben hala DS'ye göre çok daha kolay bir oyun olacağı kanısındayım, stamina eskisi gibi tüm hareketi kısıtlamıyor artık, sadece darbeye bağlı olarak zayıfladığından saldırı anlamında çok ciddi bir hareket özgürlüğü var. Üstelik oyun BB'den bile hızlı, videolarda gördüğümüz kadarıyla müthiş bir dodging imkanı sunuyor, umarım yanıltır da acı çekeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Ben hala DS'ye göre çok daha kolay bir oyun olacağı kanısındayım, stamina eskisi gibi tüm hareketi kısıtlamıyor artık, sadece darbeye bağlı olarak zayıfladığından saldırı anlamında çok ciddi bir hareket özgürlüğü var. Üstelik oyun BB'den bile hızlı, videolarda gördüğümüz kadarıyla müthiş bir dodging imkanı sunuyor, umarım yanıltır da acı çekeriz.
    Oyunu deneyimleyenler oyun içi düşmanların bile çok zorlayıcı olduğunu söylüyorlar. 30 dakikada 10 kez ölen souls oyuncuları bile varmış hatta. Dark Souls'dan daha zor olacak ama sonradan tepkiler gelirse zorluğu düşürebilirler o ihtimal var bence. Ayrıca ben oyunu çoğu kişinin almayacağını düşünüyorum. Bu oyun bizim gibi mazozşişt insanlara hitap eder anca :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 20 Şubat 2019; 9:14:56 >

• oyun çok zor olacakmış vs. abi seçenek sunsunlar bize. ben kolayda oynamak istiyorum. eğer seçenek sunmazlarsa almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda co-op olmayacak olması zaten ds ye göre çok daha kolay bir oyun olacağının en büyük göstergesi. Veyahut from soft yapmadığını yapacak ve oyuna zorluk seçeneği getirecek, sonuç olarak bu 2 seçenekten biri olacak anlaşılan...
  • bloodborne bitirememiş biri olarak, oyun bunun gibi zorsa hiç almaya gerek yok abartı zorluğa gerek yok stres atmak keyif almak için oynarım ben oyunu böyle strese gireceksem bunun ne anlamı kaldı. çöp
  • Zaten öldünmü hersey bitmiyor bir kez daha ölme hakkın var. Bence çok zor olmayacak, keyifli olacak oyun.
  • Heyecanla beklemedeyiz ama TR'den alınmaz bu fiyatla
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    kim niye tr psn den alsınki hocam us psnde 320lira

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hatta Endonezya daha da düşük... TR'den kimse almaz bu durumda...
  • Kaldı 25 gün. geçmiyor günler. Ön siparişi us psnden geçtim. Alacklar dikkat etsin bazı eyaletlerde oyunun fiyatına vergi ekliyor.

• kenanbal kullanıcısına yanıt
    Fromsoftware oyunlarında kolay ve normal seçenekleri yok. Açıkçası seçenek diye bişey yok ölmek ve yaşamak var sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Fromsoftware oyunlarında kolay ve normal seçenekleri yok. Açıkçası seçenek diye bişey yok ölmek ve yaşamak var sadece
    sevenlerine başarılar diliyorum o zaman dostum ben çok zor olunca oynayamiyorum.

• Endo psn de 250 tl

• Bölüm ve düşman tasarımlarından dolayı bu oyunun her videosu spoiler aslında, normal yürürken bir anda karşına boss çıkıyor, ben alacak olsam hiç bir video izlemem.

• Oyun DS kadar zor olmayacak bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

bloodborne bitirememiş biri olarak, oyun bunun gibi zorsa hiç almaya gerek yok abartı zorluğa gerek yok stres atmak keyif almak için oynarım ben oyunu böyle strese gireceksem bunun ne anlamı kaldı. çöp
    Bloodborne ve Dark Souls 3 en kolay iki from software oyunuydu. Toplam 4 er kez bitirmişimdir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:24:31 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.